Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Sistem u FK Partizanu ne postoji,to je najveca glupost koju si napisao.Kad uprava napravi nesto dobro ja cu pohvaliti,do sada im je jedino semafor dobra stvar.A ja navijam za Partizan a ne za uprave,i uvek hocu da Partizan pobedi.A ti i dalje ne mozes da smislis dobru stvar sto je Djuric napravio za Partizan.Kad uvatim vremena napisacu ti sva njegova lazna obecanja i prevare.
    Da odgovorim na ovo.
    Nije tacno.

    Sistem postoji, samo je pitanje kakav.

    U ovoj konstelaciji snaga ja sam za to da Djuric ostane nego da se Bjekovic ponovo seta po JNA.
    Ako je neko zaboravio, ja nisam razne petarde, a najboljniju od hrvata, Petah Tikve i razne Asene Nikolove. Da ne spominjem silna namestanja, mesetarenja i unistavanje kluba od strane Zeke i Bjeke.

    Za vreme Bjekovica komsinica se igrala sa nama, od kada je dosao Djuric to vise nije slucaj. Takodje imamo omladince koji ulaze u prvi klub, finansije su stabilne. Znaci sistem postoji.
    Sve ono sto smo za vreme Bjekovica mogli da sanjamo.

    Nisam za Djurica, glasam da ode, jer previse kradu, ali ako je alternativa Bjekovic - nema dileme.

    Comment


    • Upravo poenta svega, da ima bilo ko drugi sem Bjekovica verovatno bi bio najbolje resenje ali Djurica jedino Bik moze oterati a to je mnogo vece zlo.

      Comment





      • Stoka, stoka mi smo! Stoka, stoka mi stoka smo!

        Comment


        • Originally posted by mr.gold View Post
          Da odgovorim na ovo.
          Nije tacno.

          [b]Sistem postoji, samo je pitanje kakav.[b/]

          U ovoj konstelaciji snaga ja sam za to da Djuric ostane nego da se Bjekovic ponovo seta po JNA.
          Ako je neko zaboravio, ja nisam razne petarde, a najboljniju od hrvata, Petah Tikve i razne Asene Nikolove. Da ne spominjem silna namestanja, mesetarenja i unistavanje kluba od strane Zeke i Bjeke.

          Za vreme Bjekovica komsinica se igrala sa nama, od kada je dosao Djuric to vise nije slucaj. Takodje imamo omladince koji ulaze u prvi klub, finansije su stabilne. Znaci sistem postoji.
          Sve ono sto smo za vreme Bjekovica mogli da sanjamo.

          Nisam za Djurica, glasam da ode, jer previse kradu, ali ako je alternativa Bjekovic - nema dileme.

          Prvo za ovaj bold,u pravu si,evo priznajem pogresio sam,sistem postoji,al' sistem koji nije u interesu Partizana nego ljudi koji trenutno sede u Partizanu i onih sto im drze ledja.
          Kad pogledas tako kako si ti napisao covek bi rekao u pravu si,ali,kolika je zasluga Djurica u celoj prici,pocev od finansija do titula,kupova?Je l' dobijemo bilo koji postotak godisnjeg budzeta od sponzora,ljudi iz uprave ili marketinga?Ko je zaduzen za te sektore?Partizan svaki dinar koji zaradi zaradi od prodaje igraca i UEFE?A ko je za to najzasluzniji?Djuric?Vukadinovic?Babic?Budimo iskreni,zasluzan je sportski sektor koji je radio poslednjih godina.(Tomic,Petric,Mirkovic,Stanoje,Krle itd itd)

          Sto se tice Djurica i vladavine nad ciganima,to nije pocelo od Djurica nego od Karadzica a za ovaj poslednji niz nepobedivosti zasluzan je Stanojevic i igraci a ne Djuric koji je proslo leto prodao 12-13 igraca od cega u kvalifikacijama smo imali celu novu odbranu.

          Kazes otkad je dosao Djuric omladinci ulaze u prvi tim,finansije su stabilne.Partizan se oduvek oslanja na tu skolu fudbala i da nije nje verovatno bi sad kao Zvezda grcali u dugovima i drzava bi nas vadila iz govana,s tim sto je u poslednje vreme Stanojevic poceo da forsira igrace iz pogona vise nego obicno jer vise voli da ima decu Partizana u klubu nego strance.Ako smo sve ovo mogli da sanjamo pod Bjekovicem ja te pitam ko je izgradio Teleoptik i centar za mlade i ciji je stvarno to sistem?Sta je Djuric izgradio?Skratio je ogradu i menja semafor jer mora.Pa jel smo igrali pola kvalifikacija sa terenom koji je blize istocne tribine vise licio na oranicu zbog koje se na kraju Volkov i povredio?Covek nije mogao ni travu da zameni i to posle sezone gde smo igrali LS.

          Ja ne shvatam kako neko moze da podrzava upravu koja se dici javaslukom.Imas Babica koji govori da mozda nije u interesu Partizana ove godine da uzme titulu?!?Imas Vukadinovica,Babica i Djurica ciji se izvestaji o dohotku para razlikuju u razmeri od 10 miliona?

          Djuric kad je pobedio na izborima preko video bima daje izjavu:

          "Ovaj UO došao je u klub u delikatnom trenutku, posle dve godine bez trofeja i kada su bili poremećeni odnosi sa navijačima. Uspeli smo da formiramo tim i osvojimo 'duplu krunu', a sve to zahvaljujući bivšim asovima koji su došli na funkcije u klubu", rekao je Đurić.

          "Potrošili smo oko 2,5 miliona evra na dovođenje novih igrača i sada su rezultati prvog tima u skladu sa renomeom Partizana. Imamo samo jedan kredit od 2,2 miliona evra, a glavni izvor prihoda će nam još nekoliko godina biti prodaja igrača", rekao je on.

          Datum 25 oktobar 2008 godine.Da bi 28.8.2011 godine covek izasao u medije i izjavio ovo:

          - Kada smo došli u klub nasledili smo dug od 15.800.000 evra!

          Ima jos dosta primera njegove (ne)sposobnosti,mogu ovako da ispisem par stranica sa njegovim obecanjima i njegovim delima u praksi..za kraj dve slike koje govore vise nego bilo koji post ovde ispisan.


          Comment


          • Druze, izuzetno cenim tvoje stavove, ali mislim da se mi nismo razumeli

            Nigde ja nisam napisao da sam protiv Stanojevica i Krstajica. Jos manje da sam za Djurica.
            Bio sam sasvim jasan i napisao da ako je alternativa Bjekovic (a ovaj sto se nudi je to izjavio) onda je bolje da ovakav Djuric ostane.
            Ne znam koliko si mlad, razumem da su ideali ono sto te vodi, ali ja sam vrlo racionalan i nisam sklon zaboravljanju.
            Ono sto je uradio Bjekovic za svoje decenije u Partizanu, ne ponovilo se ni komsinici.

            Proslost treba da sluzi da nas opomene da se odredjene stetne pojave vise ne ponavljaju.

            Dakle u slucaju da nisam bio jasan, protiv sam Djurica i zelim da ode, smatram da je stetan za klub.
            Ali ako je alternativa Bjekovic i njegova mafija, onda je bolje da Djuric ostane.

            Do privatizacije ce ti isto biti ko god da dodje, tako da nemoj previse da verujes obecanjima koja se nude.
            Procenjena vrednost Markeca, Ninkovica, Jojica ... je 50-ak miliona evra. To je ta ljubav prema klubu u koju se svi zaklinju.
            Za mene je rec Duleta Vujosevica vrednija od tvoje, nemoj mi zameriti, tako da cu ipak poslusati njega.

            I nemoj odmah da delis ljude na one koji su za ostanak Djurica i one koji su za to da ode. Jer postoji i treca strana, ona kojoj je Partizan na prvom mestu.

            Comment


            • Koji bre Djura, koji Bogicevic, koji kurac?

              Jel' vama stvarno nije jasno cija je ovo bitka? Pa 99% clanova foruma zna kolike se pare vrte u fudbalu i da je to jedini jako profitabilan sport (ili to sto je ostalo od 'sporta').

              Zar ti silni milioni od prodaje igraca odlaze u FK? Znamo da ne.
              Zar je ova 'pozitivna nula' pravi prikaz finansija? Naravno da ne.
              Dodajmo i to da prava cifra transfera nece NIKAD izaci u novinama, osim ako transfer nije obavljen sa engleskim klubovima (slucaj Tosic i Ljajic kada smo saznali preko novina kako se to unapred prodavalo, a ovde se pricalo nesto drugo).
              Znaci, ogromni iznosi, visemilionski iznosi u evrima se trpaju po tudjim dzepovima i racunima, a da to 'niko' ne zna.

              Mislite da je to Djuricev dzep? Mozda, nekih 10%. Jer da je sve tamo, bar ovaj bi vec odradjivao visegodisnju zatvorsku kaznu.

              Znaci, to njemu neko DOZVOLJAVA. Ili s nekim to deli, i to u prilicno nesrazmernom odnosu. Ko je to? Drzava! Ko je drzava? Vladajuce stranke!

              Kancer svih kancera, koji ima kontrolu nad svim dogadjajima i transakcijama, pogotovo nad ovako velikim transakcijama kakve se desavaju samo u dva najveca fudbalska kluba u zemlji.

              Ko tolerise 42,5 miliona duga kod komsija, jbt? Ko dopusta Djuricu da radi sta hoce i prikriva porez od bar 5 miliona evra (ako je nestalo oko 30 miliona, kako mislimo), koji tako ne ide u budzet drzave? Onaj kome to odgovara, jer tim prljavim novcem puni dzepove i organizuje kampanje. Bolje 30 miliona u dzepu, nego 5 miliona u budzetu.

              E, sad, vladajuce stranke jesu zajedno i u koaliciji, ali u pocetku. Ne zaboravite da se blize izbori i da se niko ni sa kim nije vencao, pa i da je tako, ni to nije garancija i da je svaka prilika za ekstra milione dobrodosla.

              E pa, tako je mozda i DS-u dobrodosla ova prilika da preuzme ovu kasicu- prasicu od SPS-a.

              Nemojmo sada o Bogicevicu ovde pevati hvalospeve, samo zbog toga sto je jedini protivkandidat Djuricu, kad znamo kako se u Srbiji postaje milioner, jos pa i jedan od top 5 bogatasa.
              Ok, slazem se, bolja je faca od ovog mutavog, lepse prica, vise zaradjuje, bio je sportista...

              Ali, pobogu, vi ovde pljujete jednog Duleta Vujosevica i stajete u odbranu jednom tajkunu??? I to zbog bitke izmedju dve stranke za novac koji dolazi od NASEG PARTIZANA?

              A, sta ako Dule zna (a niko ovde ne zna) ko je najvise pomogao KK Partizanu kada je najvise trebalo, pre 2-3 godine? Sta ako su to pare od FK, koje je aminovao onaj koji kontrolise te pare (u ovom slucaju SPS)? Sta ako je i Dodik bio jedan od tih pomagaca (ili posrednika u tom 'pomaganju')? Sta ako je protivteza tome bila DS koja je imala svoje izaslanike u KK komsinica i iz sve snage pokusavala da srusi mit Partizana, sroza njegov ugled, uzme koju titulu na 'mufte'? Sta ako Dule SILNO veruje (ako ne i ZNA) da ce isti ti likovi iskoristiti priliku da njihova prevlast u oba kluba donese neku (nepravednu) ravnotezu izmedju dva najveca kluba sto se titula tice? I sta ako iz najiskrenijih namera i znanjem koje je svakako vece od svih nas ovde o pravim zatkulisnim dogadjajima na srpskoj 'sportskoj' (ciraj: politickoj) sceni, pokusava da napadne onoga (predstavnika 'onih') koga se plasi da ce mu poremetiti mir i brani onoga (predstavnika 'ovih') od koga je nasa institucija u koju se kunemo dobila najvecu pomoc?

              Da se razumemo, boli mene kita koja ce stranka dobiti prevlast u Partizanu ili Srbiji uopste. ista je to bagra, sto se mene tice, vise love za njih, manje za stanovnistvo, to je njihov zajednicki princip.

              Poenta (i razlog) celog ovog posta je da se ne moze tek tako pljuvati po coveku u koga smo se kleli, da svi stavimo prst na celo pre nego sto to uradimo, a najmanje da to radimo zbog nekih tajkuna i politickih opcija koji nam kroje zivot i jebu nas na svakom koraku.

              Jedan pametan deckic

              Comment


              • Originally posted by mr.gold View Post
                Druze, izuzetno cenim tvoje stavove, ali mislim da se mi nismo razumeli

                Nigde ja nisam napisao da sam protiv Stanojevica i Krstajica. Jos manje da sam za Djurica.
                Bio sam sasvim jasan i napisao da ako je alternativa Bjekovic (a ovaj sto se nudi je to izjavio) onda je bolje da ovakav Djuric ostane.
                Ne znam koliko si mlad, razumem da su ideali ono sto te vodi, ali ja sam vrlo racionalan i nisam sklon zaboravljanju.
                Ono sto je uradio Bjekovic za svoje decenije u Partizanu, ne ponovilo se ni komsinici.

                Proslost treba da sluzi da nas opomene da se odredjene stetne pojave vise ne ponavljaju.

                Dakle u slucaju da nisam bio jasan, protiv sam Djurica i zelim da ode, smatram da je stetan za klub.
                Ali ako je alternativa Bjekovic i njegova mafija, onda je bolje da Djuric ostane.

                Do privatizacije ce ti isto biti ko god da dodje, tako da nemoj previse da verujes obecanjima koja se nude.
                Procenjena vrednost Markeca, Ninkovica, Jojica ... je 50-ak miliona evra. To je ta ljubav prema klubu u koju se svi zaklinju.
                Za mene je rec Duleta Vujosevica vrednija od tvoje, nemoj mi zameriti, tako da cu ipak poslusati njega.

                I nemoj odmah da delis ljude na one koji su za ostanak Djurica i one koji su za to da ode. Jer postoji i treca strana, ona kojoj je Partizan na prvom mestu.
                Doslo je ovde do pogresne teze da ja branim Bjekovica,ni na kraj pameti mi nije,niti verujem Bogicevicu jer se eto kandidovao ali u ovom trenutku i pri ovakvom stanju stvari Bogicevic je bolje resenje.Ako dolazak Bogicevica znaci povratak Krstajica,Stanojevica,Petrica i ostalih koje sam vec nabrojao onda sam ja njega,ne zato sto je Bogicevic dobar ili los vec zato sto znam da su Stanojevic,Krstajic itd ljudi koji su radili u interesu Partizana.
                Duletu neverujem iz razloga sto dodje na skupstinu u Partizan,povuce pricu kako ne zeli stranacko vodjenje kluba,kako su svi koji su protiv Djurica pucisti i rade za Zvezdu a zatim na kraju iste te skupstine ruku pod ruku ode sa Rasom Babicem.Sto iziskuje da nije on protiv stranackog vodjenja kluba vec mu samo ne odgovara da SPS vise nije ta stranka.

                Comment


                • Stanojevic se sigurno nece vratiti da bude pomocni trener ili neki u sektoru X faktor sve dok je Grant na klupi a Bogicevic je vec izjavio da nije lud da vraca Stanojevica ako bude predsjednik jer Grant ima visokoplacen ugovor , tako da ta prica oko Stanojevica otpada. Sto se Krstajica tice, njegov povratak je moguc ali msm da to nista mnogo ne bi doprinelo , da se razumemo ,verovatno sam od par vas mladji pa necu da se uplicem bzvz u razgovor , sto se Bjekovica tice tu podrzavam Layzickovo misljenje , ako bi to doprinelo povratak Stanojevica,Krstajica i slicno u Partizan a da Bogicevic postane predsjednik onda podrzavam Bogija sto bi ja licno volio da se desi ,Djurica ne mogu podneti i vise nego ista bih volio da ode ali ako to znaci da ce se Bjekovic vratiti i voditi klub a Krstajica,Stanoja i ostalih nece biti ni u prici a verovatno ce tako biti koliko sam ja zakljucio onda bolje i to mnogo bolje da Djuric ostane
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ljudi,vi hocete da kazete da je Bjekovic manje zlo? On nije manje zlo od bilo cega. On je manje zlo samo od samog pakla, i to za malo. Ja razumem Mika koji ne pamti, ali ja sam iz generacije koja pamti sta je Zekobjek radio u Partizanu (kao i poslednja Dzajiceva garnitura u Zvezdi da se razumemo, ja nigde ne kazem da je kod nas bilo bolje). Svako ko se malo priseti toga, ne moze, ali ne moze da bude na strani gde se Bik pominje u recenici a kamoli kao jedan od kolovodja.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ne moze niko biti gori po Partizan od Bika, to moraju svi da znaju. Djura i ta ekipa kakvi su da su, cigani ne mogu da nas dobiju niti igramo sa njima 2 za 2 kao sto su Bik i Dzaja igrali. Lopov je Djura ali je i kao takav dao 4 miliona za pojacanja ovog leta sto je rekord u nasem fudbalu. To sto su ovi to potrosili na debilan nacin je njihova greska. Nije ni Djura za Partizan ali ni Stanoje dok Krle jeste ali ne na funkciji SD-a jer kao takav covek verujem da moze da pomogne na nekoj funkciji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nek' nam je dragi Bog u pomoci... Kakva bi tek sila bili kada bi posteni i sposobni ljudi vodili nas klub kada i sa ovim parazitima sve tamburamo (mislim u domacim takmicenjima)
                        Inace,isto sam vise protiv Bogicevica nego protiv Snajdera.

                        Comment


                        • http://www.sportpuls.rs/domaci-fudba...-partizan.html

                          Vojnik Partizana i veliki covek koji nikad ne bi nista uzeo od istog resio da tuzi klub za pare.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno da trazi , i treba da trazi, dali su mu otkaz, treba da ga isplate
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Naravno da treba da ih tuzi,da je pravde i normalne drzave oni sto sede u upravi bi odavno svirali klavir al polako pravda je dostizna..

                              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ungcB6hGHgM

                              Comment


                              • Dace mu Djuka 400k. Kako drugacije ucutkati dzukca nego baciti mu kosku.

                                Comment

                                Working...
                                X