Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    U ovoj temi smo postavljali: http://www.sportklub.info/forum/inde...ic,2524.0.html

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw>

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        Moglo je da se da bar jos 3 komada,da Sale nije umoran bio zato sto je izginuo u defanzivi dao bi gol u onoj kontri,ali svaka njemu cast na igri...onda adija je mogao bez problema da ga metne kada mu je tejgo ostavio,i naravno ono sto je Ilievu odbranio Stamenkovic se retko kad brani


        Sve u svemu dupla kruna je realnost &+I}\

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          Свака част фудбалерима и навијачима Партизана, дупла круна на видику! Сви на Бањицу!
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            Adija bi po meni morao da igra od pocetka u revansu jer ce Zvezda morati da krene na sve ili nista a to znaci puuno prostora za kontre ,sto dalje implicira da bi Prince i Adija svojom brzinom verovatno brzo ugasili sve dileme :.8-] Iliev je nekako spor,on je vise dobar kada se protivnik zatvori.

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              Čestitke na pobjedi @(*6sd$%
              Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                Muziku bira Radisa Ilic

                &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Da mi je ovo neko pricao ne bih verovao...da ima fudbalera koji znaju sta je dobra zika


                  TI SI PRVI GOLMAN RADISA *%54a $#^%RT

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg272271#msg272271 date=1300501504]
                    Da mi je ovo neko pricao ne bih verovao...da ima fudbalera koji znaju sta je dobra zika


                    TI SI PRVI GOLMAN RADISA *%54a $#^%RT
                    [/quote]

                    Kakav car &8@^J &8@^J &8@^J

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      Svaka cast za Radisu.Ja i nisam neki ljubitelj hard rocka i metala ali bar ne slusa ziljavi pop ,narodnjake i tehno... <thumbsup> A Pantic ljakse #%d*
                      Setio sam se kad je bilo pre 4,5 godina u novinama kako je Bekam navodno pustao R.Vilijamsa u svlacionici pred par utakmica Engleske reprezentacije i uvek bi izgubili ili igrali nereseno ,pa je Rio resio da uzme stvar u svoje ruke i poceo da pusta AC/DC ili tako nesto... &*#GI(] Doduse ispostavilo se da im nije ni to puno pomoglo #%d*
                      Sve u svemu,Radisa me iznenadio. #$&+|r

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        Postava protiv Rada : Stojkovic-Miljkovic,Savic,Krstajci,Lazevski,Medo,Tomic,Vukic ,Ilic,Adija,Tejgo...


                        Svaka casta Sale za Medu u Adiju #$&+|r

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          Vukic baulja po zemlji, znam da mu je ortak ali ono nek se iskulira i neka ga posalje na kupu...

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            Ne moze covek da istrci...ali ne moze ni Iliev da udari neki sprint,ne kapiram zasto #%d*

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg274181#msg274181 date=1300655149]
                              Ne moze covek da istrci...ali ne moze ni Iliev da udari neki sprint,ne kapiram zasto #%d*
                              [/quote]

                              To su Stanojevi ortaci jebali ga oni, jedino Kapiten i Mladen zasluzujuda igraju od stare garde, ovu dvojicu ne mogu da gledam kako se razvlace...

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                Necemo pljuvati,majsori su oni...Samo mi je krivo sto Adija ne pokazuje sta zna...

                                Comment

                                Working...
                                X