Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neke treba da bude sramota.

    Ilic je legenda.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Neke treba da bude sramota.
      Mislis mene ?

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Mislis mene ?
        Da...

        Comment




        • Nijednu zelju drugu!

          Comment


          • Pros and cons:

            - dobili Sašu Markovića
            - uvideli talenat momaka iz Teleoptika
            - dobili Aksentijevića na celoj desnoj strani
            - dobili starijeg Šćepovića za siću
            - dobili samopouzdanje dolaskom novog kadra

            - izgubili Brašanca, jednog od najboljih na pripremama (plašim se, za stalno možda; najavio je da ne bi želeo da ide na pozajmice više)
            - izgubili potencijalnog plejmejkera u vidu Babića (neviđeni potencijal; neko je već pričao o tome, prelaz na bok ga je uništio)
            - zadržali Babovića i Lolu, možda i najveće partizanovce u timu, ali limitirane igrače
            - zadržali Tomića kome je vreme u FKP isteklo, koji je mislima odavno van njega; isti slučaj sa Medom
            - izgubili Živka Živkovića, godinama jednog od najboljih gomalana naše lige
            - ostali bez najavljenog štopera (još se mož ispraviti greška, što pre)
            - ostavili Mangu bez prave prilike, iako je bio, u najmanju ruku, pristojan krajem prošle sezone

            Ne bih da budem pesimista, ali ovo što nemamo štopera i što smo dali Darka tek tako mi ne uliva samopouzdanje za kasnije runde LŠ kvalifikacija, pod uslovom da, očekivano, do njih dođemo bez previše problema. Nisam pametan,

            Comment


            • Na kraju ću dočekati da me ovo moje Smederevo obraduje više nego ovi koji tavore u srcu od malena, a baš sam se ponadao za ovu sezonu...

              Comment


              • Originally posted by xreceved View Post

                - izgubili Brašanca, jednog od najboljih na pripremama (plašim se, za stalno možda; najavio je da ne bi želeo da ide na pozajmice više)
                - izgubili potencijalnog plejmejkera u vidu Babića (neviđeni potencijal; neko je već pričao o tome, prelaz na bok ga je uništio)
                - zadržali Babovića i Lolu, možda i najveće partizanovce u timu, ali limitirane igrače
                - zadržali Tomića kome je vreme u FKP isteklo, koji je mislima odavno van njega; isti slučaj sa Medom
                - izgubili Živka Živkovića, godinama jednog od najboljih gomalana naše lige
                - ostali bez najavljenog štopera (još se mož ispraviti greška, što pre)
                - ostavili Mangu bez prave prilike, iako je bio, u najmanju ruku, pristojan krajem prošle sezone

                Ne bih da budem pesimista, ali ovo što nemamo štopera i što smo dali Darka tek tako mi ne uliva samopouzdanje za kasnije runde LŠ kvalifikacija, pod uslovom da, očekivano, do njih dođemo bez previše problema. Nisam pametan,
                Iskusnije kolege ce ti reci vise nego ja , ali evo koliko ja znam slusajuci Vermeza od ovog sto si naveo

                - Brasanac ce ostati u timu , Vermez je rekao prilikom jednog intervjua na Tari da je on svake godine ,,ispadao,, iz tima i isao na pozajmicu i da ce ove godine dobiti sansu
                - To se za Babica slazem
                - Lola ti svejedno nece igrati nesto previse , S.Markovic i Lovre ce drzati poziciju zadnjeg veznog a verovatno ce tu biti i Babovic dok nzm kakvo je stanje sa Medom , ide ili ne ,Babovic je veliki grobar i trudi se na terenu , problem je sto ne zna da koristi obe noge ali videcemo sta ce biti i koliko ce igrati i kako ce igrati ove sezone
                - Tomic je trenutno jedan od 3 nasa najbolja igraca , igrac koji jednim sutem , slobodnjakom , ubacajem moze resiti utakmicu i ako on ostane ja sam potpuno zadovoljan prelaznim rokom , ako ne morace ga neko menjati , valjda ce ostati Iako su male sanse , Medo je strasan zadnji vezni , potencijal da bude najbolji zadnji vezni ubedljivo u ligi samo mora da popravi procenat pasova ali koliko sam cuo njemu se nesto ne ostaje , nzm je li se vratio ili kad se vraca i kad ce pricati sa Vermezom on i Manga o ostanku
                - Zivkovic nema mesta u Partizanu kada imamo Stojkovic , najboljeg srpskog golmana + Petrovica veliki potencijal
                - Stoper bi morao doci
                - Manga je bio na africkom kupu nacija pa nije igrao pripreme tj nije bio na njima ako na to mislis
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


                  Nijednu zelju drugu!
                  da je pravde bar 50% i jedne i druge tribine bi trebalo da je u bajboku

                  Comment


                  • Originally posted by carter985 View Post
                    da je pravde bar 50% i jedne i druge tribine bi trebalo da je u bajboku
                    Slazem se ali prvo da odu u bajbok oni koji bi ih uhapsili

                    Comment


                    • Hmm, koliko sam shvatio, Brašanac ide u Borču na pozajmicu, to mi je u startu slomilo srce , Živković mi je opet drag, ali to je sporedno. Mangu su i pre priprema otpisali, a što se Milijinog malog i Šveđe tiče, uopšteno mi je krivo što su deo ekipe. No, dobro, polako, videćemo šta će od toga da proiziđe. Nadam se da će tvoj delimični optimizam makar uroditi plodom

                      Comment


                      • Originally posted by xreceved View Post
                        Hmm, koliko sam shvatio, Brašanac ide u Borču na pozajmicu, to mi je u startu slomilo srce , Živković mi je opet drag, ali to je sporedno. Mangu su i pre priprema otpisali, a što se Milijinog malog i Šveđe tiče, uopšteno mi je krivo što su deo ekipe. No, dobro, polako, videćemo šta će od toga da proiziđe. Nadam se da će tvoj delimični optimizam makar uroditi plodom

                        Nzm gde si shvatio , Vermez je rekao da on sigurno ostaje a sada ... Ko tu prica a ko igra ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Jeste da je Žurnal u pitanju, ali svi mediji su manje-više istu vest objavili, nisam izmislio, nažalost

                          http://www.zurnal.rs/2012/07/14/bras....html?lang=lat

                          Comment


                          • Kao sto rekoh i pre. Tom decku nije sudjeno. Nema on mesta kod nas i to je to.

                            Comment


                            • Bar kad bih ga video da ide preko, u neki holandski klub, da mi duša bude spokojna, znao bih da neće tek tako propasti kao što su prošli Marinkovići, Bosančić, Veselinović, ...

                              Comment


                              • Originally posted by xreceved View Post
                                Bar kad bih ga video da ide preko, u neki holandski klub, da mi duša bude spokojna, znao bih da neće tek tako propasti kao što su prošli Marinkovići, Bosančić, Veselinović, ...
                                Propali su i jaci od njih, ni prvi ni poslednji.

                                Comment

                                Working...
                                X