Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Predlazem da otvorimo temu u sportskom delu : Zelje i Pozdravi ... Pa tu pisite koga zelite ,svi ste vi pisali da Kiza dolazi , ja jedino rekao nece doci ;) Rekli ste gotova stvar , on da dodje u Partizan ? Necu se 10 put citirati sta je rekao o Partizanu posle kupa , ono sto je rekao , da sam ja direktor FK Partizan ni na stolicama ne bi sjedio a kamoli da vodi klub. Vignjevic sa Hajdukom napravio dobar start i sad je on dasa ? Nije prvi a nije ni poslednji. Vlado Jagodic je prvi put u istoriji BiH lige napravio cudo u gostima u 1 delu polu-sezone , nije imao poraza u gostima i uopste u ligi do zadnjeg kola i meca sa Leotarom na Policama. Sad cemo reci Vlado Jagodic je genije i u svakom klubu ce biti u vrhu ? Necemo o tome , Stanoje ostaje i idemo po titulu
    Ti se ne pitas ovde nista o otvaranju tema. A Vignjevic je uzeo duplu sa Rudarom iako nije imao najjaci tim i igrao fudbal kakve tamo ostale ekipe sanjaju. Te price o Saricima su iste kao za nas i Toleta. Pomogne on kad treba ali smo ipak najbolji.

    Titula nista ne vredi jer je tu Tole i uzecemo je ko god da je trener. Problem je igra, igracki kadar, taktika.
    sigpic

    Comment


    • ma kakv radomir antic,otisao na svetsko prvenstvo,ekipa mu napravila 3 sanse za gol u 3 utakmice...stanoje>radomir antic
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Sve je S-Nash objasnio,u jednom opsirnom i kvalitetnom postu,koji svi treba da procitate kad branite Stanoja.Lik je izneo cinjenice,a sta vi iznosite? Uspehe u proslosti,pa zar cemo se ko gargani okretati proslosti i 91-oj,pa zato su tu i gde jesu.
        Gleda se sadasnjost,okrece se buducnosti,ne zivi se od stare slave,i tacka.
        A sadasnjost nije dobra,a buducnost ko zna kakva ce biti.

        asprilja dal' si ti svestan sta upravo pises?ili si lud ili obican provokator koji je ovde dosao.
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Ako nam stanojevic ostane trener,sanse za titulu su nam minimalne,jbt dokle cemo vise da ga trpimo.

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            ma kakv radomir antic,otisao na svetsko prvenstvo,ekipa mu napravila 3 sanse za gol u 3 utakmice...stanoje>radomir antic
            Vodio je 3 najveca spanska tima a na SK je skoro bila emisija o njemu i o njegovoj viziji i taktici u Barsi. Iako ih ne volim, nisu oni bilo ko i na njegov racun imaju samo pohvale. Sa Atletikom je uzeo titulu u tada jakoj konkurenciji, Real mu nije dao pravu sansu.

            A sto se tih sansi tice, samo protiv Australije smo imali 7-8, dobili Nemce a igra losa jedino protiv Gane.

            Ako nista, nije covek ispao od Samroka.

            EDIT: Asprilja je klasicni provokator svuda i ne obazirite se mnogo. Sad sam mu samo rekao neke stvari i izneo par cinjenica, ubuduce cu ga ignorisati i to predlazem i ostalima.

            A on kako je krenuo, nece jos dugo biti ovde tako da ono.
            Last edited by Casiraghi; 28-09-11, 19:05.
            sigpic

            Comment


            • bas smo bili nadigrali te nemce,jos smo i igraca manje imali,cudo da su samo 1-0 izgubili

              stanoje>radomir antic
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Koliko god ja ne voleo Antica uporedjivati ga sa Stanojem je kao sada npr uporedjivati Antica sa Fergusonom ili Murinjom, ne treba mesati klase, Radomir je jedna klasa a Stanoje sasvim druga.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Koliko god ja ne voleo Antica uporedjivati ga sa Stanojem je kao sada npr uporedjivati Antica sa Fergusonom ili Murinjom, ne treba mesati klase, Radomir je jedna klasa a Stanoje sasvim druga.
                  Nije on nikakva klasa.
                  sigpic

                  Comment


                  • slazem se...murinjo>ferguson>stanoje>jokanovic>djukic>ant ic
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Asprilja,ovu temu neces kvariti,spamovati i neces ovde neiskusno provocirati ljude...za to imas tadbas,off topic i svlacionicu.

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        slazem se...murinjo>ferguson>stanoje>jokanovic>djukic>ant ic
                        Stvarno brate, bar budi kreativniji, znas sta je carter za tebe, izmislio provociranje.

                        Comment





                        • AJde bre!!!! UPRAVA NAPOLJEEEEEEEEEE pusi ga Nenade ole ole ole

                          Comment


                          • Nikon Jevtic, omladinski reprezentativac, trenira sa nama. Dobio otkaz u Austriji zbog rasistickog ispada. Nadimak mu je El Maestro. Postoje mnoge price za njega. Neki kazu da je strasan talenat koji moze mnogo, dok drugi kazu da je obican zongler i da nema leba od njega. Ja sam za to da ga potpisemo jer od Vukica i Babovica gori biti nece a mozemo mozda mnogo da dobijemo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jos jedan koji ima ruznu proslost. Vreme je da je dobiju ovi klosari sutra.

                              Comment


                              • Scepovic Marko!!!

                                Comment

                                Working...
                                X