Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Dule je ovim potezom skocio sam sebi u usta,i on je kao trener rusio predsednika Partizana al tad je to bilo za visi cilj a sad nije.Albert Nadj odavno nije legenda,njemu na cast,prodao se.
    Povuci cu ti jednu paralelu pa ako shvatis shvatio si.Bjekovic je bio legenda Partizana kao igrac i neko vreme posle,zasto ga sad niko ne zove legendom?Zato sto je potezima posle toga unistio ugled svoj kod navijaca.A ti i dalje slepo veruj i budi neobavesten o svemu.U neznanju je spas...
    Da neobavesten sam nego ce nepismeni bivsi igrac koji je oprao za vreme inflacije beskonacno novca da mi vodi klub, ajde nemoj da se zezamo. Adi je veci Grobar od svih njih tamo zajedno a Bik je sa ganima namestio 10 prvenstava pa svi znaju da su on i Dzaja bili u 2 za 2 talu godinama. Djuric se ne dogovara sa ganima.

    Comment


    • Svi znaju..ooo Boze...Pusti me tvojih carsijskih prica nego da se drzimo cinjenica.Opet cu postaviti pitanje:Sta je Djuric dobro uradio za Partizan osim secenja ograde i trenutno menjanje semafora koji je crkao?(kad kazem Djuric mislim i UO,takodje nemoj samo da prisivas tudje uspehe kao njegove prilikom odgovora).

      Comment


      • Pa mislim da su zajednicki uspesi sportskog sektora i uprave kada se oni uzimaju kao merilo. Istog tog Stanojevica je on doveo tu, istog Krstajica vratio iz inostranstva, ja nemam nijednu zamerku na bilo kog prodatog igraca sem za Matiju malog, mislim da je sa te strane sve odradjeno besprekorno, klub mnogo trosi, mi smo jedini klub u regionu koji nikome nista ne duguje, nismo vise ni pod kreditima, duguje se nama. Nije to mala stvar. Pod Bjekom i Zekom smo puno dugovali i losije prodavali, oni su istina ostavili jaku bazu iza sebe ali nisu uspeli da je nadograde, Djuric jeste, evo ove zime nismo nikoga prodali a ruku na srce imali smo koga. Ovo ce biti najdominantnije prolece ikad vidjeno na ovim prostorima a nadam se i leto. Generalni sponzor mi je misterija ne poznajem marketing dovoljno dobro da bih znao vise o tome, moja sfera je sportski sektor a tu na Stanoja imam bar 50 zamerki, on je jednostavno najbolji pomocni trener kog sam video ali prvi ne moze biti. Dok o Mladenovom prelaznom roku ne treba trositi reci, ravan onom sa Ngambijem, Sikimicem i Zajemom.

        P.S. Neka bude da su carsijske price ali mi nikada nismo vezali 3 titule, a pod Djurom evo je treca.
        Last edited by LBJmvpFORlife; 20-02-12, 17:05.

        Comment


        • Eto vidis kako sad obrces kako ti odgovara,sada su uspesi zajednicki a neuspehe prisivas samo Stanojevicu,ne moze to tako,barem ne pri zdravom razumu.Tog Stanojevica je doveo Nadj prvenstveno i to na preporuku Ivana Tomica,Krstajic je dosao sam i ponudio se jer je hteo da zavrsi karijeru u Partizanu a treba napomenuti da je u tom trenutku imao 4 puta vecu ponudu Ajaxa na dve godine ali je ipak potpisao za Partizan.
          Dalje,kako mozes da pripises upravi na primer uspeh ulaska u LS ako su za taj prelazni rok pre LS ulozili ukupno 30k evra i to na Radisu Ilica?Matija Nastasic je prodat pre svoje 18 godine za ne zna se tacno koliko para i kome su sve te pare otisle?Tebi je to normalno?Jel treba da napomenem da Nastasic sada posle 6 meseci igra standardnog stopera u Fiorentini...
          Ove zime nismo nikog prodali jer nismo imali koga,jedina ponude u klub koje su stizale jesu za Diarru koji nije hteo da predje ni u jedan od tih timova.Tomic i Medo bi bili prodati odmah da je stigla neka ponuda,na srecu nije...
          Generalni sponzor ti je misterija?Ja tebe pitam,je l' normalno da klub koji igra LS ne moze da nadje sponzora nego u poslednjem trenutku ulece EPS i to samo za utakmice LS,a da u istom trenutku klub sa druge strane brda koji Evropu nije video dugo vremena potpisuje ugovor sa Gaspromom?I tebi je to misterija,nije to misterija nego nesposobnost ili ti kurcobolja.Sta ce im sponzor kad ga imaju u vidu prodaje igraca i Uefe.
          Kakvo ce biti prolece ne znam,al znam da su Zvezdi skocile sanse nenormalno posle odlaska Stanoja i Krstajica,oni su bili penicilin za cigane a sad nek nam je Bog u pomoci.

          Comment


          • Sistem im je doneo uspeh sistem ce doneti uspeh i svakome ko dodje posle njih dvojice, proverena stvar, ista kao u KK zato Dule i jeste sa njima, stiti ono sto je pocelo da lici na KK, samo sto je razlika u vaznosti novca u kosarci i fudbalu astronomska pa ne mozemo nista da uradimo u evropi inace sistemi sami po sebi su jako slicni, to se dokazuje evo vec petu godinu i nastavice da se dokazuje, uvek ce biti nevernih Toma kao sto si ti da nipodastavaju i ruse i sto je najcrnje od svega ti i tebi slicni cete najvise skakati i slaviti svaki put kada ova uprava bude nesto dobro uradila. Deja vu Mikula.

            Comment


            • Sistem u FK Partizanu ne postoji,to je najveca glupost koju si napisao.Kad uprava napravi nesto dobro ja cu pohvaliti,do sada im je jedino semafor dobra stvar.A ja navijam za Partizan a ne za uprave,i uvek hocu da Partizan pobedi.A ti i dalje ne mozes da smislis dobru stvar sto je Djuric napravio za Partizan.Kad uvatim vremena napisacu ti sva njegova lazna obecanja i prevare.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Sistem u FK Partizanu ne postoji,to je najveca glupost koju si napisao.Kad uprava napravi nesto dobro ja cu pohvaliti,do sada im je jedino semafor dobra stvar.A ja navijam za Partizan a ne za uprave,i uvek hocu da Partizan pobedi.A ti i dalje ne mozes da smislis dobru stvar sto je Djuric napravio za Partizan.Kad uvatim vremena napisacu ti sva njegova lazna obecanja i prevare.
                Obecanja me ne zanimaju jer sam zadovoljan ovim sto je napravio, sistem je fantastican, finansiramo se iz pogona i imamo najbolje uslove za rad. Jedino kazu za marketing da je ocajan opet kazem ne razumem se, ne znam. Prevara i ako ima 5 puta su podnosljivije od onih koje je izvela prosla uprava.

                Comment


                • Rece crno-beli dinosaurus Rasa Babic na skupstini "Navijaci dolaze i prolaze!?!" ...i ovakve ljude neko da podrzava,navijaci prolaze a uprave ostaju zar ne?

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Rece crno-beli dinosaurus Rasa Babic na skupstini "Navijaci dolaze i prolaze!?!" ...i ovakve ljude neko da podrzava,navijaci prolaze a uprave ostaju zar ne?

                    A hoces mi reci da ce Bogicevic da promeni njega, Jovicica, Djunica? Ako mi to kazes onda stvarno samo zajebavas. Danko Djunic je najvece govedo sto je ikada uslo u klub a ako si kao sto kazes upucen znas koliko mu dodje i sta mu dodje Nenad Bjekovic, promena samog Djurica ne znaci nista ako ova trojica i jos par njih ostanu u klubu.

                    Comment


                    • Mora da odu i Djuric i ceo UO i SPS i Dodik.Da se u klub vrate Mijatovic,Petric,Jokanovic,Mirkovic,Stanojevic,Krs tajic...e to hocu,hocu zdrav Partizan,hocu apolitican Partizan!

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Mora da odu i Djuric i ceo UO i SPS i Dodik.Da se u klub vrate Mijatovic,Petric,Jokanovic,Mirkovic,Stanojevic,Krs tajic...e to hocu,hocu zdrav Partizan,hocu apolitican Partizan!
                        Ako se sve to desi, njihov prvi covek ce da bude glavom i bradom Nenad Bjekovic. Stvarno ne zelim da ga ponovo vidim kod nas.

                        Comment


                        • „U ovim trenucima, rođene mi majke, dao bih život za Kosovo i Metohiju i duša me boli kada vidim svoje drugove oko sebe kako se ponašaju u ovim trenucima... zovem ih da palimo za BG u četvrtak, a njihovi odgovori su ‘ne mogu, idem da kupim jaknu’, ‘izlazim uveče, skroz sam se razočarao!Naravno ima i onih normalnih, ali smo u manjini... “. Vujovic Zoran
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.webtv.rs/play/38704/fk-pa...ne-d-vujosevic

                            "Da sa Maldiva dajes ostavku,pa onda ides na skijanje,pa se ne pojavljujes ovde,pa onda povlacis ostavku"

                            Ne voli covek DS,pa to ti je

                            Comment


                            • Kakav je to car, svi se trudili da zaobidju Bika u celoj toj prici i da se "sakrije" njegov uticaj a on tu direktno na njega.

                              Ne moze ni Dule da promeni moje misljenje o ovom UO na celu sa Djurom ali druga struja predvodjena Bikom je jos gora i niko nije gori po Partizan od njega. Bilo bi lepo da se pojavi neka treca struja koja stvarno zeli dobro Partizanu i koja moze od nas da napravi klub ipo. Ovako ostaje podrzati igrace i trenera i nadati se uspesima ali bice kao sto je i bilo. Malo LS, malo neocekivana ispadanja i brukanja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sta je sa Kezmanom? Jel se penzionisao?

                                Comment

                                Working...
                                X