Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam u ovom trenutku ali ako ne budemo bili povlasceni na zrebu onda bolje da i ne igramo....a ako budemo bili povlasceni bice cupavo bas ali imacemo kakve takve sanse.....evo im jos jedna prilika igracima i vermezovicu da se koliko toliko iskupe...pogotovo Vermezovicu jer cemo videti da li je uvideo svoje greske....iako sam siguran da nije ali eto nadam se jbg jace je od mene nadao sam se i da mozemo da prodjemo AEL posle poraza u prvoj iako sma znao da su nam sanse nikakve.....
    Postoji jos jedna varijanta...toj varijanti nas je istorija naucila....bojim se da bi lako moglo da se desi da nekom prodamo utakmicu ne bi li pokrili minus od neulaska u LS...kao onomad sa Tikvom...sve je sad moguce vlada veliko rasulo, a govna iz uprave osecaju da im se polako blizi kraj i sigurno ce iskoristiti sve da uzmu jos malo love....

    Comment


    • Dzaba smo povlasceni kada su skoro svi jaci od nas.

      Jedino neka velika promena u igri da se desi,ali nesto ne verujem.

      Comment


      • Kad bi prodali Kamaru za 16 miliona i od tih para napravili novi tim mogli bi necemu da se nadamo,ovako nista

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Kad bi prodali Kamaru za 16 miliona i od tih para napravili novi tim mogli bi necemu da se nadamo,ovako nista
          Da ga prodamo za 3 i da pevamo

          Comment


          • Miko ne spominji Stanoja, covek je imao jedan dobar period i to je to, samo izgleda da je isto i sa Vermezovicem. Ne treba nam to sada nikako, ne pametuj. Vermez ima prolece u Evropi, ovaj to moze da sanja. Ne opravdavam Vermeza jer je 99% kriv za ovo sa AEL-om.

            Nema trenera koji ima muda, nema trenera koji ce da kaze nesto ljudski, koji nece da se pere i da trazi raznorazne razloge, koji ce da prizna da je zajebo i posle da se ispravi u velikoj utakmici. Nema kontinuiteta, nema kvaliteta i klase. Znaju da laju samo kada iza njih stoji Bik ili neko takav. Znaju da pobedjuju samo kada to niko od njih ne ocekuje. Jebo to.

            Gledao sam snimak i definitivno je da sa ovim igracima ne mozemo igrati 4-2-3-1 jer prava krila nemamo, vec smo to svi konstatovali ali nismo mislili da ce to ovako da se odrazi. Potrebna su 2 spica koja treba da budu za sada Zabija i Mitrovic, dok se Scepo ne oporavi. Mitru svaka cast, uz Stojketa i jednog jedinog, najveceg i igraca i coveka u istoriji Partizana, zasluzuje prelaznu ocenu. Kako se samo zagradio i poslao loptu onom fensercicu, kapa dole, tako radi pravi spic a ne onaj amater sa brojem 12. Dzigi imao par dobrih poteza ali vidi se da je ta glava bas luda.

            Ogrejace, obasjace... Cekamo zreb i idemo maksimalno da se spremimo, nema filozofije. Moze se dalje, bice tesko. Napred Partizan!
            sigpic

            Comment


            • De su jaci, Dudelanz, Mura, Ekranas, Zeta i te seme, ne zajebavaj

              Comment


              • Medo,Lola i verovatno Vukic vise nece odigrati nijednu tekmu za Partizan. Ako nekog zanima nek prelista onaj drugi forum ili neka mi posalje pm.

                Comment


                • Sa onakvom igrom Anzi,Dinamo Moskva,Bursa i Fejnord bi nas ispratili(ce) sa 3 komada. Protiv svih ostalih smo favoriti. Mozda sada izvucemo Molde , iako imam osecaj da ce to biti Lokeren ili Videoton
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Medo,Lola i verovatno Vukic vise nece odigrati nijednu tekmu za Partizan. Ako nekog zanima nek prelista onaj drugi forum ili neka mi posalje pm.
                    Jedino Medo tu nesto znaci, za ovu dvojicu odlicno sto je tako.
                    sigpic

                    Comment


                    • Medo znaci previse. To nam je najbolji igrac, Necika onako ali Medo u vezi drzi sam ono sto inace kod nas rade dvojica. Btw Trener AELa je ovu ekipu napravio za 700k evra. Skauting i dovidjenja. Jebo nas pas.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Jedino Medo tu nesto znaci, za ovu dvojicu odlicno sto je tako.
                        Znacio bi on jer je jak i takav nam treba. Ali ko ga jebe kad ne igra kako zna i ume. Ide mu se i to je to.

                        Daj tih 16 miliona

                        Comment


                        • Kad bi dali 16 miliona za njega , Djura i mornari bi ga u gepek i autom do Londona ili gde vec

                          edit : Ko mi je stavio ovakav avatar nije human
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Medo znaci previse. To nam je najbolji igrac, Necika onako ali Medo u vezi drzi sam ono sto inace kod nas rade dvojica. Btw Trener AELa je ovu ekipu napravio za 700k evra. Skauting i dovidjenja. Jebo nas pas.
                            Jbg, tako je sa ovom upravom a oni koji hoce da dodju umesto njih su jos gori. Moraju navijaci da se ujedine, da se predje preko nekih stvari i da se zajedno oteraju govna i nadje trece resenje. Sweet dreams.
                            sigpic

                            Comment


                            • Uprava radi protiv kluba...na tribini vlada rasulo...jedan za nikog niko ni za jednog...i onda sve to uice na mozak nasih igraca i osecaju prevelik pritisak koji ne mogu da izdrze jer nisu sposobni za tako nesto...4 evro utakmice + 2 "prinudne" i kraj price...i to nam je mnogo kakvi smo....

                              Comment


                              • Ma samo kad bi stopera doveli,meni bi bilo mnogo lakse. Ali sam ubedjen da se to bar do zime nece dogoditi

                                Comment

                                Working...
                                X