Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by milanche View Post
    Kakav strajnic,o cemu ti pricas carteru ?

    tesko je razumi ga

    Comment


    • ja zvezdanu ne gledam ni da mi plate a oni jbt analiziraju nase utakmice vise nego mi sami

      Comment


      • Originally posted by milanche View Post
        Kakav strajnic,o cemu ti pricas carteru ?
        pa o njegovim i stanojecevim preslikanim komentarima a koje si ti napisao.
        normalno da se greske desavaju, al ovde svaka druga utakmica partizana se zavrsi sa malo je reci skandaloznim sudjenjem na stetu partizanovih protivnika i to na svakoj bude po nekoliko ozbiljnijih gresaka.
        a vidim da sa vama ne vredi razgovarati, tako da zavrsavam diskusiju, radujte se jos jednom u nizu posteno osvojenih trofeja

        Comment


        • Ma trebalo je registrovati 3-0 za nas kad je proslo 15 minuta a Austrougari odbili da izadju na teren. Jedina greska sudije, pored gola iz ofsajda koji su dali slaninari.

          Comment


          • DUPLA KRUNA OLE!!!

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=511796

              Daj Boze

              Comment




              • Bagra.

                Comment


                • kako jadan i ostrascen clip,kontam da ga je neko dete od 10 god napravilo

                  Comment


                  • vojvodina out iz lige.dosli u beograd da se kurce sa 40 autobusa
                    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


                      Bagra.

                      sve je jasno na klipu.

                      Comment


                      • Originally posted by DovlaBGD View Post
                        sve je jasno na klipu.
                        Pa normalno... Samo mentalno zaostali ne vide sta treba da se vidi.

                        Comment


                        • hahahah,koji vic od clipa,odavno se nisam tako ismejao
                          jos kad procitam komentar od lebrona ahahahahha
                          samo ti nastavi da zivis u zabludi

                          Comment


                          • kakve vi retarrdirane igrace imate znaci bruka... malo im bilo ono brukanje u svalcionici pa su sad nasli da pevaju nacionalasticke pesme, bruka i sramota!

                            Comment


                            • ja bi se ubio da me retardirani igraci operu 3 puta u sezoni Bruka

                              Comment


                              • Originally posted by carter985 View Post
                                kakve vi retarrdirane igrace imate znaci bruka... malo im bilo ono brukanje u svalcionici pa su sad nasli da pevaju nacionalasticke pesme, bruka i sramota!
                                Ja jos uvek nisam usao na vasu temu. A ti ovde provodis gomilu vremena a nasao si i ovog nemca ima covek 3 posta a 2 na nasoj temi. Ajde bre idi gledaj kako vam razbijamo guzicu na basketu i dobro znaj da ce tako biti i u fudbalu uskoro. Isto ste izlazili sa terena na basketu i vi i hemofarm i ostala bagra pa opet igrate istu ligu kao pacovcici prljavi sto i jeste. Uglavnom krademo otimamo lazemo i dizemo trofeje. Svi mozete da nam se sagnete Hokej, 3 titule, bakset 3 titule fudbal 2 titule odbojka titula rukomet dve titule vaterpolo 2 mozda i 3... Jos treba da nabrajam? U rupe.

                                Comment

                                Working...
                                X