Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igramo sa Skendijom iz Makedonije,prvi mec na JNA 12. ili 13. jula!
    sigpic

    Comment


    • Partizan ce u 2. kolu kvalifikacija za LS igrati sa Skendijom iz Makedonije

      EDIT 1:Brzi si S-Nash

      EDIT 2:SVI NA JNA!!!
      Last edited by Kalu; 20-06-11, 11:20.
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • pakao u makedoniji ce biti.

        Comment


        • Originally posted by DovlaBGD View Post
          pakao u makedoniji ce biti.
          Zasto?
          sigpic

          Comment


          • @ Nash

            Rekoh i u temi za LS, Skendrija je albanski klub, bice nekih provokacija sigurno.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment




            • Glavna navijacka grupa se zove Balista..





              Klub je iz Tetova,a tamo su vecinom Albanci..
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Pitanje je da li ce nasi i u kolikom broju ici tamo.Prolazimo ih lagano a sranja nadam se nece biti.
                sigpic

                Comment


                • Fudbalski nema debate. Partizan ce nabiti. Ipak, nije problem samo tamo, UEFA ce imati pik na utakmicu u Beogradu, svaka najmanja glupost (paljenje zastave, provokacije, gadjanje...) bice ostro kaznjeno upravo zbog politicke pozadine. Jako je bitno da se navijaci kontrolisu, nikom ne odgovara ,,Zrinjski`` scenario.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment




                  • The supporters of Shkendija are called the Ballist, named after the World War II Albanian nationalist fighters. When the club was formed in 1979, use of nationalism was strictly prohibited by the government. The supporting firm of Shkendija called themselves BAL, using the first three letters of Balli Kombetar. When Shkendija was reinstated into the Macedonian Football League, the supporting firm was re-established as the Ballist

                    The Ballist are one of the most notorious hooligan firms in Macedonia.[2] Their antics are occasionally reported on the news. Recently, on 18 October 2010, Shkendija played against FK Napredok away in Kicevo. The Ballist removed the Macedonian flag from the mast and put an Albanian flag in its place. As the police tried to put the Macedonian flag up again, the Ballist tore out their seats and threw them at the police.[3]

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Fudbalski nema debate. Partizan ce nabiti. Ipak, nije problem samo tamo, UEFA ce imati pik na utakmicu u Beogradu, svaka najmanja glupost (paljenje zastave, provokacije, gadjanje...) bice ostro kaznjeno upravo zbog politicke pozadine. Jako je bitno da se navijaci kontrolisu, nikom ne odgovara ,,Zrinjski`` scenario.
                      Jaoooo kad se setim ekipe koja je tada igrala i kako je igrala dusa me boli zbog tih sranja.Mogli smo opusteno da igramo na prolece u Evropi.

                      Valjda nece nista biti,ja znam da ja kad odem tamo necu paliti siptarsku zastavu a videcemo sta ce biti.MVP ce znati nesto vise da kaze o tome,posebno pred utakmicu jer ce verovatno znati sta je spremljeno.

                      Ono cemu se nadam je da ce biti neki transparent za pokojnog Belgiju.
                      sigpic

                      Comment


                      • ide se tamo u velikom broju + gomila makedonaca Grobara opste poznato.Ne treba nasesti na provokacije ali ne treba ni pustiti da nas ponizavaju sa tribina.


                        Inace Eduardo ne dolazi.
                        Last edited by DovlaBGD; 20-06-11, 12:21.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Jaoooo kad se setim ekipe koja je tada igrala i kako je igrala dusa me boli zbog tih sranja.Mogli smo opusteno da igramo na prolece u Evropi.

                          Valjda nece nista biti,ja znam da ja kad odem tamo necu paliti siptarsku zastavu a videcemo sta ce biti.MVP ce znati nesto vise da kaze o tome,posebno pred utakmicu jer ce verovatno znati sta je spremljeno.

                          Ono cemu se nadam je da ce biti neki transparent za pokojnog Belgiju.
                          Bilo je u Pioniru...

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Bilo je u Pioniru...
                            Znam ali bilo bi lepo i na fudbalskoj utakmici. ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Labrin sutra potpisuje,a od Eduarda nema nista,kaze Krstajic da je to bila ciganska patka

                              Bar necemo ispasti gnjide

                              Mada me brine sto prica da nam mozda i ne treba spic,mada verujem da je to samo zatisje pred buru

                              Comment


                              • Braco, sva sreca protiv "onih", ako postoji izuzetak gde cu navijati za vas onda je to protiv siptara...
                                Mislim da vam na terenu sreca nece biti potrebna, samo da ne bude sranja van terena.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X