Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja samo da vam pozelim da veceras izvucete sto povoljniji rezultat protiv toliko favorizovanog Genka, tog prvaka "velike i junacke" Belgijske lige! Treba ih tuci kao sto je Miami tukao veliki Boston i veliki Chicago u PO!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Jos samo 2 sata jedva cekam ... Ovo moramo dobiti ... Doduse moze i nereseno ali uveren sam da tucemo ovo ... Previse su podigli u nebesa ovaj Genk kao da su Barcelona ... Pa ljudi mi smo igrali prosle godine Ligu Sampiona , jeste da nam se odbrana reformirala ali vezni je isti samo Vukic novi u odnosu na proslogodisnje kvalifikacije ... Nista ovaj Genk nije posebno ... Da ih otresemo u Belgiji pa nek se slikaju za uspomenu za ovogodisnju Ligu Sampiona
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Sastav:

        Stojkovic-Rankovic,Rnic,Ivanov,Volkov-Kamara,Babovic,Vukic,Ilic-Eduardo,Scepovic.

        IDEMO BREEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

        EDIT: Bane hvala na lepim zeljama!
        sigpic

        Comment


        • http://www.worldreferee.com/site/cop...textType=stats

          Ovaj baja nam sudi u revansu, prosle godine sudio Zvezdi kod kuce protiv Slovana. Sudio do sada 22 utakmice Evrokupova i reprezentacija i davao 3,72 zutih po mecu, crvenih ukupno 6. Proglasen u sezonama 07/08 i 08/09 za najboljeg portugalskog sudiju.

          Sto se tice meca, ja sam zadovoljan prvom ovogodisnjom ozbiljnom utakmicom, naravno ne i rezultatom i zasluzili smo vise. Nismo previse gresili u pasu, igrali smo mirno i strpljivo, mada u ponekim trenucima i previse bojazljivo. Odbrana bila korektna jedino Rankovic los i nesiguran, definitivno ne treba da igra u zadnjoj liniji u Evropi. Bezveze otisao u sredinu kod penala i on je trebao da pokrije igraca a ne Neca, koji je trebao samo da pomogne. Stojke bezveze izleteo kod drugog gola mada je i on mislio da je ofsajd jer je Ogundjimi bio iza oba stopera ali je Volkov zaspao. Takodje neoprezan kod onog suta De Brujnea (koji se nije video inace) gde smo mogli ladno da popijemo gol. Rnic dosta dobar, doduse ispao jednom ali je mnogo manje gresio nego ranije kad je bio kod nas. Ivanov odlican u skoku i ima odlicnu anticipaciju, bio miran na lopti, vec sad cenim da je Krle odlicno potrefio sa svojom zamenom. Volkov posle Saleta najbolji na mecu, nazalost zaspao na kraju mada ne znam kog su djavola postavljali ofsajd zamku u 92. minutu tako neuigrani. Od Volkova se jos ceka centarsut, koji ima i to odlican ali nije to pokazao juce. Medo je prodao 2 lopte lagano i to Stanoje mora da mu izbije iz glave. Kad se izuzme to, dosta dobro odradio svoju rolu zadnjeg veznog i jos nije bio toliko agresivan jer je znao da ima zuti i mislim da ce da ih jede u Beogradu. Vukic mnogo bolji nego sto sam mislio, od njega nisam nista ocekivao. Izdrzao 90 minuta i bio dobar tokom istih. Dobro se postavljao u defanzivi, vrlo malo gresio u kratkim pasovima i zadrzavanju lopte jedino sto spicevima nije dao nijednu dobru, ne znam samo sta je hteo onda kad je mogao da bira na koju ce stranu da gurne u prostor. Steta sto je onda Jovancic bio u malom ofsajdu kad mu je dao onu odlicnu, nadam se u revansu da ce dati vise takvih ali i da ce da opali koji sut vise jer im je taj golman rupa provereno i treba sutirati kad god smo u poziciji. Babovic je solidno odigrao i mnogo manje petljao nego inace, defanzivu skoro odlicno odradio ali previse, previse glup potez. Cenim da bismo dobili 0-2 da smo ostali sa 11. Tomic me je prijatno iznenadio i samo neka nastavi ovako, ne zbog gola vec zbog zelje i zalaganja, nikad ga nisam video takvog otkad je u Partizanu. Glupo je napravio penal, mada je tesko mogao da pokrije ono jer je Rankovic bezveze otisao u sredinu, ali je to bilo iz prevelike zelje. Jos taj stomak da skine pa moze biti nesto od njega ako nastavi tako, a nadam se da mu je gol doneo samopouzdanje. Edu dosta problema pravio odbrani ali ubuduce ne sme ni Bufon da mu brani onakve sanse, ono on mora da daje svaki put. Sva sreca pa se Neca nasao na pravom mestu. Mada se vec vidi da ce biti pravo pojacanje ako pokaze sta zna, a ocigledno zna mnogo. Scepovic- mislio sam da sanjam kad sam video njegov klizeci. Dosta se borio i trcao, nije petljao sa loptom i fino kombinovao sa veznjacima. Nije dobio nijednu loptu juce ali i mora malo bolje da se krece bez lopte i da jednom udje u vazdusni duel, svaki put ga pusta. Nadam se da Stanoje cita ovaj forum i da ce mu ovo preneti. To moze da nauci od Jovancica koji je dobio svaki vazdusni duel ali onaj karton je dobio kao da ima Balotelijev mozak, jos znao da ima zuti. S obzirom da Dijara nije jos spreman, nemamo dzokera sa klupe u revansu osim Markovica, mada imam odlican osecaj u vezi njega i Ninkovica i kontam da ce pokidati ako dobiju sansu, a tako nesto je vec najavljeno da bi moglo da se desi s obzirom na to da nema Babovica i Jovancica. Sve u svemu jos na nekim stvarima da se poradi i ova ekipa moze mnogo.

          Za kraj samo da kazem- Sasa Ilic! Ubedljivo najbolji juce i odigrao skoro bez greske. Jedan jedini 22!
          sigpic

          Comment


          • Nema Partizan sta da trazi protiv Genka,ovakvu sansu su propustili i sada da se vade,a svi znaju da Genk igra 10-puta bolje u gostima nego kuci,jer su kontra napad ekipa. Onog Babovica treba otjerati iz ekpie,maloman stvor,a mislim da nje sudija iz nase lige,pa da nece svirati ni faul.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Nema Partizan sta da trazi protiv Genka,ovakvu sansu su propustili i sada da se vade,a svi znaju da Genk igra 10-puta bolje u gostima nego kuci,jer su kontra napad ekipa. Onog Babovica treba otjerati iz ekpie,maloman stvor,a mislim da nje sudija iz nase lige,pa da nece svirati ni faul.
              Genk ima mnogo losiji skor u gostima nego kod kuce, kako u domacem prvenstvu tako i u Evropi.
              sigpic

              Comment


              • Vidices,ma kakve crne statistike,ali sansu onakvu imati i ne iskoristiti,to ce se osvetiti.Genk je kontra ekpia vidices.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ni protiv Anderlehta nismo imali sta da trazimo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Partizan je dobro zatvorio De Bruyne-a veci dio utakmice, a onda na samom kraju niko nije krenuo na njega da ga zatvori ,De Bruyne salje dobru loptu, crnac daje gol i to je to. Prelako primljeni golovi...

                    Partizan mora pobijediti. Samo da ne prime gol...a ako prime gol mislim da je gotovo. Nadam se da se to nece desiti.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Odlicno je bio zatvoren, kako su ga predstavljali imao sam utisak da se Zidan vratio iz penzije i igra za njih. Ma generalno je Genk predstavljen kao bauk i njihovi igraci su uzdizani u nebesa a isti slucaj je bio sa Anderlehtom prosle godine. Stanoje ih je odlicno procitao i pametno postavio igru. Rekao je da u BG necemo srljati vec da se ide strpljivo po gol(ove). Imamo ih i mozemo da se nosimo s njima s tim sto je juce moglo ici vise lucidnih pasova prema spicevima u nekim situacijama ali donekle razumem opreznost zbog gostujuceg terena. Ostaje da Zvonko jos malo nasteluje nogu, Sale je vec nastelovao pa da pasovima razbijemo tu slabu odbranu. Mi sa Juga cemo biti na nivou i imamo velike sanse za prolaz, samo da samopouzdanje bude na nivou.
                      sigpic

                      Comment


                      • A jbg, De Bruyne jeste dobar, talentovan, ima pas i dobar je 1 na 1, tek mu je 19. godina. Ne moze on sve sam, jednostavno su ga zatvorili i to je to, stetao sto ga nisu tih zadnjih 5 minuta izlagali pritisku, isli agresivno nanjega, ali ajde...

                        Vidjelo se da im je on srce veznog, kada je on zatvoren napada nema, tako trebaju i u Beogradu odigrati i ne bi trebalo biti problema.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Radosav petrovic na pregledima u blekburnu

                          ljubo jel sam mu pogodio ime

                          Comment


                          • Pogodio si. ;)

                            Neka mu je sa srecom, nadam se da ce sad sve dobro proci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne mogu vam opisati koliko sam uzbudjen ... Jedva cekam Sredu , nabavio sam karte za utakmicu i ne mogu da docekam ponovo taj osecaj biti na JNA Moramo pobediti I onda lagano kao nosioci da cekamo zadnje kolo kvalifikacija
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Ne mogu vam opisati koliko sam uzbudjen ... Jedva cekam Sredu , nabavio sam karte za utakmicu i ne mogu da docekam ponovo taj osecaj biti na JNA Moramo pobediti I onda lagano kao nosioci da cekamo zadnje kolo kvalifikacija
                                Ajde polako, nemoj nista ni ti ni ostali da baksuzirate. Treba proci ovo, bice tesko i uvek smo lose igrali kuci u revansu kad treba resiti stvar, mada ja mislim da je ovo novi Partizan i ako je neko sposoban da rusi te lose tradicije onda je to Stanoje. Treba biti optimista ali ne preterani. A sto se tice stvari za nosioca BATE je 99% prosao, Helsinki Dinamu nece dati ni gola a ne 2, Semrok uprkos porazu od 1:0 u gostima tesko da moze sta protiv Kopenhagena koji je igrao osminu finala LS, Maribor ima sansi a Plzen 99% ide dalje. Ali samo da mi prodjemo, pa cemo lako za dalje, cak i da ne budemo nosioci nema te ekipe koju ne mozemo da izbacimo od ovih.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X