Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miljko otisao-ne otisao nece ni igrati Bog zna koliko , Aksentijevic i Pauljevic ce sigurno imati prednost , za sada i nije toliko lose

    Stojkovic-Pauljevic(Aksentijevic)-TBA-Ivanov-Volkov-Lovre-TBA-Ilic-TBA-L.Markovic-Scepovic po izboru

    Sto se defanzivca tice , valjda ce doci neko ,,solidan,, , vezni videcemo sta ce biti sa Medom , ja bi licno volio da ostane , dosta koristan igrac , Neca ako ostane bice isto dobro ali tesko , videcemo oko 15. jula ko ce gde
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Al je zato Babonja rekao da ostaje

      Comment


      • Babovic zna odigrati solidno , on se trudi na terenu u nekim situacijama dosta , velika mana mu je sto ne zna igrati sa obe noge ali videcemo , za razliku od nekih on je imao svetlih momenata
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Babovic zna odigrati solidno , on se trudi na terenu u nekim situacijama dosta , velika mana mu je sto ne zna igrati sa obe noge ali videcemo , za razliku od nekih on je imao svetlih momenata
          Babovicu je najveca mana sto nema dve daske u glavi, ima samo kanap koji drzi usi. Dok je on kod vas, ja ne brinem. Pogotvo sto mora da igra zbog caleta.

          Jedino sto kod njega valja mu je sestra
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Babovic,Miljkovic,Smiljanic ako odu ovo ce biti uspesan prelazni rok.

            Comment


            • Smiljanic i Miljkovic vec sam ti rekao , sve i da ostanu nece imati minutazu u Evropi , jedino u domacoj nesto sitno da ulaze , Babovic je odigrao dobru 2010/2011 sezonu po meni , u pocetku i u Evropi nije bio starter , ulazio je sa klupe i to sasvim solidno probijao desnu stranu , ove sezone isto solidno odigrao ali ako ga Vermez ne dovede u red onda stvarno ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Babovicu je najveca mana sto nema dve daske u glavi, ima samo kanap koji drzi usi. Dok je on kod vas, ja ne brinem. Pogotvo sto mora da igra zbog caleta.

                Jedino sto kod njega valja mu je sestra
                A sto zvekece Draganu to nema veze?

                Comment


                • Prvo da ti objasnim,Miljkovic je Ramadanijev igrac i igrace barem 20-25 meceva u sezoni.Smiljanic ce imati minutazu kao i u prosloj sezoni ako ostane Medo,ako on ode Lola postaje prva opcija.Babovic je bio katastrofalan prosle sezone i ne znam gde si ti video njegove dobre igre,covek zna samo u levo da ide i svaka susa ga ceka na tu stranu i uzima mu loptu.Gusi loptu,nema pas,nema sut nema nista....Babovic je rak rana Partizanove sredine kad igra.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    A sto zvekece Draganu to nema veze?
                    Ona to po specijalnom zadatku, da on ostane kod vas. Nije Dzaja vrana
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Nemo' Babinja da mi dirate, kupio me ovom fotkicom



                      Elem, Miljkon odlazi, vreme mu je vise, nece se vecito topiti kod nas. Brine me sto sam citala da je Rnic posao na pripreme iako mu je istekao ugovor, bojim se da mu ne ponude jednogodisnju ekstenziju.

                      Zna li se kada igramo prvu pripremnu utakmicu?
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • http://www.sportal.rs/news.php?news=76291

                        Comment


                        • Originally posted by Sara View Post
                          Nemo' Babinja da mi dirate, kupio me ovom fotkicom



                          Elem, Miljkon odlazi, vreme mu je vise, nece se vecito topiti kod nas. Brine me sto sam citala da je Rnic posao na pripreme iako mu je istekao ugovor, bojim se da mu ne ponude jednogodisnju ekstenziju.

                          Zna li se kada igramo prvu pripremnu utakmicu?
                          Tacno sam zaboravio na ovo Ovo mu je bio teski idiotizam
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Novi dres za nastupajucu sezonu. Pristojno izgleda...

                            Comment


                            • Коначно црно-бели дрес.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Neca u Dnjepru za 3 milke. Nek mu je sa srecom, hvala za ovu sezonu i pojedine stvari pre iste.

                                Sad kad bi se otkinuo bar milion za nekog driblera da popuni to mesto, Sale/Dzigi sredina, Lazar desno pa da ubijamo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X