Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizan def Teleoptik - 8:0

    4 gola Mange 2 gola Scepovica , po 1 Aksentijevica i Dijare ...
    Da bar malo popravimo utisak sa rezervama 8-0 kantanje
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ajde Nebojsa AJDE BRE!

      Comment


      • Mogao bi Vignjevic da nam dodje ako kiksnemo za vikend. Moguce je da je zato taj otkaz dobio i da je sve namesteno i isplanirano.

        Ajmo onda 2 zadnja vezna, Sale levo, Babovic desno, Vukic u sredini i Jovancic u spicu pa da nas dobiju i pocne revolucija!
        sigpic

        Comment


        • Znaci gubimo od Voshe

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Znaci gubimo od Voshe
            Bolje da izgubimo pa da dodje trener koji ce mozda nesto i da promeni (a kakav je fudbal igrao sa Hajdukom, sansu svakako zasluzuje) nego da gledam Samroka i njegove bolesne taktike. A ako dodje do smene i Vignjevic bude uspeo da postavi igru na pravi nacin, cigani 2 ce dobiti 3-4 komada na JNA.
            sigpic

            Comment


            • Valjalo bi, mada Bik je za Saleta i dalje. Slepac mrtvi.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Bolje da izgubimo pa da dodje trener koji ce mozda nesto i da promeni (a kakav je fudbal igrao sa Hajdukom, sansu svakako zasluzuje) nego da gledam Samroka i njegove bolesne taktike. A ako dodje do smene i Vignjevic bude uspeo da postavi igru na pravi nacin, cigani 2 ce dobiti 3-4 komada na JNA.
                Nije problem da izgubimo,ako to bude posteno.

                Comment


                • Pa Bjekovic mladji i Stanoje su kumovi, skroz ocekivano. Zato i jeste ostao posle najvece bruke ikad dok su mnogi treneri dobijali otkaze za mnogo manje lose stvari i poraze.

                  Kako zelim Vignjevica na klupi to nije normalno. Gledao sam na SOS-u reportaze Hajdukovih utakmica i to je mnogo lepo izgledalo i ubedljivo najvise ideje su imali od svih ekipa lige. A zamislite to sa njim kod nas, jos mozda i Sale u sredini, Ninkovic bi mozda dobio priliku...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nije problem da izgubimo,ako to bude posteno.
                    Ako izgubimo na kvarno, dodje do promene trenera, zaigramo fudbal i na kraju uzmemo duplu, bolje da nas i pokradu. Ne mogu da verujem da ovako razmisljam ali taj poraz bi mozda mogao da donese pravi preokret. Ne mogu vise da gledam Samroka, ne mogu. Prvi naravno treba da idu Bik i ekipa ali to je nemoguce pa daj onda da ide to sto moze.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jbg,ja ne mogu tako da razmisljam

                      A i ne mozemo biti 100% sigurni da bi Vignjevic bio ista bolji od Stanoja. Mada bih i ja voleo da ga vidim na klupi,ali da ne izgubimo od Voshe

                      Comment


                      • Najbolje da dobijemo ove, pa da malo kasnije kiksnemo i Vignjevic dodje.

                        Ne znam, imam fenomenalan osecaj u vezi tog coveka. Mogao bi MVP mozda da kaze jos koju o njemu posto je igrao i dobro poznaje manje-vise sve trenere i igrace.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Jbg,ja ne mogu tako da razmisljam

                          A i ne mozemo biti 100% sigurni da bi Vignjevic bio ista bolji od Stanoja. Mada bih i ja voleo da ga vidim na klupi,ali da ne izgubimo od Voshe
                          Ja sam vise za Milinkovica i da smena bude bas kada se zavrsi jesenja polusezona.Zimska pauza je dovoljno dugacka da se trener upozna sa ekipom, a i ne dao Bog da Zvezda napravi veliku prednost u sta ja ne verujem da ce se desiti.
                          Vojvodina na celu sa njim nikada nije bila toliko blizu Partizana i Zvezde.

                          Comment


                          • Ja sam za nekog proverenog stranca

                            Comment


                            • Milinkovic moze takodje jer ima rezultate samo sto se meni ne svidja fudbal koji je igrao.

                              Vignjevic je inace osvojio titulu sa Rudarom 2010.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam ja puno o njemu ali po igrama Hajduka jos sa kakvim kadrom to bi kod nas ubrzo bilo kao pesma pogotovo u drugom delu.

                                Comment

                                Working...
                                X