Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Aman covece, niko ne otvara sampanjac ali tu smo i kad tim dobija i kad gubi, kad igra strasan fudbal i kad igra antifudbal. Moramo da haramo ali tako je kako je. Nije ni Stanoje ni bilo ko drugi harao niti igrao neki specijalan fudbal. Tim ima ogroman potencijal, videcemo na leto sta ce da se napravi. Ova dva poraza nismo smeli da dozvolimo, kao ni ovaj mrtvi gol sada ali idemo dalje, idemo da ih dobijemo u ligi, idemo u LS.

    Ako 15 pobeda i jedna izgubljena nije haranje ligom onda ne znam sta jeste i jos na sve to pobegnes najblizem pratiocu na 10 bodova.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Ako 15 pobeda i jedna izgubljena nije haranje ligom onda ne znam sta jeste i jos na sve to pobegnes najblizem pratiocu na 10 bodova.
      Kad igras onakav fudbal i u pojedinim mecevima imas vise srece nego pameti sigurno nije.
      sigpic

      Comment


      • Kakva akcija, ovo nema kod Shamrocka.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          A ko da dodje? Savo i Bik? Je l' oni da dodju? Ono nepismeno seljace koje ih predstavlja? Oni da dodju? A ovi tvoji sa istoka ce dobiti Jug tek kada njihovi drugari Aca Bulic i Keka srede da se uhapsi ceo celacati Alkatraz i Juzni Front i sve ostale grupe koje su sad na Jugu i koje znaju sta su i ko su ovi sa istoka. Onda moze izvolite na Jug, znas koliko ce ljudi biti? 230 i to na nekoj malo jacoj utakmici. Osim ako kao i do sada ne budu delili dop za dzabe pa skupe 500. Sramota.
          Nece ti doci ni Savo ni Bik.O pismenosti bolje nemoj s obzirom da su Djuricu zabranili da daje izjave s obzirom na njegove govornicke sposobnosti.Ne znam sa kojima ti mene to povezujes,ja sam 'simpatizer' sa Istoka,nisam 'grobar' sa Juga kao ovi Djurini.Ne brini se,platice Djura opet letovanje na Kipar.


          2-1 Sjajan gol Tomica i odlicna lopta Markovica

          Comment


          • Kakva golcina, bravo majstori, to je fudbal!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Kad igras onakav fudbal i u pojedinim mecevima imas vise srece nego pameti sigurno nije.
              Neka igramo najruzniji fudbal a la Apoel ako cemo da ponovimo njihov uspeh u Evropi od ove godine,rezultat se pamti a ne promasene sanse.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Nece ti doci ni Savo ni Bik.O pismenosti bolje nemoj s obzirom da su Djuricu zabranili da daje izjave s obzirom na njegove govornicke sposobnosti.Ne znam sa kojima ti mene to povezujes,ja sam 'simpatizer' sa Istoka,nisam 'grobar' sa Juga kao ovi Djurini.Ne brini se,platice Djura opet letovanje na Kipar.


                2-1 Sjajan gol Tomica i odlicna lopta Markovica
                Ako nece njih dvojica pitao sam ko ce? Djura je obrazovan covek, ima govornu manu, ne ume da prica Svejedno nije brdjanin.

                Comment


                • Gde se to obrazovao?I Ivica Dacic ima prosek 10 u svom fakultetskom obrazovanju pa smo videli svi koliko je elokventan.

                  p.s Doci ce Bogicevic,za koga ne znam dal je los ili dobar,nisam mu pratio karijeru,al za Djurica sam se uverio 100 puta kroz ovaj njegov mandat u Partizanu.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Gde se to obrazovao?I Ivica Dacic ima prosek 10 u svom fakultetskom obrazovanju pa smo videli svi koliko je elokventan.

                    p.s Doci ce Bogicevic,za koga ne znam dal je los ili dobar,nisam mu pratio karijeru,al za Djurica sam se uverio 100 puta kroz ovaj njegov mandat u Partizanu.
                    Vidis li dva smajlija pobogu covece? Bogicevic je brdjan, seljak, iza kojeg stoje Bjekovic i Savo. Necu Bik da mi se vraca u klub, svako ko iole voli Partizan bi trebalo tako da se oseca prema njemu. Svaka mu cast za sve sto je napravio ali za njega medju funkcionerima nikada do kraja zivota ne bi trebalo da ima mesta.

                    Comment


                    • Ne moze nikako Milosevic i Bik da stoje iza Bogicevica,moze samo on iza njih.A taj Bik ti je do juce sedeo kancelarija pored Grubora i Djurica pa se tad nisi oglasavao i nije ti smetao.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Neka igramo najruzniji fudbal a la Apoel ako cemo da ponovimo njihov uspeh u Evropi od ove godine,rezultat se pamti a ne promasene sanse.
                        Apoel tako igra u Evropi, a ne brane se na svakom gostovanju u ligi cim daju gol niti zavrsavaju mec protiv treceplasiranih sa 3 zadnja vezna.

                        Imam druga na Kipru koji ih prati pa znam ovo, tamo igraju sasvim dobar fudbal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Apoel tako igra u Evropi, a ne brane se na svakom gostovanju u ligi cim daju gol niti zavrsavaju mec protiv treceplasiranih sa 3 zadnja vezna.

                          Imam druga na Kipru koji ih prati pa znam ovo, tamo igraju sasvim dobar fudbal.
                          Sustina mog posta je bila da mene zanima rezultat i da Partizan sto vise osvoji trofeja i sto dalje dogura u svim takmicenjima,a dal ce biti sa dva zadnja vezna ili jednim napadacem su manje finese koje se brisu ako trener ima rezultat.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Sustina mog posta je bila da mene zanima rezultat i da Partizan sto vise osvoji trofeja i sto dalje dogura u svim takmicenjima,a dal ce biti sa dva zadnja vezna ili jednim napadacem su manje finese koje se brisu ako trener ima rezultat.
                            Tebi svaka cast kao Grobaru sto te nije sramota da se Partizan kao sampion i daleko najjaci tim brani na gostovanju Borci, Vojvodini i njima slicnim ekipama.

                            Samrok je najbolji rezultat i pokazatelj svega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ulazak u LS je najbolji pokazatelj,i sve to sa ulaganjem od 30k evra.Prvi srpski trener koji je usao u LS sa domacim timom.

                              Comment


                              • Чуј Шамрок? Чему генерализовање?

                                Партизан је једини клуб који све ове године Србији доноси по који бод у евро такмичењима,самим тиме и симпатизери ЦЗВ-а би то требали поштовати. Партизан сасвим заслужено узима пету титулу за редом,јер једноставно игра константно и има најбољи тим. Остали тимови који много пута споменуше Толетову мајку би требали погледати у своје двориште,одрадити и уложити коначно значајнија средства како у играчки кадар тако и у инфраструктуру и престати против Партизана играти бункерице....
                                Волим те Републико Српска!

                                Comment

                                Working...
                                X