Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizan ima trenara, ali mu treba NOVA UPRAVA !!!!!

    Comment


    • Kog bre trenera, nemojte ljudi molim vas? Vi ili stvarno ne vidite ili necete da vidite neke stvari. Da, tacno je da je uprava najgora i da treba da idu. Medjutim, to se desiti nece i samo smrt ce ih skloniti sa istih pozicija. Mogu malo da se rotiraju ali sve su to ortaci.

      A Stanojevic, jel moram ja opet da pisem greske na taktickom planu i sto se tice izbora igraca? Ako treba kazite, napisacu, pa pazljivo procitajte, s razumevanjem. Ako to budete uradili, shvaticete da on nije nikakav trener i zaista necu ovde da citam kako Mr. Samrok vredi nesto.
      sigpic

      Comment


      • Kada se u jednom prelaznom roku promeni 10 igraca, i to dovede 10 LOSIJIH igraca sa jos starijim Ilicem i Vukicem sta da se ocekuje ? Genk ? Aj reci da ih nismo ubili ? EJ BRE, stoper koji je trebao da zameni vanzemaljca Savica JE JOS POVREDJEN !!!
        Samrok ? Taj isti samrok je i Juventus jedva prosao, sto ne opravdavam bruku,ali daleko su oni od kelnera i vulkanizera Jedina dva transfera u ENG ovog leta u kojima nije pisala visina obestecenja su tranferi savica i race.Koliko su se gospoda ugradila ?

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Kada se u jednom prelaznom roku promeni 10 igraca, i to dovede 10 LOSIJIH igraca sa jos starijim Ilicem i Vukicem sta da se ocekuje ? Genk ? Aj reci da ih nismo ubili ? EJ BRE, stoper koji je trebao da zameni vanzemaljca Savica JE JOS POVREDJEN !!!
          Samrok ? Taj isti samrok je i Juventus jedva prosao, sto ne opravdavam bruku,ali daleko su oni od kelnera i vulkanizera Jedina dva transfera u ENG ovog leta u kojima nije pisala visina obestecenja su tranferi savica i race.Koliko su se gospoda ogradila ?
          Ilic je doktor, samo sto ga kreten stavlja levo gde ne moze nista i to je prva greska. Nesposobni Vukic, Babovic, Miljkovic, Jovancic, Rankovic. Guranje i Tomica levo da bi tatin sin igrao desno i kvario igru. Davanje kapitenske trake istom kad Sale ne igra. Ninkovic ni na klupi, Scepovic jedva da igra sad kad je konacno poceo da se trudi. Dijara nije bio ni u jednoj evropskoj utakmici ni na klupi. Nije bio spreman za 90 ali za 10-15 jeste i morao je da bude tu protiv Samroka i Genka. Nismo imali spica na klupi u 2 najvaznija meca. Zatvaramo se protiv Samroka tamo, protiv Sevojna, protiv Genka stajemo na 1:0 kad ih imamo. Kilavi Eduardo igra i ne zna sta radi dok Dija cami na klupi i jos Jovancic ima prednost u odnosu na njega. A gde je prosla sezona i greske iz iste. Onaj najgori derbi ikad gde se mi branimo protiv Zvezde, ej Zvezde. U finalu kupa damo gol i povucemo se, primimo pa napadnemo, opet damo i opet se povucemo. Povukao se covek cak i protiv Metalca da cuva 1:1 i bod koji donosi titulu. Ziheras kakvog nema. Jel treba dalje?
          sigpic

          Comment


          • Sve se slazem !!! Kazes tatin sin ? A da se ne zapitas da bi taj tatin sin bio kapiten i da je MURINJO trener, a ne stanoje ili milinkovicMislim da je brazilska druga liga neposredno bila zavresena kad je Eduardo dosao. I takav eduadro je bio najbolji kod nas iako i sada on NEMA snage.Bolje i taj Stanoje Grobar nego ona SISA milinkovic. Svi znamo zasto. ON da bude trener Partizana ? Kakav je to nebeski fudbal igrala pa ta vojvodina?

            Dakle rekao sam slazem se skoro sve sto si rekao, ali da se zapitamo da li igraju svi koji Stanoje zeli ili igraju tatini sinovi i jos gore MENADZERI !!!

            Comment


            • Originally posted by Drogba View Post
              Sve se slazem !!! Kazes tatin sin ? A da se ne zapitas da bi taj tatin sin bio kapiten i da je MURINJO trener, a ne stanoje ili milinkovicMislim da je brazilska druga liga neposredno bila zavresena kad je Eduardo dosao. I takav eduadro je bio najbolji kod nas iako i sada on NEMA snage.Bolje i taj Stanoje Grobar nego ona SISA milinkovic. Svi znamo zasto. ON da bude trener Partizana ? Kakav je to nebeski fudbal igrala pa ta vojvodina?

              Dakle rekao sam slazem se skoro sve sto si rekao, ali da se zapitamo da li igraju svi koji Stanoje zeli ili igraju tatini sinovi i jos gore MENADZERI !!!
              Bio Eduardo najbolji? Kada? Nista skoro nije pokazao, samo nesto na momente ali ajde da ga sacekamo da se spremi za par meseci posto mu toliko izgleda treba. A sto igra isti ako je vec nespreman? Sto ne ulazi on a da igra Dija koji je mnogo vise pokazao za mnogo manje vremena na terenu + sto je nas najbolji strelac u skorije vreme.

              Ako mu vec igraju menadzerski igraci, to dokazuje da je njihova marioneta a to trener ne sme da bude. Ako mu igraju njegovom odlukom, to znaci da je nestrucan i kako god okrenes treba da ide. A ajde da Babovic mora da igra i da Stanoje vidi da on ne radi nista. Ako je strucan, stavice ga levo da ne radi nista a da Tomic kida desno posto vidi da levo nije na tom nivou. A Sale Ilic nije menadzerski igrac pa ga gura levo jer ga on tu vidi. Prvi i najbolji primer za nestrucnost gde legenda kluba i klasicni AMC ne igra na svojoj poziciji nego na poziciji na kojoj nikad nije igrao do Stanojevog dolaska, niti mogao da igra kako zna.

              Sto se Milinkovica tice, ne treba mi opredeljenje na klupi, tribine su za navijanje. Uostalom, on je nas bivsi igrac. Ako bi doneo rezultat, ne bi se ni ti ni niko drugi bunio. A i Djuka i Jokan su cigani pa su valjali, doduse Jokan je gresio ali znao i da ispravi gresku za razliku od Stanojevica.
              sigpic

              Comment


              • Jbg, mozemo do sutra.Ne branim ja Stanoja za neke greske kao sto je ta sa Ilicem, ali i on je vecim delom svoga tela marioneta kao sto ce biti i sledeci koji bude dosao. Ovu gamad nece moci niko isterati tako da je meni potpuno sve jedno dal je stanoje ili neko drugi trener. Oni bi najvise voleli da nema nikog na stadionu a da oni odradjuju svoje poslice.

                Comment


                • Kad bi on greske ispravljao problema ne bi bilo ali ih konstantno ponavlja i pravi sve vise. Zato mora da ide, a da je neki Grobar sam bi otisao od sramote.

                  A pravi trener bi znao kako da izvuce maksimum i prodje makar Samrok, verovatno i Genk.

                  Cak i sa tom gamadi se moze napraviti neki uspeh u Evropi i ne mora se brukati klub.
                  sigpic

                  Comment


                  • uprava je problem.samo fudbalski laici mogu da kazu nesto protiv stanojevica,covek je uzeo dve titule,duplu krunu,uveo partizan u ls...sta jos treba,da prodje grupe? ali to su ti evro navijaci,oni bi pristali da prodjemo grupe u ls. makar zvezda uzela titulu,samo da bi oni mogli da vide mesija,ronalda ili gigsa na jna.ja bih pristao uvek da uzmemo titulu makar svake godine ispadali od samroka,flore talin,kaunasa....samo da smo bolji od zvezde,to je najbitnije.ja ne znam koga vi zelite za trenera...murinja? marcela lipija ? djovanija trapatonija ?
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      uprava je problem.samo fudbalski laici mogu da kazu nesto protiv stanojevica,covek je uzeo dve titule,duplu krunu,uveo partizan u ls...sta jos treba,da prodje grupe? ali to su ti evro navijaci,oni bi pristali da prodjemo grupe u ls. makar zvezda uzela titulu,samo da bi oni mogli da vide mesija,ronalda ili gigsa na jna.ja bih pristao uvek da uzmemo titulu makar svake godine ispadali od samroka,flore talin,kaunasa....samo da smo bolji od zvezde,to je najbitnije.ja ne znam koga vi zelite za trenera...murinja? marcela lipija ? djovanija trapatonija ?
                      Fudbalski laici, a on je strucnjak sto mu igra Ilic levo, Jovancic, Vukic i ostala bratija. Sto se zatvara skoro svaki put u gostima nezavisno od protivnika i sve sto sam do sad vise puta naveo, ne bih jos da se ponavljam.

                      Za trenera zelim Nebojsu Vignjevica ili Marka Nikolica, a spreman sam da prihvatim bilo koga ko nece ispadati od konobara, pekara ili sta su vec. A mi evro navijaci idemo na meceve protiv svake seljacke ekipe. Normalno da je bitnije uraditi nesto u Evropi i tu biti neko i nesto.
                      sigpic

                      Comment


                      • pa ako je taj vignjevic toliko dobar,zasto je on ispao od ribara iz kolubare u kupu ? zasto ga je smenio hajduk ako je toliko dobar ?
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          pa ako je taj vignjevic toliko dobar,zasto je on ispao od ribara iz kolubare u kupu ? zasto ga je smenio hajduk ako je toliko dobar ?
                          Osvojio je duplu krunu sa Rudarom u CG iako nije imao najjaci tim a u Hajduku je igrao sa takvom vizijom koja nije vidjena bar 20 godina od strane ekipa koje se ne zovu Partizan i Zvezda. Ispao je u kupu ali kup je skoro nebitno takmicenje + njegov prvi los rezultat kao novog trenera. Zasluzuje sansu jer nesto mora da se menja, ocajni smo.
                          sigpic

                          Comment


                          • osvojio je duplu krunu sa rudarom u cg jer su mu je braca saric kupila...zaista nevidjeni uspeh...izgleda da si jedini ti video tu viziju,cim su ga smenili brzo poput fetela...
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              osvojio je duplu krunu sa rudarom u cg jer su mu je braca saric kupila...zaista nevidjeni uspeh...izgleda da si jedini ti video tu viziju,cim su ga smenili brzo poput fetela...
                              4 pobede u 4 kola i 2 poraza od nas i cigana koji smo jaci. Jedino Kolubara je problem. A najlepsi fudbal su igrali.

                              A mi za vreme Stanoja nismo nikad imali pomoc sudija jel?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ova rasprava je isla 100 puta asprilja, drogba prelistajte temu i nacicete mojih 50 postova o Stanojevim greskama i to ociglednim i pocetnickim imate, procitajte ne pricajte na pamet mrzi me da po 50 puta gubim zivce i lomim tastaturu dok pisem o idiotizmima nekada sjajnog trenera, Stanoje dok nije poceo da silji kurac i dok mu Bjekovic nije stao iza ledja je bio mlad strucnjak zeljan lepe igre, rezultata, nadmudrivanja sada je usao u takvu apatiju i donosi vec dobrih 6 meseci takve odluke od kojih mi se povraca, Partizan ne trpi staru slavu osim u slucaju Sase Ilica i Moce Vukotica svi ostali su prolazni.

                                P.S. Stanojevic je sve te igrace o kojima pricate da su krsh u tandemu sa Krstajicem odabrao, on licno, spevali su epove o Jovancicu, Eduardu, Andresonu, Ivanovu i sta smo dobili? Dosli smo do toga da bez Saleta koji bi trebao gospodski da igra poluspica teramo na levu strani jer on jedini moze da je zatvori i da nam 80% napada zavisi od momka koji se jos nije nijednom obrijao. Stanojevic i Krstajic su potrosili daleko najvise novca u istoriji Partizana u ovom prelaznom roku i nisu uradili nista. Sa ovim parama Ivan Tomic bi osvojio kup UEFA. Tako da nemojte molim vas o Stanoju vise, radio je lepo, predano, muski dok nije stekao poverenje onog majmuna sa tompusom od tada radi preko kurca, ciganise se i vise ne zasluzuje da bude u FKP.

                                Comment

                                Working...
                                X