Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4:0 gospodski za kraj!Bravo ljudi samo nastavite da redjate trofeje i ulazite u LS ali ovog puta da se osvoje bodovi,mozete sigurno!

    LJUBAV PREMA KLUBU NE MOZE DA PRESTANE DOK ZIVIM KLICACU NJEMU VOLIM TE PARTIZANE!!!!!
    sigpic

    Comment


    • Evo i golova sa danasnje utakmice ko nije video.
      sigpic

      Comment


      • Bravo bravo bravo, Partizane bravo bravo, oooooooooo crno-beli bravo bravo!

        Kakva atmosfera kakva ljubav i sa zapada i sa istoka svi kao jedan histerijom do istorije!

        Comment


        • MVP ako ja ne budem okacio,okaci klip sa navijanjem sa meca kad izadje. ;)

          Kud nisam danas mogao da odem
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            MVP ako ja ne budem okacio,okaci klip sa navijanjem sa meca kad izadje. ;)

            Kud nisam danas mogao da odem
            Koliko je bilo lepo nisi svestan... Kakva ljubav <3

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Koliko je bilo lepo nisi svestan... Kakva ljubav <3
              Ma ne sumnjam matori ali prehladjen,non-stop mi curi nos i jos sam promukao,nema glasa da se navija.

              U ovoj polusezoni je i navijanje otislo na visi nivo.Sad protiv Vose sam bio presrecan kad sam pogledao ka Zapadu i video da pevaju,sto ne pamtim kad se desilo.Takodje i prosecna poseta raste sto su Stanoje i momci zasluzili.Jos samo da se napravi dobra ekipa za sledecu sezonu i to je to.

              CEO SVET NEK ZNA DA PARTIZAN VOLIM JA!!!!!
              sigpic

              Comment


              • Ljudi,ima li nekih prica o transferima? Nisam imao net pa nisam bas upucen...


                znam da Tagoe ide,a da verovatno dolaze Babic i Jovancic...

                Comment


                • Cestitam svima na zasluzeno osvojenoj tituli! ;)

                  Inace Tejga i ne treba da kupe,hvala mu za golove u derbiju ali nije on za Partizan ako hocemo opet u LS! DOMINIRAJ!

                  Comment


                  • Originally posted by DovlaBGD View Post
                    Cestitam svima na zasluzeno osvojenoj tituli! ;)

                    Inace Tejga i ne treba da kupe,hvala mu za golove u derbiju ali nije on za Partizan ako hocemo opet u LS! DOMINIRAJ!
                    Kako nije bre,lik je car,ima nevidjen osecaj za gol,samo treba napraviti jaku sredinu i krila a on ce resetati redom.
                    sigpic

                    Comment


                    • I da nije i da jeste,covek ide...koga dovesti? U nasoj ligi nema spic koji bi mogao da igra u LS...ako moze Mpela-super

                      Treba nam stoper,dva krila i dva spica...jedan vrhunski,drugi domaci-eto taj jovancic recimo...ovaj Babic bi trebalo da je krilo.

                      Comment


                      • Svi su dobili svoje danas i cele polusezone proradila je grobarska svest i grobarski inat jasna poruka je poslata marginalcima i malogradjanstvu! Samo lajte kere Jakobsfelda ali i mi i vi dobro znamo da su Grobari preziveli svaki vas udarac i sva vasa sranja jedna od najsvetlijih sezona nase tribine i naseg kluba. Ne mozete nam nista bagro najobicnija a pocetkom sledece sezone na sipku seda onaj kome i pripada, da da dobro znate ko tu dolazi i najvise ste se i plasili toga i sve ste uradili da do toga ne dodje ali gospodin Radisavljevic ce sesti na svoj tron a onda ce ova renesansa na Jugu procvetati i u svom punom sjaju se pokazati Srbiji i Evropi.

                        Cudite se kako, vi i vase kolege madjari carapani i prosvetljeni zemunci cudite se kako je do ovoga doslo, treba vam Kalcopoli u srpskom fudbalu a kada ste vi osvajali titule onda nikoga nije bilo briga, kada smo mi oterali izvesne ljude iz naseg kluba teskim i mukotrpnim bojkotom tada kada je na vasem celu bilo vise lopova i bagre nego bilo gde u svetskom fudbalu i kada su na celu saveza bili nepismeni Nislija i emancipovani gospodin Zvezdan Terzic tada vas nije zanimala pravda i Kalcopoli. E pa lepo cete da presavijete tabak i svi redom da nam po****te k**** jer od Juga cete od sada samo to moci da dobijete i ta vasa primirja i te gluposti mi smo isto samo volimo druge boje to mozete da pricate maloj deci. Vi ste cigani i to je to ne mozete niti cete ikad biti na istom sa nama cast velikom broju ljudi koju i poznajem koja nije iz te price koja dominira mahalom ali vi ste cigani i nemojte se poistovecivati sa nama ne vredjajte nas toliko.

                        Okrecemo se sledecoj sezoni i nadamo se da ce biti bolja od ove i na terenu i na tribinama. Uz prava pojacanja cemo verovatno opet doci do grupne faze lige sampiona i opet cemo imati cast da predstavljamo Srbiju elitnom takmicenju i tu cemo se ustaliti i polako napredovati.

                        Uz Jug za Partizan do konacne pobede!


                        Hvala ti, hvala ti crno-bela ljubavi, pevaju ti Grobari tvoji verni sinovi!

                        Comment


                        • Ako misle sa tim Jovancicem da igra prvu onda nista ni od domacih trofeja,a ni taj Babic nije za prvu.Savic ostaje,Jovanovic bi takodje trebalo tako da treba samo 1 stoper u tom slucaju.Onaj Stepanov bi bio idealno resenje,jer je dobar domaci igrac.Volkov ce kako sam procitao igrati beka,sa Lazevskim kao alternativom a Kizito leti.Miljkovic je sve bolji i bolji + se pominje Rukavina.Pominjao se i Miroslav Radovic da bi mogao da se vrati,mada mi se to bas i ne svidja.Onog Cabalalu bi zaista voleo da vidim u crno-belom dresu a nek povede svog ortaka Mpelu sa sobom.

                          Sve u svemu,imamo para i u poslednje vreme su dolazili zaista dobri igraci tako da verujem da ce se napraviti dobra ekipa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo osecaj za gol ali u situacijama gde mu jelopta u nogama nista,ni dribling ni u duel igri nije nista slab mlitav,to je moj utisak,Stanoje ce da odluci najbolje ne sumnjam,sto se jovancica tice no comment ako za njega daju milion.

                            Comment


                            • e sve sto si rekao Nash,ja sam vec znao

                              A Volkov mi je bas enigma...bas me zanima kakav je igrac.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                e sve sto si rekao Nash,ja sam vec znao

                                A Volkov mi je bas enigma...bas me zanima kakav je igrac.
                                A jbg,MVP ima insajderske informacije pa ce ti on reci vise.

                                Volkov kida,gledao sam ga u Serifu u LE i trebalo bi da bude odlicno pojacanje.Moze da igra i beka i krilo ali po svemu sudeci igrace beka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X