Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    2+1, 29 jesu najbolje ali 33 nisu.
    Krstajic je imao 35 pa je dominirao ligom,dominirao bi i ovaj sa 33

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Krstajic je imao 35 pa je dominirao ligom,dominirao bi i ovaj sa 33
      Ligom da i bio pritom bio najgori igrac Partizana u Evropi. Da se razumemo imam beskrajno postovanje za njega kao igraca Partizana ali ono sto je on igrao u Evropi je dosta lose. Plus na kraju krajeva to je Mladen Krstajic, sampion Nemacke, nekoliko puta kapiten Verdera i Salkea. Ovo je Suler.

      Comment


      • Naravno da nije bio najgori,cak sta vise da nije bilo njega verovatno ne bi ni igrali tu LS.Ako moze Krstajic sa 35 moze i Suler sa 33,ono sto je jos bitnije ne bi on docekao 33 u Partizanu to je sigurno,odigrao bi max 2 godine i bio bi prodat.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Naravno da nije bio najgori,cak sta vise da nije bilo njega verovatno ne bi ni igrali tu LS.Ako moze Krstajic sa 35 moze i Suler sa 33,ono sto je jos bitnije ne bi on docekao 33 u Partizanu to je sigurno,odigrao bi max 2 godine i bio bi prodat.
          Gde da ga prodas sa 31? Kome? Po meni je bio najgori i bilo mi je tesko onakvog da ga gledam. Ocajno radio korekciju, o bloku da ne pricam, bezbroj puta ispao jer se bezveze zalepi za igraca koji ga sa namerom odvuce na 40 metara pa ne moze da se vrati, ocajnu saradnju imao sa bekovima i sa veznim igracima, jako puno lopti izbijao napamet. Bas los bio.

          Comment


          • Pa ako ima 31 nije pred smrt,mnogo osporavas igrace samo na osnovu godina iako su to itekako fudbalske godine,i svaki igrac sa 31 godinom ima minumum 2-3 godine kvalitetnih partija naravno ako nema nekih vecih zdrastvenih problema.(ovo naglasavam posebno za poziciju stopera).Izaberi 10 najboljih stopera sveta i videces da su svi blizi famoznoj 29 nego 22,jednostavno za stopere najbolje igracke godine su oko 30 a ne oko 22 ili 25.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Pa ako ima 31 nije pred smrt,mnogo osporavas igrace samo na osnovu godina iako su to itekako fudbalske godine,i svaki igrac sa 31 godinom ima minumum 2-3 godine kvalitetnih partija naravno ako nema nekih vecih zdrastvenih problema.(ovo naglasavam posebno za poziciju stopera).Izaberi 10 najboljih stopera sveta i videces da su svi blizi famoznoj 29 nego 22,jednostavno za stopere najbolje igracke godine su oko 30 a ne oko 22 ili 25.
              Kazem da su to nepovratne pare, najbolji je igrac u 30, 31 svakako.

              Comment


              • Visegodisnji ugovori se nude samo mladim igracima od koji ce se kasnije prodati, stvarno ne vidim zasto bi njega doveli i to za cetvorogodisnji ugovor, a niko mu ne garantuje da ce kasniti plata.Sto lbj kaze, tesko ce njega ko uzeti za dve godine.A i sigurno trazi malo veca primanja od ostalih.
                Nije realno da stranca dovodimo na duzi rok, tacnije ne vise od tri godine.
                Last edited by Ricma; 19-06-12, 18:49. Reason: omasio slovo

                Comment


                • Standardni stoper jedne sasvim dobre reprezentacije kao sto je Slovenija moze da se proda za bar milion i sa 31, a 27-33 su najbolje stoperske godine, za pojedine stopere i vise. Ako nigde, u Kinu ili Koreju, ciji klubovi imaju da daju te pare. S obzirom da sad ne bismo platili obestecenje, bio bi to solidan posao.

                  A i da trazi cetvorogodisnji ugovor, bolje njemu 4 godine nego produziti Rnica ili potpisati neku drugu budalu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moze i na 9 godina sto se mene tice. Kao da je bitno dal' cemo ga prodamo i za koliko.

                    Bitno je da je 20 puta bolji Rne i da ce Ostoja imati od koga da uci.

                    Comment


                    • http://www.transfermarkt.co.uk/en/ig...er_111579.html

                      Opasna macka, nego ovi nasi zevaju, ne rade nista, jebo ih Falji.

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/domaci-...era-83737.html

                        Comment


                        • U tri lepe!!! Sad ce Pajovic da dodje

                          Comment


                          • Nista od Sulera Trebali su mu dati 4 godine , isti im djavo 3 ili 4 , stvarno ne znam sto je bitno za koliko cemo ga prodati , necemo propasti za milion sigurno Nista , traziti nesto novo , samo da se Rnicu ne ponudi novi tj sto se mene tice moze i novi ali da ne bude u prvih 11
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Onda lepo opet pokusati sa Bodurovim, ili napasti Stepanova sto je po meni bolja opcija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Izgleda da Pajovic ide u inostranstvo

                                Comment

                                Working...
                                X