Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je sto je Brana otisao u Vojvodinu jer je za nasu ligu to jako dobar igrac i doprinosi igri Vojvodine u velikoj meri i dosta su jaci sa njim.Ja bi voleo da ovo sto nama ne treba prodamo u nasu ligu(Davidov,Bogunovic,Kizito)jer bi sigurno dosta doprineli drugim ekipama a za nas je dobro da i ostali budu sto jaci.
    sigpic

    Comment


    • Mi smo uspeli za stefana savica on je bio na probi u arsenalu a mi ga doveli nadam se da ce da ga prodaju u dobar klub
      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

      Comment


      • Originally posted by Mita View Post
        Mi smo uspeli za stefana savica on je bio na probi u arsenalu a mi ga doveli nadam se da ce da ga prodaju u dobar klub


        Ja se ipak nadam da ga nece prodati prebrzo,ali znam da su sanse da ostane posle ove sezone jednake nuli.Govori se o pravljenju neke ekipe za respekt u Evropi,koja bi uzela i po koji bod osim suvog ucesca u LS, ali to tesko da ce se ikada postici budemo li prodavali svakoga ko pokaze veliki talenat...

        Comment


        • Ajde Zvonce povredi se molim te kao boga.

          Comment


          • Kako lose igra covek,davi jebenu loptu samo!

            Comment


            • Kako petljaju Vukic i Iliev jbt,daj nek udju Medo i Scepovic i da dobijemo ovo.

              Vukic mislim da ce biti bolji kako vreme bude odmicalo,i Ilic je imao isti problem prosle godine,doduse nije igrao bas ovako lose ali nije bio na svom nivou pa je bio bolji kako je vreme odmicalo.Iliev me iskreno najvise brine,jeste da imamo Adiju ali Stanojevic nema bas poverenja u njega i stalno ga menja posle 45 minuta.Steta sto reprezentacija Gane igra sada te kvalifikacije pa ne moze da igra.
              sigpic

              Comment


              • Ocaj,ocaj...nije problem sto cemo da izgubimo,vec je problem nezainteresovanost igraca da nesto urade...kao da su psihicki pali...

                Comment


                • Ipak Adija igra,ne znam sto nije poceo.

                  Spartak nam dao gol,nemam vise sta da kazem.
                  sigpic

                  Comment


                  • 2-1...ne znam sta da kazem...nisam zadovoljan...mora ovo bolje,mogo bolje!

                    Comment


                    • Ljubo boli nas tuki,njima se ovakvi mecevi ni ne igraju,ovo je odradjivanje posla do derbija i onda karanje a planovi su vec u LS.
                      sigpic

                      Comment


                      • Boli nas uvo, neka crknu.

                        Comment


                        • Pa ako im se ne igraju,neka lepo ubaci Brasanca i ostale kojima se igraju...

                          Comment


                          • Bitna su 3 boda,sad ce tek da krenu da igraju,protiv Vose ce vec biti bolje a onda Zvezdu lagano dobijamo i posle odradjujemo posao.Sa Spartakom smo zavrsili sa nezgodnim gostovanjima i sve ostalo je laganica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma znam ja da cemo mi da osvojimo titulu

                              Ali ima toliko igraca koji zele da igraju utakmice i da ginu...Ilijev i Vukic kao dve posrane babe,ne daj Boze da se potrci,da se opici sprint neki...

                              Comment


                              • A sta da se radi,uradili su jos ranije mnogo toga za klub pa imaju kredita ali sredice se i to,mada mislim da ce Zvonko da se vrati kao sto se vratio i Ilic a imamo Adiju pa je Iliev manji problem,jos je tu i Fejsa kad se vrati.Ne brinem se ja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X