Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizan nema ml,mr,aml,amr i te menadzer gluposti...imamo 2 stopera koja ne mrdaju,onda volkov koji pokriva celu levu stranu,dobro bi bilo da i Miljko nauci da pokriva celu desnu. Sa takvim sistemom krila ne postoje i zato imamo 3 spora ali veoma kreativna i pametna igraca u veznom redu-kapiten,zvonce,babovic i naravno radilicu Meda...U spicu bi meni igrali edu i Jovancic. Ali tripujem da ce igrati Scepa da bi se prodao. Molim Boga da dovedemo jos dva stopera-jednog iskusnog i jednog mladog za klupu. I jos nekog Brazilca u veznom redu-da li univerzalac ili defanzivni vezni ili ofanzivni vezni,to ne znam. Mozda zna mvp.

    Jaka smo ekipa,ekipa kojoj nece trebati mnogo vremena da se uigra. Ako Edu bude cepao kao sto je nagovestio i ako svi igracu u rotaciji budu igrali na najvisem nivou-dupla kruna je sigurna. Kao i grupna faza LS.

    Comment


    • Dolaskom startnog stopera sam ja miran jer je to najbitnije i taj igrac mora da dodje sto pre. On i Ivanov da se uigraju sto pre, rezervni stoper moze i malo kasnije kao i veznjak. Treba nam jedan kompletan veznjak koji ima sve i on da igra blize levoj strani a Sale u sredinu i bice to odlicno.
      sigpic

      Comment


      • Ja bih voleo da dodje klasican ofanzivni vezni (AMC ), i da zameni Vukica,koliko god da postujem tog coveka,cini mi se da ce se tesko vratiti u staru formu,mada bih vise od svega voleo da gresim. Sale je Bog,on drzi sve sto stigne,ofanzivno,defanzivno,blize sredini,blize krilu.Jeste da mu steti taj stil igre,ali on je Partizanov vojnik i ne buni se.

        Comment


        • Da ali imamo tu na AMC Saleta koji je doktor a nekom mladjem ce sigurno biti lakse da radi to sto radi Sale a Sale ce biti mnogo bolji u sredini gde ce samo da pakuje i u tom slucaju ti i ja mozemo ciniti napadacki tandem.

          Sto se tice Zvonka, sad je konacno prosao jake pripreme (one zimske su smejurija) i mnogo je spremniji. Sa klupe moze mnogo da nam pomogne da udje umesto spica kad treba smiriti igru a u formaciji sa jednim spicem je on mnogo opasniji. Za nasu ligu ce biti koristan u rotaciji i kad budu trebali stranci da se rotiraju nece biti nezamenljivih.
          sigpic

          Comment


          • Slazem se sa ovim za Vukica,ali izgleda da ga trenutno Stanoje ne vidi na klupi...A ja sam Saleta zavoleo jos vise na ovoj poziciji kada vidim kako radi i kako gine. Mada svi znamo sta taj covek radi kada je tik iza spiceva. Jedini igrac koji po meni mora bolje nego na pripremama je Medo. Dosta je gresio,ali bas dosta. A znam da i te kako ume fudbala Od njega mnogo ocekujem,valjda se necu opeci

            Comment


            • Pa ako dodje veznjak Brazilac onda ce Zvonko na klupu. Od trojice ofanzivnih veznih je on najpre bio na klupi na prolece a Stanoje postuje Saleta do neba i nema sanse da on ide na klupu. Sto se Babovica tice, mislim da ima prednost u odnosu na Vukica i da ce na klupu jedino u slucaju da dodje veznjak koji igra levom nogom ali i onda je pitanje i mislim da ce Zvonko na klupu ali da se na njega veoma racuna u rotaciji.
              sigpic

              Comment


              • OVO pod ML je AML jer igraju isturenije ali sam pisao ML jer ce to zatvarati ... Videt ce mo ali Stanoje je najavio AML - Ilic , AMC- VUkic , AMR- Babovic
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Vukic vrlo verovatno u ozbiljnim utakmicama nece igrati i necemo sigurno igrati sa 3 ofanzivna vezna jer je Sale ziheras i drugar nemoj molim te onakve klasifikacije da stavljas sledeci put cu da se roknem kad vidim npr Saleta na ML ili Davidova na MR Cak i Babic je krilo, mada nista od toga nije bitno jer tako nijedan trener svoje igrace ne deli. Taktika se pravi od utakmice do utakmice i to je to, treba nam jedno krilo i jedan stoper i imamo zavrsenu ekipu.

                  Comment


                  • OK ako ti tako mislis ali sta recimo povredi se sutra Ivanov , koja ce nam biti 2 stopera
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Cekaj Miko jel ti nas zajebavas ili se stvarno bojis Skendije?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne bojim se Skendije , ko jebe Skendiju , ali ako hocemo u Ligu SAMPIONA moramo imati stopera , sta povredi se Ivanov protiv Skendije , ajde dodji do 4 kola pa u Ligu Sampiona
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ne bojim se Skendije , ko jebe Skendiju , ali ako hocemo u Ligu SAMPIONA moramo imati stopera , sta povredi se Ivanov protiv Skendije , ajde dodji do 4 kola pa u Ligu Sampiona
                          Doci ce stoper i sve rupe ce biti popunjene ne do 4. nego do 3. kola kvalifikacija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            OK ako ti tako mislis ali sta recimo povredi se sutra Ivanov , koja ce nam biti 2 stopera
                            Stankovic Miljkovic Rankovic, ima ko...

                            Comment


                            • Je l' kupio neko karte za utakmicu?
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Originally posted by Kalu View Post
                                Je l' kupio neko karte za utakmicu?
                                Ja sam nabavio karte i idem. ;)

                                Sad neki prodaju pricu da pregovaramo sa Senderosom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X