Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morace Zvonce sto pre da se vrati...

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Morace Zvonce sto pre da se vrati...
      Samo nek se povredi da ga nikad vise ne gledam na terenu, bar u nasem dresu.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Samo nek se povredi da ga nikad vise ne gledam na terenu, bar u nasem dresu.
        Zasto?Ako bi se vratio u formu mnogo bi doprineo.

        Btw,sjajan potpis.
        sigpic

        Comment


        • Penal je smjesan,a i onaj faul,gotov je Partizan,ne kazem da je gotov da ce izgubiti titulu,nego igra im ne lici na nista,sve gori su.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • dobro je uspeli smo makar i 1:2 cigani vode 1:0 protiv cuke
            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

            Comment


            • Originally posted by Mita View Post
              dobro je uspeli smo makar i 1:2 cigani vode 1:0 protiv cuke
              Kako oni igraju to je nebitno,naredne 2 utakmice da dobijemo i to je to,ostalo je odradjivanje posla i sprdnja.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Zasto?Ako bi se vratio u formu mnogo bi doprineo.

                Btw,sjajan potpis.
                tako je daj boze sto pre izdrzi zvonimire
                Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                Comment


                • 1. Nikad se nece opraviti
                  2. Gusi Brasanca koji je vanserijski talenat
                  3. 5x bolje igramo bez njega

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Kako oni igraju to je nebitno,naredne 2 utakmice da dobijemo i to je to,ostalo je odradjivanje posla i sprdnja.
                    Ne brate igramo nereseno ili ih razbijemo u derbiju pa posle samo sigurno da privedemo sapionat kraju
                    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      1. Nikad se nece opraviti
                      2. Gusi Brasanca koji je vanserijski talenat
                      3. 5x bolje igramo bez njega
                      Otkud znas da se nece oporaviti?Mozda i nece ali to ne znamo ni ti ni ja.Za Brasanca se slazem da mora da dobije sansu i slazem se da trenutno igramo bolje bez njega ali ne znamo da li ce se vratiti ili nece.Ako se ne vrati imamo Fejsu i Brasanca pa nam svejedno.

                      Nego MVP,posto imas inace koliko vidim insajderske informacije,znas li sta za pojacanja na leto ko se pominje?
                      sigpic

                      Comment



                      • Evo video nasi grobari sa sportklubovog foruma gledajte kako smo se danas obrukali i ako smo uzeli sav 3 boda
                        Last edited by Mita; 10-04-11, 19:13.
                        Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                        Comment



                        • Secate li se ovog meca dobro smo igrali iako je real igrao u prvom sastavu
                          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Penal je smjesan,a i onaj faul,gotov je Partizan,ne kazem da je gotov da ce izgubiti titulu,nego igra im ne lici na nista,sve gori su.
                            To sto smo odigrali 3 lose utakmice ne znaci da je Partizan razjeban, za ime Boga .

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Otkud znas da se nece oporaviti?Mozda i nece ali to ne znamo ni ti ni ja.Za Brasanca se slazem da mora da dobije sansu i slazem se da trenutno igramo bolje bez njega ali ne znamo da li ce se vratiti ili nece.Ako se ne vrati imamo Fejsu i Brasanca pa nam svejedno.

                              Nego MVP,posto imas inace koliko vidim insajderske informacije,znas li sta za pojacanja na leto ko se pominje?
                              Kazu da je Tshabalala vrlo aktuelan i da se juri opet iskusan stoper stranac.

                              Comment


                              • Originally posted by Mita View Post

                                Evo video nasi grobari sa sportklubovog foruma gledajte kako smo se danas obrukali i ako smo uzeli sav 3 boda
                                Oni su se valjali 17 minuta celih a sto se tice igre lose i to jer ne moze se igrati sa Babovicem Vukicem i Ilievom koji potrose 30 lopti za utakmicu 1 najvise 2 najvise! Od njih trojice.

                                Comment

                                Working...
                                X