Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvoj post je tvoj odraz,ne moras da verujes meni zbog postova al veruj Djuri preko clanka u novinama?Ja te pitam sledece stvari...

    Zasto Partizan nema generalnog sponzora 2 godine?

    Kako je prodat Nastasic i kome su otisle pare?

    Ko je doveo Adiju i Tejga i ciji su oni igraci?

    Zasto clanovi UO ne daju pare klubu?

    Gde je obecani internat za klince?

    Zasto je Kleo prodat ako je Djuric rekao da ga nece dati ispod 10 miliona?

    Koliki je tacno neto a koliki bruto Partizana u 2011 godini?

    Zasto UO nema dovoljan broj clanova utvrdjenom po statutu kluba?

    Zasto se krsi statut klub?

    Evo ti program Djurica i pogledaj koje je obecane stavke izvrsio a koje nije:

    http://www.partizan.rs/arhiva/fotoal...m%20djuric.pdf

    Comment


    • Kasnis sa temama sazvakane su na ovoj istoj temi 50 puta, ne mogu da kucam o tome vise mozak me boli. Trazi ako hoces ako neces opet super.


      P.S. Djuric je predsednik kluba i dalje, Stanoje i Mladen vise nisu nista, ja sam prezadovoljan sada ce Bogi skorojevic koji je oprao milione za vreme inflacije da pokusa da proda neku pricu ali nista od toga, Djuka ostaje mozete samo da laprdate po forumima i sajtovima ono sto stvarno vredi i sto daje rezultat ce da prevagne. Blagosloven neka je dan kada je Sir Shamrock dobio otkaz.

      Comment


      • U principu nemas argumente samo laprdas u prazno.Kada treba da odgovoris na direktna pitanja ne mozes,naravno da ne mozes jer normalan odgovor ne postoji.Ti si jedan od retkih koji podrzava Djurica i bas me interesovalo iz kojih razloga,nazalost,nisam do sada video ni jedan valjan.Kad budes spreman za kvalitetnu diskusiju potkovanu cinjenicama javi se...najlakse je pljuvati bez argumenata,jos jednom se pokazalo da se uspeh u Srbiji ne prasta.

        Smrt fasizmu,ziveo Partizan!

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          U principu nemas argumente samo laprdas u prazno.Kada treba da odgovoris na direktna pitanja ne mozes,naravno da ne mozes jer normalan odgovor ne postoji.Ti si jedan od retkih koji podrzava Djurica i bas me interesovalo iz kojih razloga,nazalost,nisam do sada video ni jedan valjan.Kad budes spreman za kvalitetnu diskusiju potkovanu cinjenicama javi se...najlakse je pljuvati bez argumenata,jos jednom se pokazalo da se uspeh u Srbiji ne prasta.

          Smrt fasizmu,ziveo Partizan!
          Vazi, kada budem reci cu ti, mada pitanje da li ces do tada biti na forumu posto si ti u sustini provokator, ne los, umes da ubodes samo bi trebalo da nadjes drugu zrtvu nisam ja bas od juce ovde, pokusao si i u Seriji A tako nesto al' ti ni tamo nije uspelo. No dobro ima svako pravo na svoje, jesam jedan od retkih koji ga podrzava i kada bi ti imao slobodnog vremena da procitas fino ovu temu da vidis koja tona argumenata protiv Stanoja i Mladena je izneta mozda bi bar za trunku promenio misljenje ali ti biras da ne citas nego da me okarakterises kao neznalicu, nije ni to frka ne smeta mi. U zdravlje

          Comment


          • Jbg,kad mi budes napisao razloge i sta je to Djuric ucinio za Partizan dobro(osim sto je skratio ogradu i zamenio crknuti semafor) onda mozes da ocekujes drugaciji odgovor,do tada si najblaze receno neupucen u desavanja FK Partizan.

            p.s Jeste,vratio sam se na forum samo da tebe provociram,mislim da imas previsoko misljenje o sebi.

            Comment


            • Ne samo mene, provociras verovatno i druge samo mene to ne interesuje pa ne znam, a mene si pokusao evo vec dva puta ali ti nije uspelo. Jeste neupucen sam, jbg nije svako ortak sa Mladenom <3

              Comment


              • Toliko o provokaciji.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Toliko o provokaciji.
                  Pa cak i da jesi razgovarao sa njim tako nesto mora da naidje na bar blago ismevanje, zar se ne slazes?

                  Comment


                  • Ja sam ponosan sto poznajem ljude kakvi su Krle i Stanoje,pogotovo sto im je Partizan iznad licnih interesa,kao sto sam rekao tvoj podsmeh vise govori o tebi nego o meni.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Ja sam ponosan sto poznajem ljude kakvi su Krle i Stanoje,pogotovo sto im je Partizan iznad licnih interesa,kao sto sam rekao tvoj podsmeh vise govori o tebi nego o meni.
                      Ja ti opet kazem, ne sporim Mladenove ljudske kvalitete cak ih uzdizem, sporim njegovu strucnost kao SD-a koja je na veoma niskom nivou i on je nekompetentan da obavlja taj posao. Stanoje je druga prica, on je podmukao, koristoljubiv, cutao je kao zaliven i ljubio se sa tim Djuricem dok god mu je dupe bilo bezbedno tek kada je saznao da mu se sprema metla ( apsolutno opravdano zbog ocajnih odluka u nekim mecevima i zbog stagniranja nekih igraca ) onda je progovorio i poceo da pljuje, gde mu je samo obraz? Za Mladenove ljudske kvalitete skidam kapu ali da mi pricas da je Shamrock neka moralna gromada to mi je vise nego smesno.

                      Comment


                      • Stanojevic je gospodin.To sto je cutao,cutao je zarad kluba,jer se takve stvari resavaju u klubu i prljav ves se ne iznosi u javnost,ali kad ih je Djuric opljuvao na kraju sezone jednostavno zdrav razum je podruzumevao da se digne Krstajic a posle i Stanojevic kao njegov veliki prijatelj i sa kojim je najzasluzniji za prethodne 2 titule,LS,kup.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Stanojevic je gospodin.To sto je cutao,cutao je zarad kluba,jer se takve stvari resavaju u klubu i prljav ves se ne iznosi u javnost,ali kad ih je Djuric opljuvao na kraju sezone jednostavno zdrav razum je podruzumevao da se digne Krstajic a posle i Stanojevic kao njegov veliki prijatelj i sa kojim je najzasluzniji za prethodne 2 titule,LS,kup.
                          Kao da opet slusam KZS sa Stanojem i njegovom jeftinom demagogijom. Ocajan lik.

                          Comment


                          • Ako je ono sto prica Stanojevic demagogija sta je onda ono sto izlazi iz usta Djurica,Vukadinovica,Babica i ostalih apostola?

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Ako je ono sto prica Stanojevic demagogija sta je onda ono sto izlazi iz usta Djurica,Vukadinovica,Babica i ostalih apostola?
                              To je njihov posao, to se od njih ocekuje, neko ko je ljubimac navijaca i bisvi igrac ne bi trebalo da bude toliko licemeran prema istima.

                              Comment


                              • Njihov posao je da lazu,ne rade nista i pljuju sportski sektor a kad sportski sektor nesto kaze protiv njih onda je to licemerno?

                                Comment

                                Working...
                                X