Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce Ostojic da odigra jednu korektnu partiju, dok je Lovre do sada bio u poluraspadu, ali ocekivan tim...

    Comment


    • Prenos je na rts 2 do 8 pa onda na rts 1

      Ajde momci sretno veceras , do pobede
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Idi Aksentijevicu u 3 lepe

        edit : Scepovic
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Jebem ti sve da ti jebem jel moguce ovo!

          Evo i Scepovic sjebo idealnu loptu Saleta, koji vam je kurac bre!
          sigpic

          Comment


          • Nema dovoljno kletvi u srpskom jeziku kojim bih pocastio ona dva majmuna. Dva najgora igraca u istoriji kluba. Castio bih kada bi im se desilo sve najgore.

            Comment


            • Ma Lazar je jedini krivac za ovaj poraz veceras.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Nema dovoljno kletvi u srpskom jeziku kojim bih pocastio ona dva majmuna. Dva najgora igraca u istoriji kluba. Castio bih kada bi im se desilo sve najgore.
                Ko je taj drugi?

                Comment


                • Kako smo mi izgubili to je neverovatno...da places ali da places breee!!!!!! primis onakav gol a onda minut posle promasis onakav zicer!! i posle svega mogu samo da kazem da smo i dobro prosli izgubismo samo 1-0, a igrali smo kao da smo tesko anemicni....koliko mi na onu stvar ide Babovic to je strasno....kakva je ono cupava pojava pa to je neverovatno...ko je njemu dozvolio da igra fudbal bez obe noge !!??? odbrana nam je uzas najblaze receno...Aksentijevic jeste pogresio ali se borio i bio agresivan i solidan u napadu medjutim dosta nesiguran u defanzivi, Volkov katastrofalan bacaju ga one chamuge kao da je lutka na naduvavanje kao i uostalom sve nase igrace....postacu rasista jbt, one chamuge agresivne, bezobrazne, biju ko blesavi a od nasih ovchica sem mozda Ilica i Aksentijevica niko nije pokusao da im uzvrati tu agresivnost...gde vam je karakter bre...
                  A kiprani...koji bre k***c kiprani !!?? sve brazilci, portugalci i afrikanci....tehnicki, fizicki i takticki superiorniji od nas...kakav kuraaccc kipar nema tamo kipra sem na tribinama...jbt ovo je kosmar ali stvarno kosmar...iz godine u godinu ponavljaju se ovakva sraaanja i iz godine u godinu iste greske pravimo, isto igramo mlitavo i uplaseno...i kad smo mi takvi, mi koji smo 5 godina uzastopno sampioni zamislite kakvi su ostali nasi klubovi...to je mucno zamisljati....
                  Sve u svemu ako nista drugo imamo eto priliku da razbijemo maler tih vecih dvomeca koji glasi - kad god prvu igramo u gostima lose prodjemo kod kuce....
                  Iskreno necu moci a da se ne nadam prolazu uprkos svemu sto sam video jer ne mogu nikad da se predam kad je Partizan u pitanju ali realno, sa neutralne tacke gledista taj drugi mec ce nam sluziti kao dobra uvertira i priprema za 4. kolo Lige i Evrope gde vrv necemo biti nosioci i gde nas ceka veca muka da udjemo u grupnu fazu nego sad....
                  Nisu krivi treneri, ne bih se ljutio ne Vermeza...zna se koje su gnjide krive, a sve ostalo sto se desi izazvano je njihovim odlukama i namerno primenjenom nesposobnoscu...a da sou bude jos veci navijaci nisu slozni, podeljeni smo, kriza velika vlada na Jugu i kad se sve pogleda nista bolje i ne mozemo da ocekujemo...nego da lepo probamo nesto da uradimo pa sta bude i da se posvetimo prvenstvu jer je osvajanje prvenstava jedino sto nas drzi na ovom nivou tj. bolje da plivamo na povrsini taloga naseg fudbala nego da gnjurimo.....
                  A zamislite sad ovaj udes sudbine....imamo dva ista iskustva u bliskoj proslosti - Genk i APOEL....i sad pouceni tim iskustva mi navijaci digemo ruke od igraca i ne verujemo da mogu dalje (protiv genka i APOEL smo bili ubedjeni u prolaz nakon sto smo izgubili prve utakmice), a kad ono desi se npr. da prodjemo AEL....ja sad kao i vecina navijaca Partizana, posle odgledane mucne utakmice, zdravm mozgom ne verujem da mozemo dalje ali s obzirom na to da smo extremno PROKLET narod desice se da ovi nasi idioti prodju kiprane...nama je lakse da igramo kad smo otpisani nego kad smo na papiru vec prosli....i s obzirom na to da su u nasem timu sve sami domaci idioti pokupljeni sirom Srbije nase drage to vam daje jos jedan razlog da kao i ja pocnete da pripremate sebe na to da ce Partizan da prodje dalje...mi smo narod za muku stvoren zasto bi smo lagano prosli AEL kad mozemo mnogo teze?? nema razloga jel da...

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Ko je taj drugi?
                    Vukic i Babovic
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja ne bi ni primetio da je Vukic igrao da nije sjebao onaj zadnji napad.

                      Comment


                      • Sve su prilike da ponovo necemo igrati Evropu , strasno Realno smo danas mogli izvuci remi , bar 0-0 , ovako moramo dati 3 , tesko da ga necemo primiti u BG
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Lovre, Babović, Vukić i Šćepović vs. Brašanac, Ninković, Jojić i Mitrović

                          Comment


                          • Comment


                            • juce se videla sva snaga ove mafijaske lige koju "osvajate" vec 5 godinam za redom... na kipru protiv jednog ael-a, gotvo da niste ni pipnuli loptu a sampioni srbije... tls-where amazing happens...

                              Comment


                              • pokrij se usima, jadnice, i gledaj one tvoje paraplegicare

                                Comment

                                Working...
                                X