Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nemam nista protiv Granta , svu srecu mu zelim da nas odvede u Ligu Sampiona ,on je najmanji krivac sto je tu gde jeste ... Nego mi nije jasno kako uprava moze platiti nekoga 10 puta vise od trenutnog trenera koji nije napravio niti jedan kiks za 2 godine sem ispadanja od Samroka a s obzirom sta je stigao kada je dosao i LS - Samrok se lako oprasta
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Alo bre Nash sta dirar Miku ti znas sta je Grant uradio Mika ga je gledao dok je fudbal igrao
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Znaci po tebi ja ne smem da iznosim svoja misljenje , moje misljenje je da je Grant ocajan trener i ti kao mod ne mozes da mi zabranis da imam svoje misljenje.

        Samo da te pitam , kada se desi situacija da Partizan bude imao +5 ili +2 pred derbi , da li ces i dalje misliti da je Avram bolji izbor od Stanoja ?
        Smes sine samo sto se pravis pametan i pricas vecito nesto u sta nisi upucen. Od 9 poslova koje je imao covek je bio los u jednom timu. Grese i najveci a ne on.

        Evo opet pricas budalastine, nije ni pocela prolecna sezona a ti vec predvidjas bez argumenata. Gde da izgubimo 8 bodova u ovoj duvarcini od lige, sprdamo se i radimo sta hocemo, mogu brata od tetke 2004. godiste da stavim da bude trener da se igra dete. I gani i gani 2 nam dolaze na JNA, mozda izgubimo bodove u Kragujevcu i to je to. Prosle sezone smo se mucili na prolece samo zbog lose odradjenih pripreme i igraci nisu bili fizicki spremni, sad su prespremni i odlicno izgledaju i titula je gotova stvar.

        Avram je tek dosao i treba dati coveku vremena da poslozi kockice. O njemu se jos ne mogu dati nikakve ocene, moci ce tek neke u maju a krajem avgusta cemo videti sta i kako. To sto je tvoj ujka Stanoje otisao i sto ti u njemu vidis boga je tvoja stvar.

        Toliko o tome, nemam nameru dalje da se raspravljam i svako trolovanje ce biti obrisano i kaznjeno.
        sigpic

        Comment


        • Postace ti jasno kada vidis u kolikom su skripcu. Pa oni ne smeju da izadju napolje bez opasnog obezbedjenja. Odlazak iz prostorija Partizana je pitanje trenutka. Zato su i platili Grantu ogromne pare, da kupe sebi vreme i zamazu oci ljudima. On je naravno i dobar trener, slozio bih se sa S-Nesom, sve je on rekao tu. Ali osecam da covek ne zna ni pravu situaciju u klubu, Djura nije hteo ni da se slika sa njim na konferenciji, sklonio se brzo...Nek' radi covek svoj posao i nek' pobedjuje a ostalo nek se odvoji od terena. Sto se tih panicnih pretpostavki o gubljenju bodova tice, za to nema nikakvih osnova. Samo polako, mec po mec, odrzati prednost i titula, koja je vec pred vratima, je tu.

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Alo bre Nash sta dirar Miku ti znas sta je Grant uradio Mika ga je gledao dok je fudbal igrao


            @S-Nash , sin je mozda i stariji od tebe ako ne onda tvoje godiste bar po mojim informacijama , btw upucen sam pa necu reci kao ti jer ne znam koliko si upucen ali druze veruj da znam i ja par stvari , ja nisam rekao da ce prokockati nego sta ako prokocka ,sta ce onda biti , i ja mislim da je titula resena ali sta ako kiksne jednom - dva puta , bice zestoko , ja se nadam da do toga nece doci. Ovo nije trolovanje nego moje misljenje , ti volis Scepovica i sve protiv njega ako neko kaze tebi u problemu je , ja volim Stanoja i krivo mi je sto je dobio otkaz , mislim da je trebao zavrsiti posao.

            Mislim da nema smisla da se raspravljamo , ipak mislim da nam je svima Partizan na prvom mestu On je iznad svega
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post


              @S-Nash , sin je mozda i stariji od tebe ako ne onda tvoje godiste bar po mojim informacijama , btw upucen sam pa necu reci kao ti jer ne znam koliko si upucen ali druze veruj da znam i ja par stvari , ja nisam rekao da ce prokockati nego sta ako prokocka ,sta ce onda biti , i ja mislim da je titula resena ali sta ako kiksne jednom - dva puta , bice zestoko , ja se nadam da do toga nece doci. Ovo nije trolovanje nego moje misljenje , ti volis Scepovica i sve protiv njega ako neko kaze tebi u problemu je , ja volim Stanoja i krivo mi je sto je dobio otkaz , mislim da je trebao zavrsiti posao.

              Mislim da nema smisla da se raspravljamo , ipak mislim da nam je svima Partizan na prvom mestu On je iznad svega
              Stariji sam od tebe godinu dana no to je nebitno.

              To koliko si upucen smo videli otkad si dosao, gledao si Gerija Spida u Njukastlu sa 2 godine, kome ti pricas price.

              Da se vratim temi, Kamara sad sere, nesrecan ovo-ono. Neka ide sto se mene tice, tu su Lola i Sasa Markovic koji je buducnost i kod kojeg je izgleda Grant prepoznao talenat, to je vec Ljuba rekao. Nek se uzme za Medu 3 miliona, ja zadovoljan. Na toj poziciji smo jaki a on zauzima mesto stranca, bolje ga otvoriti na leto za kreatora.
              Last edited by Casiraghi; 03-02-12, 19:44.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Stariji sam od tebe godinu dana no to je nebitno.

                To koliko si upucen smo videli otkada si dosao, gledao si Gerija Spida u Njukastlu sa 2 godine, kome ti pricas price.

                Da se vratim temi, Kamara sad sere, nesrecan ovo-ono. Neka ide sto se mene tice, tu su Lola i Sasa Markovic koji je buducnost i kod kojeg je izgleda Grant prepoznao talenat, to je vec Ljuba rekao. Nek se uzme za Medu 3 miliona, ja zadovoljan. Na toj poziciji smo jaki a on zauzima mesto stranca, bolje ga otvoriti na leto za kreatora.
                Pisao sam pre neki dan u njegovu korist, ali ako je nezadovoljan neka ide. Takvi igraci nece nista doprineti.

                Comment


                • Originally posted by Bogi View Post
                  Pisao sam pre neki dan u njegovu korist, ali ako je nezadovoljan neka ide. Takvi igraci nece nista doprineti.
                  Ma ne treba da narusava atmosferu, voleo bih da ga Mutavi uvali nekome, to mu ionako nije strano. Lola i Markovic su ionako klasa za ovu ligu, nista se tu nece menjati.

                  Kako samo jedva cekam Pazar i da vidim kojih ce 11 Grant da izvede i da li ce nesto da promeni.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post


                    @S-Nash , sin je mozda i stariji od tebe ako ne onda tvoje godiste bar po mojim informacijama , btw upucen sam pa necu reci kao ti jer ne znam koliko si upucen ali druze veruj da znam i ja par stvari , ja nisam rekao da ce prokockati nego sta ako prokocka ,sta ce onda biti , i ja mislim da je titula resena ali sta ako kiksne jednom - dva puta , bice zestoko , ja se nadam da do toga nece doci. Ovo nije trolovanje nego moje misljenje , ti volis Scepovica i sve protiv njega ako neko kaze tebi u problemu je , ja volim Stanoja i krivo mi je sto je dobio otkaz , mislim da je trebao zavrsiti posao.

                    Mislim da nema smisla da se raspravljamo , ipak mislim da nam je svima Partizan na prvom mestu On je iznad svega
                    A kako ti znas da Stanoje ne bi prokockao prednost?Po cemu to Grant ima vise sansi da prokocka prednost?
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Prvo nisam dozvolio sebi da citam prethodnih nekoliko postova jer posto je Miko u raspravi verujem da nije vredno ali poenta svega je da nasi najjaci treneri bukvalno sanjaju bilo kakav angazman na zapadu koliko su losi, znaci Djukic, Jankovic, Muslin, Vermez, Tumba, Jokan, svi vrhunske rezultate i vrhunski talenti a gde su zavrsili? Kadiz, Sarloa, Sadong, Lokeren, Kajzer Cifs, jedino Muslin sto je imao epizode po Rusiji vredno pomena, nije li ti onda jasno na koliko je uzvisenijem nivou Avram Grant koji je vodio 3 kluba iz Premijer lige i koji je pobogu i zaboga igrao FINALE LIGE SAMPIONA. Znas kada ce nas trener dobiti priliku da izbaci neki tim iz Premijer lige? Nikada. Nemoj mi zato pametovati, forum se oporavio dok nisi bio ovde.

                      Comment


                      • Tumba je bog i batina Kineskog Tajpeha i ostalih separatisticki nastrojenih regiona Kine...

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Prvo nisam dozvolio sebi da citam prethodnih nekoliko postova jer posto je Miko u raspravi verujem da nije vredno ali poenta svega je da nasi najjaci treneri bukvalno sanjaju bilo kakav angazman na zapadu koliko su losi, znaci Djukic, Jankovic, Muslin, Vermez, Tumba, Jokan, svi vrhunske rezultate i vrhunski talenti a gde su zavrsili? Kadiz, Sarloa, Sadong, Lokeren, Kajzer Cifs, jedino Muslin sto je imao epizode po Rusiji vredno pomena, nije li ti onda jasno na koliko je uzvisenijem nivou Avram Grant koji je vodio 3 kluba iz Premijer lige i koji je pobogu i zaboga igrao FINALE LIGE SAMPIONA. Znas kada ce nas trener dobiti priliku da izbaci neki tim iz Premijer lige? Nikada. Nemoj mi zato pametovati, forum se oporavio dok nisi bio ovde.
                          Ko prica o Grantu ??????????? Ja postujem Granta, covek je napravio rez sa Celzijem , znamo koliko mu je nedostajalo da uzme LS ,ja ne pricam uopste o Grantu kao krivcu , ja krivim upravu sto su oterali Stanojevica , Grant je mnogo mnogo bolji trener uopsteno od Stanoja , 3-4 nivoa iznad njega minimum i to je cinjenica ali mislim da je glupo sto je Stanoje na ovakav nacin dobio otkaz , ne znam , videcemo sta ce biti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Ko prica o Grantu ??????????? Ja postujem Granta, covek je napravio rez sa Celzijem , znamo koliko mu je nedostajalo da uzme LS ,ja ne pricam uopste o Grantu kao krivcu , ja krivim upravu sto su oterali Stanojevica , Grant je mnogo mnogo bolji trener uopsteno od Stanoja , 3-4 nivoa iznad njega minimum i to je cinjenica ali mislim da je glupo sto je Stanoje na ovakav nacin dobio otkaz , ne znam , videcemo sta ce biti
                            Pa zar nije bolje da imamo boljeg nego losijeg trenera pobogu?

                            Comment


                            • Pa ne mozes znati da ce on bolje raditi u Partizanu , pre svega jer ga navijaci nece podrzati , bar mislim na pocetku i sigurno nije lako raditi u tim uslovima , a treba ce vremena da se navikne na srpski fudbal , u tome je razlika , ali videcemo sta ce biti dok pocne sezona.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Pa ne mozes znati da ce on bolje raditi u Partizanu , pre svega jer ga navijaci nece podrzati , bar mislim na pocetku i sigurno nije lako raditi u tim uslovima , a treba ce vremena da se navikne na srpski fudbal , u tome je razlika , ali videcemo sta ce biti dok pocne sezona.
                                Podrzce ga posle dve pobede od 3 razlike. Takav smo mi narod. '' nije Sloba kriv mi smo govna, on zna da smo mi govna i kad mu dojadimo on ce da pusti vodu i govna ce da odu ''. Iako ti ne znas o cemu ja pricam to je cela sustina, Grant ce biti podrzan.

                                Comment

                                Working...
                                X