Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glavu gore Grobari! Bice bolje

    Comment


    • Sreca pa je Stanoje ostavio onih +10 , da se uslo sa egalom titula bi bila izgubljena... Tesko cemo mi dobiti derbija dok je ovaj na klupi , stranci ne mogu reci ne znaju da vode derbi ali nemaju u krvi i ne znaju reci igracima kako da se postave u derbiju , kako se zivi za to , Djukic,Jokanovic,Stevanovic... Dok je Mateus vodio tim , tad smo mozda imali i najjaci tim u ovoj deceniji i ponovo nismo mogli da dobijemo derbi a u LS smo igrali odlicno ... Cinjenica da nas niko nije dobio na JNA... Na klupu treba postaviti nekoga ko je dete Partizana , nekoga kome je Partizan ispred novca, sta mislite koliko je Granta briga za Partizan ? Izgubimo titulu ? On ode i fucka mu se , on se nakupio para u Engleskoj tako da mislim da mu premija od par hiljadarki za titulu ili ulaz u LS ne znaci puno... MSM znaci ali sigurno vise znaci ,,deci Partizana,, ... Ponavljam da je sreca da smo usli sa +10 inace bi bilo gutavo , ne osporavam je Grantovo trenersko znanje ali ne moze dati Partizanu ono sto mogu njegova deca... Sledeca sezona ce biti dosta zeznuta , neki igraci mogu dobiti kompleks od ova 3 meca , oni su puni samopouzdanja, mozemo se mi zavaravati i govoriti 5 godina smo sampioni (na stranu , to je ogroman uspeh , za nase uslove i vise nego odlican) a u Evropi da nas ne bude nigde ili da izgubimo ne daj Boze titulu. Ponovo mozda i nije lose sto smo ispali od Samroka , Liga Evrope ne donosi mnogo , previse se placa za ucesce a jako malo od LE dobijes za razliku od LS koja se sa mnogo vise novca nagradjuje... Ponovo da smo usli u LE ove godine pitanje je kako bi se u ligi odigralo jer na 2 fronta nije lako igrati... Sada videti kako i sta , bice velika rekonstrukcija tima , to je cinjenica , pitanje kako ce to Grant uigrati , sledeca godina ce biti test za sve...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ova 3 derbija se sto se mene tice svode na 2 reci - Scepovic Marko. Ako nekog zanima, mogu detaljnije da objasnjavam. To je derbi jbg, gubi se i dobija se. Samrok smo pregurali i ostavili iza sebe pa cemo i ovo i sve poraze i opet cemo slaviti pobede jer mi smo gomila, gomila nesalomiva.
        sigpic

        Comment


        • Da je i raspali Jovancic bio tu,dali bi smo bar 2,3 gola...ne mozes bez napadaca (Dia nije vise za ozbiljan fudbal).

          Kao sto kazem,glavu gore pa da igramo Evropu

          Sada treba uvaljati drvnu gradju raznim budalama. Ubosti sa pojacanjima i onda uci u evropski ciklus jaci nego ikad

          Comment


          • Cekaj da prodju ovi izbori i da vidimo ko ce da udje u vladu, onda tek mozemo da pricamo i mi a i ovi preko sta i kako, nazalost se sve svodi na to. Ono sto je bitno je da postoji dobra osnova u igrackom kadru. Odlaskom Babovica smo bar 40% toga resili kad je vezni red u pitanju.
            sigpic

            Comment


            • Babovic se za razliku od nekih bori ako nista ali jbg ne zna covek desnom pa da je Bog ;)
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Babovic se za razliku od nekih bori ako nista ali jbg ne zna covek desnom pa da je Bog ;)
                Borio bih se i ja pa ne znam.
                sigpic

                Comment


                • Liga Evrope zagarantovana bravo AEL! Sad nam ni Samrok ne moze nista! Pfk!

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Liga Evrope zagarantovana bravo AEL! Sad nam ni Samrok ne moze nista! Pfk!
                    O cemu ti mikula?
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa AEL uzeo titulu i mi smo nosioci do zadnjeg kola kvala ;) Ali ponovo ima Molde , sampioni Norveske nisu za salu ;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ako sastavimo tim kako valja, necemo morati da se bavimo ovim kalkulacijama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hvala ti Stanoje za ovu 24 titulu,jer da nije bilo tebe i Krleta sad bi neki drugi slavili.Ovde se Stanoje napada zbog Samroka i eto ne moze da mu se oprosti al otkad je otisao izgubili smo 3 puta za mesec dana od ekipe koja je po kvalitetu u rangu Samroka i na sve to nismo uspeli da damo gol.Ovo je borba sa vetrenjacama isto kao sto je bila kad su Zeka i Bjeka bili akteri,ali borba mora da se nastavi.Stand up for what is right,even if you stand alone!

                          http://www.youtube.com/watch?v=fttF_psC4QE

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Hvala ti Stanoje za ovu 24 titulu,jer da nije bilo tebe i Krleta sad bi neki drugi slavili.Ovde se Stanoje napada zbog Samroka i eto ne moze da mu se oprosti al otkad je otisao izgubili smo 3 puta za mesec dana od ekipe koja je po kvalitetu u rangu Samroka i na sve to nismo uspeli da damo gol.Ovo je borba sa vetrenjacama isto kao sto je bila kad su Zeka i Bjeka bili akteri,ali borba mora da se nastavi.Stand up for what is right,even if you stand alone!

                            http://www.youtube.com/watch?v=fttF_psC4QE
                            I sta, treba Bik da se vrati?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              al otkad je otisao izgubili smo 3 puta za mesec dana od ekipe koja je po kvalitetu u rangu Samroka
                              Ako mi objasnis kako je to Zvezda u rangu Samroka odlazim momentalno sa ovog foruma. Jedno je da nas mrzis, drugo je da lazes samog sebe.

                              Originally posted by Layzick View Post
                              Ovo je borba sa vetrenjacama isto kao sto je bila kad su Zeka i Bjeka bili akteri,ali borba mora da se nastavi.
                              Ironicno je da ovo pominjes s obzirom da indirektno podrzavas Bjekovica i njegov povratak u klub.
                              Last edited by Nebojsa; 06-05-12, 14:03.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Stvarno nemojte da se zajebavate sa tim poredjenjem Samroka i Zvezde...

                                Konobari bi se u nasoj ligi borili za opstanak.

                                Comment

                                Working...
                                X