Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Ulazak u LS je najbolji pokazatelj,i sve to sa ulaganjem od 30k evra.Prvi srpski trener koji je usao u LS sa domacim timom.
    Kakve veze ima cifra, napravio se sasvim dobar tim za ulazak. Pjunik i Helsinki svakako ocekivani, Brisel jedino dobro sto je odradio.

    Prvi srpski trener koji je ispao od amatera.

    Vazna pobeda posle teskog poraza, sad da se popravlja igra, posebno realizacija i da se maksimalno spremimo za ligaski derbi.
    sigpic

    Comment


    • Posle svake odgledane utakmice samo mi jedna misao na pameti, sta cemo kad se Sale povuce a ako mali ne bude ono sto mislimo da ce da bude.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Posle svake odgledane utakmice samo mi jedna misao na pameti, sta cemo kad se Sale povuce a ako mali ne bude ono sto mislimo da ce da bude.
        Vukic sad ne igra lose a mozda i kupimo nekog na leto. Sale koliko ja znam nije rekao da ce se na kraju ove sezone povuci.
        sigpic

        Comment


        • Не знам је ли ико писао на теми, овом данашњом утакмицом Сале Илић је избио на друго мјесто вјечне листе по броју наступа за свето име Партизана,испред Клинчарског,а иза Вукотића. Велики респект за велико име. ;)
          Волим те Републико Српска!

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Kakve veze ima cifra, napravio se sasvim dobar tim za ulazak. Pjunik i Helsinki svakako ocekivani, Brisel jedino dobro sto je odradio.

            Prvi srpski trener koji je ispao od amatera.

            Vazna pobeda posle teskog poraza, sad da se popravlja igra, posebno realizacija i da se maksimalno spremimo za ligaski derbi.
            Nema nikakve veze,sta je bitno koliko se ulaze u tim.Te sezone se nije ni ciljala LS nego LE.Sto se tice ispadanja od Shamrocka to je jedina Saletova mrlja a nije prvi trener koji je ispao od amatera.

            Comment


            • По некој мојој рачуници доста "крњави" ћемо дочекати квалификације за Лигу шампиона наредне сезоне. Стојковић,Маркеш,Миљковић,Рнић,Медо,Бабовић,Томић, Едуардо,Манга ће вјероватно бити продани уколико се појави иоле конкретна понуда.

              Размишљам нешто о домаћим играчима и не могу се отети утиску да су рјешења пред очима : повратак Брашанца из Смедерева, куповина малог Кнежевића из Борца, ако је икако могуће купити Луку из Рада и евентуално оног Тијага из Слободе, можда чак и голмана Спартака,уз наравно једног квалитетног штопера који би с Ивановом играо константно и био сигурност.
              Волим те Републико Српска!

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Nema nikakve veze,sta je bitno koliko se ulaze u tim.Te sezone se nije ni ciljala LS nego LE.Sto se tice ispadanja od Shamrocka to je jedina Saletova mrlja a nije prvi trener koji je ispao od amatera.
                Jedina? Daj bre...

                Comment


                • Ne znam samo zbog cega vi mislite da je Bik negde otisao ? On je sve vreme u klubu, nije nigde ni otisao niti je oteran, on je do skora bio sa Taksistom u kancelariji ! To da je nije u klubu je jedna velika zabluda. Pa on, da BIK, nam
                  je doveo Eduarda !

                  Druga stvar, samo na jednoj utakmici mislim da nismo primili gol ovog proleca, a vecina primljenih je zbog gresaka stopera. Dakle, dosli smo u situaciju da opet na leto moramo da nadjemo nekoga, a imali smo ga u svojim redovima,ali je POKLONJEN. Da,nastasic je,decko za koga ja ne znam ni kako izgleda jer nije ni stigao da zaigra za prvi tim naseg kluba. Rnic-podseticu da je dosao nekoliko dana pred klucnu utakmicu u sezoni,protiv jebenog cilit genka ! Pre toga nas je ucenjivao,jer je hteo vecu platu. I u toj utakmici je Stanoje izveo samo jednog veznog !

                  Daleko od toga da sam miljenik Stanoja i njegove igre, ali ovo su cinjenice. Poenta ovoga dakle nije Stanoje, nego pre svega sta se radi u nasem klubu,a ovo je samo jedan deliccccccccccc. Nista se ne radi planski !

                  Sta mi sad imamo sa sledecu sezonu ? Pratkticno,opet menjemo 10 igraca, i opet sve od nule.

                  Usput, znate i sami ko je menadzer vecine igraca kod nas !

                  Comment





                  • Samo jedan najveci kojeg smo ikad imali!

                    Comment


                    • Inace danas odigrao 566-u utakmicu za Partizan i popeo sa na drugo mesto vecne liste iza Moce.

                      Comment


                      • Originally posted by drinin vuk View Post
                        По некој мојој рачуници доста "крњави" ћемо дочекати квалификације за Лигу шампиона наредне сезоне. Стојковић,Маркеш,Миљковић,Рнић,Медо,Бабовић,Томић, Едуардо,Манга ће вјероватно бити продани уколико се појави иоле конкретна понуда.

                        Размишљам нешто о домаћим играчима и не могу се отети утиску да су рјешења пред очима : повратак Брашанца из Смедерева, куповина малог Кнежевића из Борца, ако је икако могуће купити Луку из Рада и евентуално оног Тијага из Слободе, можда чак и голмана Спартака,уз наравно једног квалитетног штопера који би с Ивановом играо константно и био сигурност.

                        Pa od ovih mi jedino malo zao Medo i Tomic ako odu ,a za Stojkovica ne znam sta da mislim...

                        Comment


                        • Дебитовао је кишног дана давне 1996. против Борца из Чачка.Убрзо затим је постао капитен клуба који је волео од малена.Новинар Миле Кос је давне 2001. написао да је то последњи српски поета са лоптом илити "Мишел Платини српског фудбала".Машио је,падао је у 70. минуту без снаге и још пуно негативних ствари.Али ни то није бацило мрљу на оно што је дао клубу који волимо.566 утакмица и 213 голова и још толико асистенција.Човек који са 20 година није трчао за парама,него је остао у клубу који воли.После веома добре епизоде у Галатасарају и веома бледих игара у Салцбургу,враћа се у клуб у којем је поникао да би окончао своју каријеру.Ведрог духа и увек насмејан.И 16 година после дебија,он је ту,у свом и нашем Партизану.Капитен Саша Илић #22 !!! Један је Илић капитен...

                          Comment


                          • http://www.mozzartsport.com/vesti/ba...itira--odlazim


                            O, hvala ti svevisnji.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Boljeg nemate

                              http://vukajlija.com/reakcije/3524
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ilic

                                -pobeda u rupi u kupu 0-1, 2000/01, tako nesto, gol sa 18,19 metara.
                                -igra protiv NUFC i penali
                                -strasan promasaj protiv reala
                                -promasaj u rupi pre mesec i po.

                                Dogadjaji koji me asociraju na njega.

                                Comment

                                Working...
                                X