Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto se vi svake godine interesujete za 389 brazilaca pa mi onda kojeg god da kupimo ispadne vas skauting :/

    P.S. A i ko vas sisa kad ste sirotinja i ovim vasima dugujete boga oca plata, mislite da je Dejan Milovanovic slucajno suspendovan? Mislite da Li Adi slucajno pravi penale i ne zna nista? E moji vi... Pare su danas cudo a vi ih nemate ni za kiselu.

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Sta ti je bre, uvek odlican skauting su oni imali, tako je bilo za Clea, tako je sada za Eduarda. Mozda da odemo da strazariti kada Wanderley sleti na aerodrom.
      Ma vas je skauting jos neverovatniji . Toliko dobar da niste, a ni necete videti trofej ko zna koliko godina .

      Comment


      • Taman se smire jedna dvojica dodju druga

        I da,verujte MVP-ju,jer sve sto kaze je 99% tacno i najblizi je klubu.
        sigpic

        Comment


        • Toliko im je dobar skauting da su Barkos,Tadeu i jos neki mucenik ukupno dali 2 gola

          Comment


          • I dosta o Zvezdi vise,ima ona svoju temu.

            MVP jel se jos samo ceka Radovic?
            sigpic

            Comment


            • Procitah negde da je u opciji jos jedan Brazilac koji igra na krilu...ali ne verujem ;)

              Comment


              • Ne dolazi taj na krilu ceka se Mire Radovic a Eduardo je i dalje na stadionu juri bolje uslove ali je nas.

                Comment


                • Zeleo sam bolje krilo od Mireta,ali dobro,prezivecu

                  Comment


                  • Ima indicija da ce Stefan da ostane do januara jer smo zatvorili kesh prodajom Fejse i Jovanovica.

                    Comment


                    • Znaci Labrin ce decko igrati samo pola godine prvu...nece se to svideti Palermu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Znaci Labrin ce decko igrati samo pola godine prvu...nece se to svideti Palermu.
                        Mislim da ce Ivanov u tom slucaju pre na klupu ali verovatno ce Stanoje i rotirati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Mislim da ce Ivanov u tom slucaju pre na klupu ali verovatno ce Stanoje i rotirati.
                          Ivanov igra postavu 100%

                          Comment


                          • Nashonja,Ivanov je sigurno bolji od Labrina,iskusniji je ako nista.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Nashonja,Ivanov je sigurno bolji od Labrina,iskusniji je ako nista.
                              Nisam gledao Ivanova pa ne znam,za ovog znam da je dosta talentovan i da je pun pogodak.Ali bitno je da napravimo rezultat a Palermu ako se to ne svidi zabole me.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma dzaba nama sto je talentovan,kada ga ne razvijamo za sebe,vec za druge...

                                Comment

                                Working...
                                X