Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smiljanic bas zeli u Partizan a Volkov i Scepa ostaju posle svakog treninga da poboljsavaju centarsut i udarac glavom i zadovoljni su kako to ide. Meni se bas dopada sto to rade. Mogli bi i Miljkovica da ukljuce u to pa da mozda nekad imamo koristi od njega i u ofanzivi.

    Inace, ovo je jos jedan dokaz da se moze verovati u Scepovica da je resio da promeni neke stvari. Samo napred majstore, radi koliko god treba pa ih kidaj sve redom!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Smiljanic bas zeli u Partizan a Volkov i Scepa ostaju posle svakog treninga da poboljsavaju centarsut i udarac glavom i zadovoljni su kako to ide. Meni se bas dopada sto to rade. Mogli bi i Miljkovica da ukljuce u to pa da mozda nekad imamo koristi od njega i u ofanzivi.

      Inace, ovo je jos jedan dokaz da se moze verovati u Scepovica da je resio da promeni neke stvari. Samo napred majstore, radi koliko god treba pa ih kidaj sve redom!
      Scepa sampion, ja i dalje prizeljkujem Aksentijevica na desnom boku.

      Comment


      • Male su sanse da ce to da se desi posto Stanoje vecu prednost daje Rankovicu.Ne znam koliko je pametno baciti u vatru jednog od najmladjih igraca u takvoj bitnoj utakmici.A posto je Miljkovic oporavljen i bio je starter u prosloj sezoni, a Rankovic je samo prinudno resenje na desnom beku ne bi trebalo da bude iznenadjenja na toj poziciji.

        Comment


        • MVP i ja zelim Aksenta ali Miljko igra sutra jbg. Mada on je najbolji od bekova u defanzivi i u tom segmentu je bio dobar prosle godine a bolje je mozda za ovu utakmicu da igra on s obzirom na to da Tomic koliko god se trudio u poslednje vreme, prilicno je slab u defanzivi i dosta ispada + sto nema ni snage trenutno pa je mozda bolje da igramo sa defanzivnim bekom. A nek i Miljko ostane sa Scepom i Vladom, moze mu samo koristiti. Sto se tice defanzive, nema se tu njemu sta puno zameriti jer je bio konstantan cele prosle sezone i vrlo malo ispadao ali u ofanzivi nikakve koristi od njega.
          sigpic

          Comment


          • 'Ajde partizanovci da vam pozelim da veceras pokrljate "junacki" belgijski tim!!!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              'Ajde partizanovci da vam pozelim da veceras pokrljate "junacki" belgijski tim!!!
              Hvala Bane ali sutra se igra.

              Evo i KZS:

              http://www.partizan.rs/16054-po%C5%BEuri-polako/
              Last edited by Casiraghi; 02-08-11, 14:18.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Hvala Bane ali sutra se igra.
                Pa kako sutra majka mu stara? Au bre sto sam ja obavesten u pm!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Male su sanse da ce to da se desi posto Stanoje vecu prednost daje Rankovicu.Ne znam koliko je pametno baciti u vatru jednog od najmladjih igraca u takvoj bitnoj utakmici.A posto je Miljkovic oporavljen i bio je starter u prosloj sezoni, a Rankovic je samo prinudno resenje na desnom beku ne bi trebalo da bude iznenadjenja na toj poziciji.
                  Ranko je ocajan igrac, jedini promasaj za sada. Kriv je za penal, da nije zakasnio Neca ne bi morao da juri i napravi faul, dao je 30 losih pasova jedino sto zna je da se postavi, spor je katastrofa napadacki losiji od Aksentijevica.

                  Comment


                  • Sto se Ranka tice, nadam se da ce da odradi ovaj jednogodisnji ugovor i da se pakuje. On moze da nam koristi jedino u rotaciji u ligi i kupu. A u slucaju da se Lola vrati (sanse su dosta dobre), tesko da ce i tu videti teren s obzirom da cemo tu igrati sa jednim zadnjim veznim pa ce rotirati Lola, Medo i Sasa Markovic. Ne znam ni sto smo ga potpisivali ali ajde, ako nista bar je Grobar.

                    MVP, sta mislis koliku ce minutazu imati Brasanac ove sezone? Red bi bio da se decku konacno da sansa a realno svi mladi igraci je zasluzuju i treba Stanoje da rotira sto vise u domacim utakmicama.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Sto se Ranka tice, nadam se da ce da odradi ovaj jednogodisnji ugovor i da se pakuje. On moze da nam koristi jedino u rotaciji u ligi i kupu. A u slucaju da se Lola vrati (sanse su dosta dobre), tesko da ce i tu videti teren s obzirom da cemo tu igrati sa jednim zadnjim veznim pa ce rotirati Lola, Medo i Sasa Markovic. Ne znam ni sto smo ga potpisivali ali ajde, ako nista bar je Grobar.

                      MVP, sta mislis koliku ce minutazu imati Brasanac ove sezone? Red bi bio da se decku konacno da sansa a realno svi mladi igraci je zasluzuju i treba Stanoje da rotira sto vise u domacim utakmicama.
                      Nista od Brasanca ove godine nije iskljuceno da ce otici na pozajmicu, pominje se Smederevo.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ranko je ocajan igrac, jedini promasaj za sada. Kriv je za penal, da nije zakasnio Neca ne bi morao da juri i napravi faul, dao je 30 losih pasova jedino sto zna je da se postavi, spor je katastrofa napadacki losiji od Aksentijevica.
                        Da, da...mada krenuo sam da sumnjam u njega odmah posle revansa sa Skendijom.Sve su po njegovoj strani probijali.On je po meni delimicno kriv i za drugi gol Genka zato sto zbog njega i Volkova nije postavljena dobro ofsajd zamka i njihov napadac se prosunjao iza ledja Rnicu.Samo zbog tog iskustva je igrao u prvoj.
                        A i doveden je samo da bi privremeno zamenio Miljkovica samo zato sto se nije znalo dokle ce on da odsustvuje sa terena.
                        Aksentijevic samo neka kida na trenizima i nece mu biti daleko prva postava.

                        Comment


                        • Sija sunce kao zlato! Partizane volim te ja!

                          Comment





                          • AJDE BRE JAKO!!!

                            Comment


                            • Nemam reci da opisem koliko je ovo prelepa igra, koliko prija gledati je ... samo se nadam da se ne opuste nakon gola, kao sto je bio slucaj u 1. utakmici .

                              Comment


                              • Bravo crno-beli!
                                Ali kako jedan covek moze da unisti citavu igru,prelepu i leprsavu,jednim glupim potezom!Bravo Miljkovicu majstore!!!!
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X