Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videli su svi ne moras i ovde da mi kacis ta sranja.

    Comment


    • Kakva je ovo formacija bila? 5-2-1-2 ?

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Zao ti Stanojevica?

        Ne kontam ni tebe ni ljude sa drugih foruma koji hoce da taj ostane. Ispao je od jebenog Samroka, ja bi i Murinju tu dao otkaz. Kakve god da je igrace imao morao je ove da prodje, ajde Genk da mu se nekako oprosti ali i tu smo trebali dalje jer smo ih ubili u pojam. Kriv je i mora da leti, sa svima ostalima u paketu, klubu je potrebna kompletna rekonstrukcija. Mogu samo da ostanu ovi igraci sto valjaju i ekonomi.
        Sve to stoji,ajde i sam je delom kriv za poraze i od Genka i Samroka..Ali sta on moze kad ima volove od igraca(Vukic,Jovancic,Rankovic,Babovic..).Sta on moze kad Jovancic ne moze da pogodi gol sa 5 metara? i to vise puta! Ko je insistirao da se dovede Jovancic,cini mi se Krstajic..Pa sad i Krstajic mora da leti?

        Mislim da je uprava najvise kriva,jer su bez strategije potpuno..Cekaj,sad ti ocekujes nesto,neki uspeh kad mi rasprodajemo svake godine pola tima,eej! Cela odbrana je rasprodata,i doveli smo kiksaru Rnica! Pa je l' to normalno? Rnic umesto Savica?
        Povredjeni Markes? Hajde Ivanov nesto i vredi...
        Nemamo desnog beka normalnog,Rankovic?

        Sto se ne napravi neki plan? Sad se mi cudimo,npr. Plzen usao u LS,pa oni drze okosnicu tima 3 sezone..
        Kako mislimo da nesto uradimo,kad za svaki transfer Djuric mora da uzme neku proviziju,neki procenat!

        Nema nista od nas,dok se ne napravi neki plan,neka strategija..A to ce mi Djuric kao napravi,covek ne zna ni da prica!Treba mi titl kad ga slusam..

        I kazes Stanojevic da leti?Reci mi koga bi doveo umesto njega?
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Videli su svi ne moras i ovde da mi kacis ta sranja.
          To nisu nikakva ,,sranja,, , to je nasa realnost da izgubimo vec sam zaboravio ime kluba ... Treba da se stidimo ovoga i na sta smo spali , da gubimo od neimenovanog tima u sastavu koji igra formaciju 5-2-1-2 , ja takvu jos nisam video do danas ,ovo je ruglo i sramota ali opet cu stati iza kluba i reci da ne moze uvek da se desava lose , mora i nama malo da se okrene , ali mora i da se naprava reinstalacija kluba i da se sve krene ispocetka jer Djura i Mornari su zakomplikovali samo


          ,, Ne znam sta je bol , ne znam sta je tuga , volim Partizan , svog najboljeg druga !!! Nase snage jacaju , svakim novim danom , sve do smrti zajedno , s nasim PARTIZANOM! ,,
          Last edited by Mr.M; 31-08-11, 23:58.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • @ Kalu, jednostavno je mogao da odstrani to sto ne valja i drugacije sastavi tim. Ako ne vidi da ne valjaju, onda je nestrucni kreten, a ako vidi ali mora da ih stavi jer mu je naredjeno, onda nema muda. Umesto njega bih doveo Nikolica da nije uzeo omladince ili bih kontaktirao Djuku da se vrati.

            Miko i milanche, nije bilo 5-2-1-2 nego je Rankovic igrao na svojoj poziciji zadnjeg veznog.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              To nisu nikakva ,,sranja,, , to je nasa realnost da izgubimo vec sam zaboravio ime kluba ... Treba da se stidimo ovoga i na sta smo spali , da gubimo od neimenovanog tima u sastavu koji igra formaciju 5-2-1-2 , ja takvu jos nisam video do danas ,ovo je ruglo i sramota ali opet cu stati iza kluba i reci da ne moze uvek da se desava lose , mora i nama malo da se okrene , ali mora i da se naprava reinstalacija kluba i da se sve krene ispocetka jer Djura i Mornari su zakomplikovali samo


              ,, Ne znam sta je bol , ne znam sta je tuga , volim Partizan , svog najboljeg druga !!! Nase snage jacaju , svakim novim danom , sve do smrti zajedno , s nasim PARTIZANOM! ,,
              Pitaj ako ne znas sve cu da ti objasnim ne pisi samo vise ovakve stvari.

              Comment


              • Ide Stanoje izgleda, ceka se potvrda. Ono sto je sranje sto bi mogao da dodje Kiza Milinkovic. Mada Stanojevic mora da ide posle ovoga. Moraju svi ali nece svi naravno, Djure i ekipe cemo se tesko resiti.
                sigpic

                Comment


                • Citam da je Mornar Nikolcic trazio da se smeni Stanojevic i biti ce zasjedanje na kojem ce se odluciti da li ide ili ostaje , katastrofa bi bila da sada ode jer ko god da dodje ne moze u kratkom vremenu ni uigrati tim niti sta drugo ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Citam da je Mornar Nikolcic trazio da se smeni Stanojevic i biti ce zasjedanje na kojem ce se odluciti da li ide ili ostaje , katastrofa bi bila da sada ode jer ko god da dodje ne moze u kratkom vremenu ni uigrati tim niti sta drugo ...
                    Trener koji ispadne od konobara iz Irske mora da ide kako god se zvao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Neka ide nikad da ga ne gledamo.

                      Comment


                      • Ja sam za to da ide ali samo u slucaju da dovedu nekog normalnog,koji ima rezultate iza sebe.U suprotnom,smeniti samo da bi se smenio... Ne valja.Cisto sumnjam da ce Djura odresiti kesu za nekog ozbiljnog trenera...

                        Comment


                        • Ja dajem podrsku Stanojevicu ali Djura i Mornari neka idu
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Da je imao obraza otisao bi sam, ocima ne mogu da gledam coveka koji je dozvolio sebi da ispadne od Samroka, picko bre! Siso!

                            Comment


                            • Samo sto je Stanoje valjao prosle godine kada se uzela dupla kruna i kada se uslo u Ligu Sampiona Shamrock je namucio i Kopenhagen u kvalama koji je prosle godine igrao osminu finala LS ... Cim jedan trener napravi los rezultat odmah napolje
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by miko View Post
                                samo sto je stanoje valjao prosle godine kada se uzela dupla kruna i kada se uslo u ligu sampiona shamrock je namucio i kopenhagen u kvalama koji je prosle godine igrao osminu finala ls ... Cim jedan trener napravi los rezultat odmah napolje
                                ovo je najveca sramota u istoriji partizana! Nek je uradio sta god uopste me ne zanima ici ce napolje to sto ti ne osecas sramotu zbog ovoga to je tvoj problem.

                                Comment

                                Working...
                                X