Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gospodin,nema sta,prvi zapocinje "zasto cutite" to bas i nije gospodski
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Da je gospodin nije,kako se ponasao zadnjih 20.minuta kao neki balavac ne kao trener.
      A kako Murinjo vodi utakmice i ostali veliki treneri?Stanoje ce biti najbolji srpski trener ikad.
      sigpic

      Comment


      • Do ove faze nas Stanoje jos nije stigo:
        Ima potencijala, da ostane u Partizanu jos 2-3 sezone pa nek mu je sa srecom u jednoj od najjacih evropskih liga.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          A kako Murinjo vodi utakmice i ostali veliki treneri?Stanoje ce biti najbolji srpski trener ikad.
          Ma njegovo ponsanje i izjave nisu mi po ukusa,mada sam u pocetku bio njegov fan.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Ma njegovo ponsanje i izjave nisu mi po ukusa,mada sam u pocetku bio njegov fan.
            Jbg,sta je sve Murinjo izjavljivao pa je najbolji na svetu.Stanoja obozavam,jer covek ce prodati bulju samo da pobedi,a inace je rodjeni pobednik.
            sigpic

            Comment


            • Stanoje se iskupio za sve,takticki je vrhunski odradio mec a Iliev me je posebno odusevio,odigrao je jednu od najboljih partija od kada znam za njega.Bio je neverovatno opasan,sa svih strana... Takodje i Smiljanic,jedini igrac koji nije pao u formi u poslednjih mesec dana ali kao sto vidimo pad forme proslost i za ostale ;)
              A ponadali su se...

              OOOOOOOOOOO PARTIZANEE VOOLIMO TEEEEEEEE SRCEM SVIIIM
              Last edited by milanche; 24-04-11, 09:21.

              Comment


              • Uporedjujes ga sa Murinjom konstantno. ;D
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Uporedjujes ga sa Murinjom konstantno. ;D
                  Podseca me po nekim svojim postupcima,naravno nije ni blizu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa nece valjda sa Prosineckim da ga poredi

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Podseca me po nekim svojim postupcima,naravno nije ni blizu.

                      Sta znas,mozda mu je Murinjo uzor.Nije mu za zameriti ako je tako

                      Comment


                      • Neka,nek slave i treba da slave jos samo Vosi u kupu sve da naplatimo.
                        sigpic

                        Comment


                        • nema sta osvajamo titulu samo sigurno da odigramo i titula i kvalifikacije su nam tu za ligu sampiona daj boze da se ponovi ANDERLEHT
                          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                          Comment


                          • Ovo slavlje je neprocenjivo-Zbog ovakvih momaka Volim Partizan.Ako ciganima nije jasno zasto ih tresemo,zato sto je 80% ekipe iz nase skole i zato sto su sve Grobari do koske! MELJI I SLEDECIH 5 godina musave.
                            Last edited by DovlaBGD; 24-04-11, 20:11.

                            Comment


                            • Ovaj video klip je objasnio Kakvi carevi!!! A kompleksometar u cergi raste li raste...
                              Last edited by milanche; 24-04-11, 23:46.

                              Comment


                              • Evo i mene Steta samo sto im je Stanoje dao razlog da nas napadaju...ali i treba da se veseli covek,previse su se neki nalozili da je Partizan los itd. Spustio je na zemlju decke i sad mozemo da mirno privodimo prvenstvo kraju...GAZI!

                                Comment

                                Working...
                                X