Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mereba je vrh ako dobije pasos, zato sto ce da bude jedan od onih igraca koji ne moraju da budu glavni i dace 110% na terenu. Veliki smo problem imali ove sezone jer nismo imali takve igrace. Desavalo se da imamo 4 u vezi i da svi misle da su bas oni taj glavni igrac.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Mereba je vrh ako dobije pasos, zato sto ce da bude jedan od onih igraca koji ne moraju da budu glavni i dace 110% na terenu. Veliki smo problem imali ove sezone jer nismo imali takve igrace. Desavalo se da imamo 4 u vezi i da svi misle da su bas oni taj glavni igrac.
      Nek bude stranac sa pasosem ali u rotaciji u tom slucaju. Ima taj prekid i to je to, prosek.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Nek bude stranac sa pasosem ali u rotaciji u tom slucaju. Ima taj prekid i to je to, prosek.
        Bolje kazem ti nego Babovic koji misli da je najbolji na terenu, Vukic takodje, Medo takodje, svi misle da su najjaci a zapravo su Sale i Neca bili ti koji su trebali da igraju pa tek onda svi ostali.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Bolje kazem ti nego Babovic koji misli da je najbolji na terenu, Vukic takodje, Medo takodje, svi misle da su najjaci a zapravo su Sale i Neca bili ti koji su trebali da igraju pa tek onda svi ostali.
          Stoji to sto si rekao i naravno da je bolji od Babovica ali u Evropi on ne moze mnogo. Videcemo i kakvu ce Vermez formaciju igrati, ako bi igrao 4-2-3-1 onda bi mozda i bio dobro resenje da igra u paru sa Sasom jer je bolji kad je povuceniji i kao radilica, to sto su ga u Vojvodini gurali ofanzivnije je njihova greska.

          Protiv toga sam u svakom slucaju.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Mereba je vrh ako dobije pasos, zato sto ce da bude jedan od onih igraca koji ne moraju da budu glavni i dace 110% na terenu. Veliki smo problem imali ove sezone jer nismo imali takve igrace. Desavalo se da imamo 4 u vezi i da svi misle da su bas oni taj glavni igrac.
            Ovo je poenta...ne znam sto ste alavi...pa nece svi igraci koji budu dovedeni da igraju od prve tekme u prvoj postavi. Moramo da imamo 25 dobrih igraca. Povrede su ceste,igracima opada forma itd...

            Dupe bih dao da vidim neko krsteno krilo u Partizanu. Ne znam dal' je Chabalala to.

            Izvesno je da idu Neca,Medo,Diara,Rna,Baboon...Treba neko da zemeni te igrace.

            Comment


            • Pa mozemo imati rotaciju i bez Merebe majku mu.

              Rotacija sto se njega tice i to iskljucivo ako dobije pasos. U suprotnom nek ostane u Gruziji.

              Da li biste probali sa Apijom? Klasa od igraca, u Vosi usao u formu u poslednje vreme, a mi smo za razliku od njih ozbiljan klub i samim tim bi njegov pristup bio drugaciji + je slobodan igrac. Odlicno bi zamenio Medu i bio bi dobar tandem sa Sasom.
              sigpic

              Comment


              • Ne znam,uvek mi je bilo nelogicno dovodjenje stranaca na pozicijama odbrane i zadnjeg veznog,ako nesto mozes da nadjes u ovoj zemlji to su defanzivci.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Ne znam,uvek mi je bilo nelogicno dovodjenje stranaca na pozicijama odbrane i zadnjeg veznog,ako nesto mozes da nadjes u ovoj zemlji to su defanzivci.
                  Stoji ali trenutno ne mozemo naci nijednog domaceg stopera ili zadnjeg veznog u JSL za prvu postavu, odnosno ne bi Sasa sam mogao u 4-1-3-2, ne u Evropi, u ligi da. Niko domaci ko je realna i dobra opcija mi trenutno ne pada na pamet za te dve pozicije, ni neki povratnik u Srbiju iz inostranstva.
                  Last edited by Casiraghi; 21-05-12, 15:47.
                  sigpic

                  Comment


                  • Medojevic i S.Markovic i Bog da nas vidi.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Medojevic i S.Markovic i Bog da nas vidi.
                      Medojevic bas i nije realna opcija.

                      Brutalan tandem bi bili kad bi nekim slucajem dosao, znaju da igraju + se dobro poznaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pricalo se o njemu,ali vec neko vreme se nista ne spominje...

                        Mene bas zanima sta ce biti sa golmanom? Stojke ne zeli da ide,a videcemo da li je u planovima cika Crnog i Tumbe.

                        Comment


                        • Ja bih ga voleo do kraja karijere. Nista bolje nego mator golman koji je puno sezona u jednom timu. Nista bolje.

                          Comment


                          • Sta znam, ume da skine sve i svasta ali je kiksara. Voleo bih Aleksica da uzmemo i da ga sto duze zadrzimo, sto nije nerealno jer nije po mom misljenju neko za koga ce se strani klubovi otimati a opet dovoljno dobar za nas.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja bi volio da Stojkovic ostane , definitivno golman koji em zna skinuti svasta em dobro brani situacije 1 na 1 + penale , iako zna imati greske koje ni juniori ne prave ;)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment






                              • Dobrodosao Branko

                                P.S. Imam ovakvu kosulju

                                Comment

                                Working...
                                X