Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Tromzo dobio 4:0 lidera sampionata ;)
    Neka je.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Meni je vece ponizenje protivnika kad vodimo 3:0 recimo a ovi nece da igraju
      Originally posted by K.Garnett 5 View Post
      "Nije problem 7-0, nego respektovati protivnika, igrati maksimalno
      Ima i Ljupko Kup Sampiona pa ga ne bih pustio na menadzeru taktiku da mi napravi...
      Treba Vermezu pruziti sansu, ne polusezonu nego 2 i 3 sezone ako treba i ako ce stvari ici na bolje... Kazem samo da je krenuo u pogresnom smeru, i sto se tice sastava tima(mada tu verujem da nije neka njegova velika krivica), taktike, odnosa sa igracima, navijacima, medijima(koji su najvece moguce zlo, ali jbg.jako oruzje) i da mora da se koriguje... Nece njega Djura dirati i ako ispadne od Tromzoa ako bude cuttao i u prvenstvu lagano dobijao...
      Ne znam samo cemu takav stav prema svakoj kritici i obracanje u mnozini, svaka medalja ima dve strane, ali ne znaci da tvoja vise sija...
      Last edited by K.Garnett 5; 12-08-12, 19:15.

      Comment


      • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
        Ima i Ljupko Kup Sampiona pa ga ne bi pustio na menadzeru taktiku da mi napravi...
        Treba Vermezu pruziti sansu, ne polusezonu nego 2 i 3 sezone ako treba i ako ce stvari ici na bolje... Kazem samo da je krenuo u pogresnom smeru, i sto se tice sastava tima(mada tu verujem da nije neka njegova velika krivica), taktike, odnosa sa igracima, navijacima, medijima(koji su najvece moguce zlo, ali jbg.jako oruzje) i da mora da se koriguje... Nece njega Djura dirati i ako ispadne od Tromzoa ako bude cuttao i sve dok u prvenstvu ide kako treba...
        Ne znam samo cemu takav stav prema svakoj kritici i obracanje u mnozini, svaka medalja ima dve strane, ali ne znaci da tvoja vise sija...
        Prosli put je isto lose pocelo, jedva smo se provlacili i posle ispade odlicno. Onda je dosao onaj baksuzni dvomec sa Artmediom, nemoguca kolicina baksuzluka i sve je otislo.

        Previse se pljuje, trazi se dlaka u jajetu. Svi zivi pokusavaju maksimalno da destabilizuju situaciju. Sezona otpisana na samom pocetku. Treba samo ici protiv govana iz uprave i Babovica, ostali zasluzuju podrsku.
        sigpic

        Comment


        • Ima Vermez svojih mana,to svi znamo, ali se apsolutno slazem sa Garnetom da mu treba dati 2,3 sezone. Ako i njega oteramo posle pola godine,najebali smo.

          Covek je vec dokazao da ume,samo mu treba malo vremena.

          Comment


          • Ma trener je tu najmanji problem,ako je uopste problem.

            Comment


            • Vermez je pokazao da vise nije sposoban da uci ;) jer da jeste naucio bi nesto iz bliske proslosti dok je prvi put bio na klupi Partizana....bojim se da je lopovska uprava njega dovela iz istog razloga kao i Granta - lako ga je kontrolisati....zato je oteran Stanoje....

              Comment


              • Originally posted by fudbalinho View Post
                Vermez je pokazao da vise nije sposoban da uci ;) jer da jeste naucio bi nesto iz bliske proslosti dok je prvi put bio na klupi Partizana....bojim se da je lopovska uprava njega dovela iz istog razloga kao i Granta - lako ga je kontrolisati....zato je oteran Stanoje....
                Lakse je kontrolisati Stanoja od svih njih, samo su iza njega stali odredjeni ljudi pa je smeo da progovori. Do tada je cutao. Ista prica je sa svakim trenerom.
                sigpic

                Comment


                • Ostojic propusta Tromso, miljkovic stoper...

                  Comment


                  • pa zar je moguce da necemo da dovedemo stopera !!??

                    Comment


                    • Ivica nam se uobrazio otkad je premijer, ne da ni dinara.
                      sigpic

                      Comment


                      • U sredu putujem u Berlin gde bi trebalo da se konstatuje da je sve u redu i da je rehabilitacija dala očekivani i željeni rezultat. Ne žurim nigde, uradićemo kako je najbolje i za mene i za ekipu, mislim da bih mogao da budem spreman već za revanš meč sa Tromsom – poručio je Marko pred polazak u Nemačku.
                        Jos malo...
                        sigpic

                        Comment


                        • Imacemo previse napadaca kada se svi oporave. A nesto mi se cini da ce Zabija biti najbolji kada se oporavi nakon Ramazana.

                          Valjda ce Vermez nekad i sa dvojicom igrati.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Imacemo previse napadaca kada se svi oporave. A nesto mi se cini da ce Zabija biti najbolji kada se oporavi nakon Ramazana.

                            Valjda ce Vermez nekad i sa dvojicom igrati.
                            Scepovic, Zabija, Mitrovic. To su 3 napadaca, 4. Lazar ako ga tu racunas. Stariji Scepovic i Eduardo nisu napadaci, oni su bolidi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Edu je u rangu Marka koliko je koristan za igru, on bi u ovakvoj pederskoj formaciji kod Vermeza sabio.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Scepovic, Zabija, Mitrovic. To su 3 napadaca, 4. Lazar ako ga tu racunas. Stariji Scepovic i Eduardo nisu napadaci, oni su bolidi.
                                To je tvoje misljenje,ali ti nisi trener. Oba Scepovica i Zabija ce da se rotiraju. Mitra je jos mlad,ali meni se dopada. Edu je zavrsio sa fudbalom,bar se ja tako nadam.

                                EDIT: Stoji to da je koristan,ali on je spic i mora da daje golove. A jos plus ce posle povrede da bude verovatno jos deblji. Nek se tera u tri lepe.

                                Comment

                                Working...
                                X