Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg188524#msg188524 date=1288824413]
    bili smo bolji u drugom poluvremenu ali sta je tu je...stojke imao dosta dobrih odbrana ali onaj gol smo primili uzasno,odbrana postavljena katastrofalno i drugacije se nije moglo zavrsiti!
    ali nema veze za mene je partizan i dalje najbolji klub na svetu &^@4( subjektivno jeste ali iz srca &^@4(
    [/quote]

    I Stojkovic je pogresio kod onog gola. Izleteo napred umesto da stoji na gol i ceka loptu. Ono je bio glupi sut glavom.

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Ne branim ga,greska celog tima i odbrane i stojketa...kazem samo da je stojke imao dobre odbrane i svaka mu cast &^@4( svaka cast i na borbenosti nasih igraca u drugom poluvremenu,steta bez rezultata +-*^%* ali ono kada su vracali loptu golmanu 2x htela sam da popizdim!!!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Nije fora da u 1. poluvremenu pricas ima vreme, pa vracas 20 puta loptu golmanu i zezas se sa odbranom, a kad dodju zadnjih 15 minuta onda krene, ajmo brzo sibaj! To ne valja. Svaki deo utakmice mora da se odigra dobro, ne samo 2. poluvreme.

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Partizan i Zilina jedini nemaju bod u LS #%d* #%d* #%d* Zilina je bruka od tima ja ne znam kako su oni uspeli da upadnu u LS? &amp;%@5w8&amp;* &amp;%@5w8&amp;*
          A ja sam verovao da Partizan moze da pobedi #%d*
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=bice link=topic=1076.msg188542#msg188542 date=1288824913]
            Partizan i Zilina jedini nemaju bod u LS #%d* #%d* #%d* Zilina je bruka od tima ja ne znam kako su oni uspeli da upadnu u LS? &amp;%@5w8&amp;* &amp;%@5w8&amp;*
            A ja sam verovao da Partizan moze da pobedi #%d*
            [/quote]

            A zaboravio si Bursu.

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Izvinjavam se i Bursa.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=bice link=topic=1076.msg188563#msg188563 date=1288825565]
                Izvinjavam se i Bursa.
                [/quote]

                Ni Bursa nije cvecka. h5g6k8

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Iz Partizana su otisli Sulejmani,Ljajic,Gulan,Jovetic, sada Fiorentina hoce da uzme Nastica,Psv Krnetu,
                  ( niko nije dobio postenu sansu da igra u Partizanu, osim Jovetica)

                  Dovedeni su balvani. ovim klincima da je pruzena sansa da igraju par sezona zajedno, uz neke iskusnije (Krstajic, Ilic,Kleo ) igrali bi svake godine u ligi Sampiona ili Evrope. Balvana od golmana necu da komentarisem. #%d*
                  Evo sada se nudi i Kezman da se vrati trazi samo 600000. ^*#(-

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Mateja Kezman. &#039;65slif

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Ma kakav Kezman bre nece taj nista uraditi doci ce u BG da se provodi i ja licno ne bi voleo da on dodje nazad.Juce smo bili losi.Mnogi kazu da smo bili dobri ali nismo nikako.Dodju na 20 metara od gola i ne znaju sta da rade.Gomila centarsuteva u prazno,gomila lose izvedenih kornera,mogli smo mozda dati gol onda kad je Ilic uzeo loptu u kaznenom,samo je morao bolje da doda.Nijedna prava sansa,sve neke kao polusanse.Evidentno je da smo zbog velikog broja pojacanja neuigrani i da nam trebaju ta 3 pojacanja koja stizu u januaru,2 krila i napadac,koji ce stici kao sto je i najavljeno samo pitanje je njihov kvalitet.Nazalost opet na prolece nigde dalje od Beograda i pored toga sto su vize odavno ukinute.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        konšia
                        kako krava


                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          [quote author=tuta bugarin link=topic=1076.msg188830#msg188830 date=1288884651]
                          konšia
                          kako krava


                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici
                          [/quote] &amp;8@^J &amp;*#GI(]

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            To Tuto Srbine &amp;8@^J $8#a
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=tuta bugarin link=topic=1076.msg188830#msg188830 date=1288884651]
                              konšia
                              kako krava


                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici
                              [/quote]
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Tuta kralj &amp;8@^J &amp;*#GI(]

                                Svaki put kad citam njegove tekstove uvek se cepam.

                                Comment

                                Working...
                                X