Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    smejerija, samo 16 meseci, pa treba da dobije 16 godina...


    DS 1989.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post

      Jedva cekam da vidim Zabiju u dresu
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • http://www.mondo.rs/s248032/Sport/MO..._Partizan.html

        Comment


        • Bar nesto dobro.
          sigpic

          Comment


          • Pijanac ne dolazi. Lola se smorio

            Comment


            • Је л' видео неко ово раније?
              Фазон изашло у мају а о филму ни речи. Први пут чујем за ово.

              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • http://www.zurnal.rs/2012/06/13/fili...eli/index.html Što se mene tiče, sjajno. Nekako u njemu vidim sve što smo propustili sa Darkom Lazovićem.

                Comment


                • Komedija igrac i tragicna duzina ugovora. Valjda uvali neki bitan gol i proda se brzo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by xreceved View Post
                    http://www.zurnal.rs/2012/06/13/fili...eli/index.html Što se mene tiče, sjajno. Nekako u njemu vidim sve što smo propustili sa Darkom Lazovićem.
                    Najsmesnije pojacanje Partizana jos od Asena Nikolova, ovim se fudbal kao sport popisao na sve sto znam o njemu. Ultimativno razocarenje.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Najsmesnije pojacanje Partizana jos od Asena Nikolova, ovim se fudbal kao sport popisao na sve sto znam o njemu. Ultimativno razocarenje.
                      Jel stvarno nema ni promil sanse da se izbrusi? Jer ima odlicne fizicke predispozicije. Mislim, za ove pare nije nikakva steta...ako Vermez ne uspe,jbg.

                      Pitam te ozbiljno,jer znam da si pik'o sa njim.

                      Comment


                      • Nije igracki on toliko sporan ali glava je toliko u kanalu da ona negira bilo kakav njegov fudbalski kvalitet. Narocito sada ej presao u PARTIZAN, mo's misliti, nece mu moci dokazati niko nista, i ovako je bilo tesko nekome ko ima 80 IQ objasniti neke stvari, zamisli tek sada.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nije igracki on toliko sporan ali glava je toliko u kanalu da ona negira bilo kakav njegov fudbalski kvalitet. Narocito sada ej presao u PARTIZAN, mo's misliti, nece mu moci dokazati niko nista, i ovako je bilo tesko nekome ko ima 80 IQ objasniti neke stvari, zamisli tek sada.
                          Vermez i Tumba ce da ga dovedu u red. Imam neki osecaj

                          Trebaju nam brz igrac,da udje u 60. minutu i od njega dosta.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Vermez i Tumba ce da ga dovedu u red. Imam neki osecaj

                            Trebaju nam brz igrac,da udje u 60. minutu i od njega dosta.
                            Evo sada, bez ijedne utakmice, bez ijednog treninga odgledanog tvrdim da kad god udje ici ce pravo na cuvara bez ikakvog cilja sem da ga predribla i nekoliko puta ce sramno izgubiti ili jednostavno zaboraviti loptu. Zapamti ovo pa kad se bude desilo seti se.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Evo sada, bez ijedne utakmice, bez ijednog treninga odgledanog tvrdim da kad god udje ici ce pravo na cuvara bez ikakvog cilja sem da ga predribla i nekoliko puta ce sramno izgubiti ili jednostavno zaboraviti loptu. Zapamti ovo pa kad se bude desilo seti se.
                              Verujem ti.






                              Plakacu kad Sale zavrsi karijeru.

                              Comment


                              • Katai je uspeo da padne na lekarskom pregledu,sto me ne cudi,s obzirom na njegov zivot.

                                Jos jedna dobra vest

                                http://www.smedia.rs/sport/vest/6309...iz-Danske.html

                                Comment

                                Working...
                                X