Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imate i moju podrsku, da izbacite ove....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Samo da nasi "navijaci" ne naprave neko sranje...

      Hvala na podrsci

      Comment


      • Nesto se bojim da do sranja ne moze da ne dodje jer cak iako se zabrani dolazak autobusa iz Srbije, Partizan ima navijaca i po Makedoniji, tako da...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ma ti iz Makedonije su mozda i fini

          Mene brine grupa ljudi koji idu da bi se izdrogirali i pravili sranja...Valjda ce im neko nalupati par samara ako bude bilo potrebe

          Comment


          • Tamo ce biti vise nas nego njih Makedonija je puna Grobara, a par tuca je vrlo verovatno nemoguce izbeci.

            Comment


            • Ne bih bas rekao jer ce se sigurno skupiti dosta siptara, nece biti samo oni koji "navijaju" za Skenderiju il' kako se vec zovu da pokazu svoju ljubav prema Srbiji i nasem narodu.
              Zato i navijam da ih razguzite, mame im ga...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ne bih bas rekao jer ce se sigurno skupiti dosta siptara, nece biti samo oni koji "navijaju" za Skenderiju il' kako se vec zovu da pokazu svoju ljubav prema Srbiji i nasem narodu.
                Zato i navijam da ih razguzite, mame im ga...
                Upravo ce se zato skupiti i ogroman broj Makedonaca koji ih mrze Bice batina a bicu i ja tamo na utakmici ako nam dopuste pa cu kasnije podneti izvestaj

                Comment


                • Nekih 30% Makedonije su Šiptari, a Makedonci kakvi su, daju im da se kote i nastanjuju tamo samo tako...

                  A ima dosta Partizan navijača u Makedoniji, evo ovde Pandev objašnjava da dobar broj ljudi iz Strumice njegovog rodnog grada navija za Partizan...

                  http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=96804

                  Sprdnja će ovo biti...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Fudbalski,nemoz' lakse ali siptari ce probati da nas isprovociraju na sve moguce nacine

                    Comment


                    • Nista od Eduarda ali nek grizu za Korejanca i bice odlicno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Nista od Eduarda ali nek grizu za Korejanca i bice odlicno.
                        To ti mislis da je nista

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          To ti mislis da je nista
                          Pa sad svi pricaju da je nista ja vise ne znam kome da verujem,ostaje mi da cekam da ih vidim sa potpisom pa ko dodje dosao je.

                          MVP jel bi imali nasi kinte da dovedu i Eduarda i Korejanca,a Dijara onda da se proda?Ja mislim da bi i to bi bilo idealno al jbg...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pa sad svi pricaju da je nista ja vise ne znam kome da verujem,ostaje mi da cekam da ih vidim sa potpisom pa ko dodje dosao je.

                            MVP jel bi imali nasi kinte da dovedu i Eduarda i Korejanca,a Dijara onda da se proda?Ja mislim da bi i to bi bilo idealno al jbg...
                            To nije ni opcija docice jedan od ove dvojice 99% ako nam neko ne ponudi nekog u zadnji cas ali za sada se pregovara sa obojicom.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              To nije ni opcija docice jedan od ove dvojice 99% ako nam neko ne ponudi nekog u zadnji cas ali za sada se pregovara sa obojicom.
                              Ma znam da nije,ali ja se malo igram FM.

                              Sa njima dvojicom i jakim desnim krilom bi to bilo ubitacno,a levo krilo nam toliko ni ne treba sad kad je tu Volkov koji drzi opusteno celu stranu.Verovatno ce i dalje kapiten igrati blize levoj strani,a desno ce to verovatno biti Radovic i u sredini Medo i Petrovic.
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo nemojte praviti sranja i prolazite 100%..
                                Oni će ići na to da vas provociraju, ali znate kako je bilo u Mostaru i posljedice toga. Zato pamet u glavu i imate i moju podršku...
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X