Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ja sam cuo da se Granta najmanje pitalo dok je bio u Celziju , da su pomocnici sastavljali tim + Teri,Lampard & co
    A gde si cuo? Jel mozes da dokazes to?

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Ovo za Stanoja sam ti vec napisao.

      Mislim na oficijalni sajt Partizana a ne navijacki sajt i forum.Elem,takodje ne mozes da nastupas tim stavom za neke ljude ljude sa tog sajta.Ja znam dosta momaka koji pisu na tom sajtu i imaju 20+ godina na Jna a sigurno ne moze da ih dovodi u pitanje neko ko je bio golobrad pre ove petogodisnje dominacije.
      Daleko im lepa kuca ako posle 20 godina na jna prave sajt gde posle najuspesnijeg perioda u istoriji kluba umesto nesto u vezi toga na naslovnoj strani sajta stoji AVRAM GRANT RED STAR LEGEND, UPRAVA NAPOLJE. Slucajno znam ko finansira taj sajt i koja struja je u pitanju, tako da sve najgore zelim tim tvojim ortacima.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Finansira ga covek koji uopste ne zivi u Srbiji i opet pricas u prazno.A Avram Grant polako postaje legenda Zvezde,Prosineckom je svanulo otkad je ovaj dosao.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Finansira ga covek koji uopste ne zivi u Srbiji i opet pricas u prazno.A Avram Grant polako postaje legenda Zvezde,Prosineckom je svanulo otkad je ovaj dosao.
          Sta mu svanulo i dalje ima -9 sunce ti sa sve pobede u derbiju. Nije njemu svanulo nista.

          Finansira ga preko Bika i vode ga gasterbajteri koji su klasicni '' Volim Srbiju al pare malo vise '' likovi. To bar svi znaju.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Finansira ga covek koji uopste ne zivi u Srbiji i opet pricas u prazno.A Avram Grant polako postaje legenda Zvezde,Prosineckom je svanulo otkad je ovaj dosao.
            Zamisli da su cigani na redstar sajtu drzali UPRAVA NAPOLJE, ROBERT PROSINECKI PARTIZAN LEGEND, a uzeo im covek 2 titule i izgubio vise derbija i bitnije derbije od Granta, plus im je uprava par godina bez titule i jeseni u evropi. Pa moze on iz inostranstva da ima kontakt sa nekim odavde, glupost. Ti si ocigledno pripadnik druge struje, jasno je ko dan, zavrsavam sa tobom diskusiju, od sad mi se samo u inbox obrati i to sa podacima. Cao tebreks.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Kanadjanin...

              Jel mozete jedno da mi ucinite? Kada i Grant bude bivsi trener da ne bude svaka diskusija o Stanojevicu i njemu.

              Lepo smo poceli da pricamo o potencijalnim pojacanjima i onda je sve otislo u ku*ac...

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Zamisli da su cigani na redstar sajtu drzali UPRAVA NAPOLJE, ROBERT PROSINECKI PARTIZAN LEGEND, a uzeo im covek 2 titule i izgubio vise derbija i bitnije derbije od Granta, plus im je uprava par godina bez titule i jeseni u evropi. Pa moze on iz inostranstva da ima kontakt sa nekim odavde, glupost. Ti si ocigledno pripadnik druge struje, jasno je ko dan, zavrsavam sa tobom diskusiju, od sad mi se samo u inbox obrati i to sa podacima. Cao tebreks.

                Prosinecki je legenda Zvezde i kao takav zasluzuje njihovo postovanje pa makar ih kostao 5 titula a Avram Grant je Milvolova legenda i ne vidim neku privrzenost prema njemu i razlog zasto bi ga podrzavao posle tri poraza u tri derbija za mesec dana.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  To nema ni u okruznoj ligi Srbije u kojoj se igra za 30 evra plus prevoz mesecno.
                  mozda nema ali ima u partizanu cim igraju neki da bi se prodali znaci grant ne sastavlja nego mu se kaze ko mora da igra da bi se prodao a on popuni mesta koja ostanu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Prosinecki je legenda Zvezde i kao takav zasluzuje njihovo postovanje pa makar ih kostao 5 titula a Avram Grant je Milvolova legenda i ne vidim neku privrzenost prema njemu i razlog zasto bi ga podrzavao posle tri poraza u tri derbija za mesec dana.
                    Znas sta je najlepse od svega, posle svake diskusije nase i dalje je Grant trener i dalje smo sampioni i dalje su na Jugu oni koji treba budu.

                    Comment


                    • Realno ljudi daj da se prekine sa ovom uzaludnom raspravom, uskoro cemo znati da li se menja trener ili ne pa onda raspalite sa pricom. Sada bi valjalo da se fokusiramo na zavrsetak prvenstva i renoviranje ekipe za LS.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Originally posted by Sara View Post
                        Realno ljudi daj da se prekine sa ovom uzaludnom raspravom, uskoro cemo znati da li se menja trener ili ne pa onda raspalite sa pricom. Sada bi valjalo da se fokusiramo na zavrsetak prvenstva i renoviranje ekipe za LS.
                        Meni je zivotni san da renoviram kucu...kad bi mi dali od jednog transfera 10 soma evra kako bih je sredio spolja to bi se svi krstili.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          mozda nema ali ima u partizanu cim igraju neki da bi se prodali znaci grant ne sastavlja nego mu se kaze ko mora da igra da bi se prodao a on popuni mesta koja ostanu
                          Takve stvari se u nasem fudbalu rade godinama...tako da to nije pocelo sa Grantom.

                          Sad cu namerno sve da ti oborim,ne da bih branio Granta (jer me boli patka za njega), nego da malo razmisls pre nego sto pritisnes "post quick reply".

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Meni je zivotni san da renoviram kucu...kad bi mi dali od jednog transfera 10 soma evra kako bih je sredio spolja to bi se svi krstili.
                            A uzmi neki procenat od te ekipe koje vodis na menadzeru ono malverzacija i te stvari. ;)

                            Inace sada svi bruje o Tejgu, samo sto je zinuo za platu koja je skoro astronomska za nase uslove a satro mu je Partizan druga kuca. Podseca me na nesrecnog Boju koji je dojurio ovamo cim smo usli u LS.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Samo 10 hiljada evra i ja mogu da umrem samo kucu da renoviram Da mogu da drpam pare iz menadzera sad bih vam ja vodio i Partizan i Zvezdu
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Takve stvari se u nasem fudbalu rade godinama...tako da to nije pocelo sa Grantom.

                                Sad cu namerno sve da ti oborim,ne da bih branio Granta (jer me boli patka za njega), nego da malo razmisls pre nego sto pritisnes "post quick reply".
                                Pa znam da se radi ali onda ne moze LBJ reci da to nema ni u okruznoj ligi kada ima u timu koji osvaja ligu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X