Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je ovo jedini trenutak u nasoj bogatoj istoriji da je sveti dres izblamiran . Neverovatno koliko neke boli ona stvar za klub, a zivot bi dali za novac .

    Comment


    • Ma svi bre napolje!

      Mozda je Stanoje i najmanje kriv.Pa ne moze da uigrava tim tako brzo,ne bi ni Murinjo mogao!Sve rasprodaju i uzimaju pare mamicu im j*bem nenormalnu!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Pa da...Sta da ocekujemo, neki igraci obave dobar posao,oni ga prodaju. Zatim dolazi nova generacija talentovanih igraca koji se istaknu,oni ih prodaju. Tako je uvijek bilo i tako ce biti... I tako,svake sezone-drugaciji tim,i sta sad treba da ocekujemo? jedno veliko NISTA
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • 4 godine dobrog rada su sada upropastili , nije ovo jedan poraz , sada ce imati koeficient za ovu sezonu u Evropi 0.625 sto znaci da ce biti nosioci u nekom kolu kvalifikacija za Evropu za 5 godina najmanje ako budu imali rezultate u nizu u Evropi. Sada samo ocekujem izjavu Aleksandra Stanojevica, zelim da cujem njega vise nego ista .
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Volkovu svaka cast on je jedini bio na nivou ostali pa to nemora ni da se komentarise...

            Comment


            • @Aca
              Ma Stanoje je najvise kriv bre, najvise! Jesi li ikada video da neko u mesec dana na isti nacin propadne na 5 utakmica i da idalje nastavlja istom taktikom? Ma glup covek bre, mamu mu pozersku!


              Volkovu jedini iskreni naklon, jer covek ima srce i dusu za ovaj dres, za razliku od svih ostalih! ( Saleta Ilica naravno ne racunamo, on je beyond )

              Comment


              • Prodati su Kleo,Savic,ne znam ni ja ko jos...ne radi mi mozak vise!!!

                A zasto?Pa da su doveli Mesija ne mogu da ga uklope tako brzo.Ne radi se tako dragi moji,ne prodaju se okosnice tima!!!

                Pa vidite Arsenal kako se muci bez Fabregasa i Nasrija,a koliko jos dobrih igraca imaju...


                Nego ajde,valjda ce sada da bude malo cistke u Partizanu.Da odu govna!
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Samo Volkvov,Ivanov,Sasa Ilic i pomalo Tomic su pokazali nesto.Svi ostali su odigrali BEDNO.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Ucinite Volkovu uslugu i prodajte coveka,ne zasluzujemo ga. Moze tu odlicni Voja Stankovic da uskoci.

                    Comment


                    • Kakva je ovo bruka sad kad bi se neki klub zainteresovao za nekog igraca partizana a da nije Volkov pitao bi kolko mi dajete da ga vodim...

                      Comment


                      • Boze sta je nas fudbal docekao, a narod se nalozio na Ligu Sampiona... A mi ispadamo od tima koji sutne dvaput na gol i pobedi.. Pa o cemu mi ovde pricamo... Tesko cemo se oporaviti, sto kaze Miko propade 4 god rada, sad sve lepo iz pocetka...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nece biti bolje ljudi dok se klubovi ne privatizuju i to je to!

                          Jedino ce se gledati REZULTATI a ne samo PARE ako Partizan i Zvezda budu imali privatnog vlasnika kao sto imaju veliki evropski klubovi.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Sada kada bih video Djurica i Stanojevica posrao bih im se na sred onih njihovih snobovskih i arogantnih faca... zivot li im jbm!


                            Da ne pricam o tome koliko ce biti tesko vratiti se u formu za JSL, bicu zadovoljan ako zavrsimo u prvih 5 mesta na kraju .

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Nece biti bolje ljudi dok se klubovi ne privatizuju i to je to!

                              Jedino ce se gledati REZULTATI a ne samo PARE ako Partizan i Zvezda budu imali privatnog vlasnika kao sto imaju veliki evropski klubovi.
                              Ma ko ce to da kupi posle ovakve bruke...

                              Comment


                              • Dok ne kupi vlasnik koji ce imati u interesu rezultate,bice ovako.
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X