Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xD https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/...47525011_n.jpg

    Comment


    • Lepo ja rekoh Tole ce skoro u penziju
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Sad bas gledam na youtubu isti autogol kao protiv OFK-e ali preslikani...Tole usavrsio namestanje utakmica
        Dobro je sto su se igraci raspucali pred Nefci...dobro je i sto je Mitrovic dao gol nadam se da ce biti prvi izbor za napadaca protiv Nefcija....konacno da iz nase skole izadje neki napadac koji vredi...
        Eve i Tolova pardon golova

        Comment


        • Zabranjeni


          A na Jugu je bilo pretuzno..u nekim momentima dobro,ali sve u svemu pretuzno..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Nikako mi nije jasno kako ne mozemo da imamo u proseku 15 hiljada ljudi na stadionu , pa majku mu u sta se ovo pretvara , jbt ja zivim za dan kad cu moci svako kolo da gledam dok je nekima stadion pred nosom i mrsko im otici , katastrofa
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Zato sto je nenormalna atmosfera.Niko vise nece da ide na Jug kod placenika osim kad je neka veca utakmica.Na istok su Zabranjeni i murija+placeno obezbedjenje Djurica/Juga gde uvek moze da izbije sranje.Jednostavno za razliku od cigana vecina grobara ne moze da ide sa slepom podrskom kad ti u klubu sede teski lopovi,koji vrse javasluk po klubu i niko im nista ne moze,pa za koga onda da navija?Za igrace koji pokazuju qrac tribini?Ili za trenera koji sve aminuje?Ili mozda za upravu koja je poterala sve zive Partizanove legende a nekima je uspela i ugled da okalja?Neka hvala,idem tamo gde je zdrava atmosfera i gde je Partizan iznad svega,dodjite na kosarku da navijamo za nas Partizan.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Zato sto je nenormalna atmosfera.Niko vise nece da ide na Jug kod placenika osim kad je neka veca utakmica.Na istok su Zabranjeni i murija+placeno obezbedjenje Djurica/Juga gde uvek moze da izbije sranje.Jednostavno za razliku od cigana vecina grobara ne moze da ide sa slepom podrskom kad ti u klubu sede teski lopovi,koji vrse javasluk po klubu i niko im nista ne moze,pa za koga onda da navija?Za igrace koji pokazuju qrac tribini?Ili za trenera koji sve aminuje?Ili mozda za upravu koja je poterala sve zive Partizanove legende a nekima je uspela i ugled da okalja?Neka hvala,idem tamo gde je zdrava atmosfera i gde je Partizan iznad svega,dodjite na kosarku da navijamo za nas Partizan.
                Interesuju me dve stvari. Kako je najveca posecenost u istoriji Juga bila u 4,5 godina dok su placenici vodili navijanje? Interesuje me jos kako je prosecna poseta na malim utakmicama bila kao i sad tokom 90-ih, kad smo imali mozda i najjacu ekipu, Savo, Nadj...a nismo imali placenike na Jugu? Unapred hvala.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Interesuju me dve stvari. Kako je najveca posecenost u istoriji Juga bila u 4,5 godina dok su placenici vodili navijanje? Interesuje me jos kako je prosecna poseta na malim utakmicama bila kao i sad tokom 90-ih, kad smo imali mozda i najjacu ekipu, Savo, Nadj...a nismo imali placenike na Jugu? Unapred hvala.

                  Prvo pitanje:Uopste nije tacno cak je glupost.

                  Drugo pitanje:Takodje nije tacno,i poredis vreme vrata,inflacije i danasnje,to ne moze da se poredi.

                  Ko voli nek izvoli,ja sam to uvek govorio.Najlepse vreme je vreme Djukica kao trenera,dolazili ljudi zbog Partizana i lepe igre a Jug je bacen u drugi plan,to je ono kako treba da bude.Kriminalci,placenici,biznismeni su oterali normalne gradjane sa stadiona,nikad mi to necemo doziveti.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Prvo pitanje:Uopste nije tacno cak je glupost.

                    Drugo pitanje:Takodje nije tacno,i poredis vreme vrata,inflacije i danasnje,to ne moze da se poredi.

                    Ko voli nek izvoli,ja sam to uvek govorio.Najlepse vreme je vreme Djukica kao trenera,dolazili ljudi zbog Partizana i lepe igre a Jug je bacen u drugi plan,to je ono kako treba da bude.Kriminalci,placenici,biznismeni su oterali normalne gradjane sa stadiona,nikad mi to necemo doziveti.
                    Sad izvuces podatak o posecenosti Juga iz cini mi se 2008/2009 godine i vidis da je to prosecno najveca posecenost Juga ikada. Drugo, izvuci podatke posecenosti iz tih sezona pa mi se obrati uz izvinjenje i ponovi to sto je vreme inflacije jer to je bar kakav takav argument.
                    E sad imam jos dva pitanja.


                    Ovaj lik u pozadini sto prica na ivici overa je vodja Zabranjenih, ima dvadesetak krivicnih prijava, desetak za ubode cigana nozevima, par grobara je izbo, ostalo za sitne pljacke prodavnica, dilovanje droge i paljenje kafica. Da li taj covek treba da je u zatvoru i da li treba da bude vodja Juga?
                    Drugo pitanje. Taj decko koji je citav zivot po popravnim domovima, pljackao prodavnice za 10-20 000 dinara da bi imao da se uradi naprasno posle osnivanja Zabranjenih, vozi luksuzan automobil i naprasno otvara luksuzan kafic u Zelezniku( da, to je onaj deo grada gde je 90 posto lokala u vlasnistvu Ace Bulica, koji je nasledio od oca titulu "vladara Zeleznika) Da li ti je nesto tu sumnjivo? Ne bih te vise zadrzavao, pozdrav.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Problem je sto tebi Jug pocinje otkad ti pratis a to je jako kratko za trajanje Juga i njegovo postojanje,zato je tvoja izjava glupost.

                      Sto se tice Zabranjenih nema sta da ti objasnjavam,nisam ja ni njihova pristalica ni advokat,meni skacu po ganguli obe grupacije a ova njihova borba je cista borba za vlast na Jugu,odnosno leb 'bez motike'

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Problem je sto tebi Jug pocinje otkad ti pratis a to je jako kratko za trajanje Juga i njegovo postojanje,zato je tvoja izjava glupost.

                        Sto se tice Zabranjenih nema sta da ti objasnjavam,nisam ja ni njihova pristalica ni advokat,meni skacu po ganguli obe grupacije a ova njihova borba je cista borba za vlast na Jugu,odnosno leb 'bez motike'
                        Ja pricam o podacima od raspada bivse Jugoslavije jer je to jedino merodavno. Ranije je bio veci standard i ljudi su znali dolaziti iz bivsih republika na utakmice i liga nam je bila medju najjacim u evropi i samim tim ce biti veca posecenost. Sustina je da si ti proklizao sa izjavom da je devedesetih bila veca posecenost na malim utakmicama umesto da si rekao, bila je inflacija i to je to. Ako si neutralan mogao bi ponekad neki epitet i Zabranjenima da zalepis kao sto ga redovno zalepis svim ljudima koji su na Jugu.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Druze procitaj sta si napisao gore sam,nikakve periode nisi pominjao,a Jug je bio mnogo srecnije mesto i bolje mesto pre raspada Juge pa i u post ratu za vreme 90' nego sto je sada.Napisao si glupost al ne moras da se izvinjavas.
                          Nisam ja neutralan nego sam navijac Partizana a za njih sve zajedno to ne mogu da kazem,njihova borba je njihova bruka,najmanje se tu radi o Partizanu i 'pravoj prici' kako i jedni i drugi potenciraju.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Druze procitaj sta si napisao gore sam,nikakve periode nisi pominjao,a Jug je bio mnogo srecnije mesto i bolje mesto pre raspada Juge pa i u post ratu za vreme 90' nego sto je sada.Napisao si glupost al ne moras da se izvinjavas.
                            Nisam ja neutralan nego sam navijac Partizana a za njih sve zajedno to ne mogu da kazem,njihova borba je njihova bruka,najmanje se tu radi o Partizanu i 'pravoj prici' kako i jedni i drugi potenciraju.

                            Napisao sam u istoriji Juga a mislio sam na period od raspada bivse Juge, zato sam i generaciju Save i Nadja nazvao mozda najbolja, pa nisam mentol da ne znam price o krcatim tribinama kad dodje Hajduk pa gubimo 1:6 a ceo stadion peva ili da mi cale nije pricao o posecenosti za vreme Mancea ili da mislim da nismo imali nikada bolji tim od generacije Save i Nadja.
                            Ti si tvrdnju da je prosecna posecenost na malim utakmicama za vreme 90-ih bila kao i sad nazvao netacnom, a tacna je, tako da si ti jedini napisao glupost i neistinu.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Super,lepo si ti to srocio samo dzabe ti sad vadjenje za prosipanje gore,oba pitanja su ti bez osnove i netacna a ti sad okreci koliko hoces.OFF

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Super,lepo si ti to srocio samo dzabe ti sad vadjenje za prosipanje gore,oba pitanja su ti bez osnove i netacna a ti sad okreci koliko hoces.OFF
                                Kakav si ti sampion Pa koliko je malih utakmica postojalo u onakvoj ligi bivse SFRJ da bi mogao tako da formulisem pitanje? Logicno je da se nisam dobro izrazio. Shvatam da ti ne odgovara da odgovoris na neka pitanja jer bi se tvoja neutralnost dovela u pitanje, ali kad se zajebes ili se povuci ili se izvini-ispravi, sta god, nema potrebe da spinujes, nismo na sljaci niti u skupstini.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X