Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    Naravno debil je dobio zuti zbog skidanja dresa...al ajde,nije da cesto daje golove l5'%9

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      Gledam na rts-u odlozeni snimak...zaista je lepo videti Tejgovo fudbalsko znanje %QWT&W

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        Ma ono,dobar je Princ,al iskreno Adiyah je duplo bolji igrac,steta sto se ne forsira malo vise,decko je sigurno po fudbalskom znanju jedan od najboljih koji je krocio u nase klubove.

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          Slazem se...igrace on samo da se prilagodi malo @(*6sd$%


          Edit : E moj Iliev,ne bi ti meni igrao prvu postavu...mnogo los u zavrsnici danas...Samo sto Stanojevic nece rizikovati u derbiju sa Adijom...

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            Kakva golcina Smiljanica &8@^J

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              Pobeda! '65slif '65slif '65slif

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                Sada sam dosao sa utakmice, bila je lepa atmosfera i sigurno preko 10 000 ljudi.
                Neverovatno je sta smo sve promasili $JS}| , trebalo je da bude 5-1 za nas, ali ovako je sladje. +*@WT*48*
                Tejgo je strasan igrac, bolji je i od Klea, obavezno ga otkupiti. Sa druge strane bekovi su katastrofa, ne zna se da li je gori Miljkovic ili Kizito, koliko su me samo nervirali &*(@W6
                Takodje moram da napomenem i strasnu gresku Stanojevica kada je u 65. minutu izveo Ilieva, a ubacio zadnjeg veznog. Pa zar treba protiv OFK-e 25 minuta pre kraja da se branimo!? Ovoga puta Saleta je spasao Smiljanic, ali se nadam da ubuduce nece vise ponavljati ovakve greske.

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Ma dobro smo igrali ali Princ ima mali problem sa otvorenim sansama 1 na 1,ali sve u svemui dosta sansi i onaj gol u 90-om minutu smo zasluzili,Sad pobeda u kupu i nastavljamo put ka duploj kruni.

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    Priznao je Stanojevic tu gresku


                    Od Kizita izgleda nema nista...ubaciti u prvu postavu Adiju mesto Ilieva,i pitanje je oce li za derbi igrati Zvonce (%fsd%&j Bila bi steta da ne igra &+I}\

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      Bio sam i ja na tekmi,strasno je bilo. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

                      Bili smo dosta bolji ali realizacija losa u ovom mecu,nisam od navijanja mogao da obratim paznju na pojedinacnu igru.Dosta smo sansi promasili ali mora biti i jedna takva utakmica s obzirom da nam je realizacija inace odlicna.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        Koliko sam cekao ovaj dan jebenih 3 meseca pun Jug i odlicna uvertira za musavce! Ajde ajde da divljamo!!!

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg266301#msg266301 date=1299952857]
                          Priznao je Stanojevic tu gresku


                          Od Kizita izgleda nema nista...ubaciti u prvu postavu Adiju mesto Ilieva,i pitanje je oce li za derbi igrati Zvonce (%fsd%&j Bila bi steta da ne igra &+I}\
                          [/quote]


                          Vukic je povredio primicac i stvarno je pitanje da li ce biti spreman za sredu.
                          Takodje se i Petrovic pozalio na povredu, ali za njega i nije neka steta ako ne igra. $#^%RT

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            [quote author=Ivan bg link=topic=1076.msg266316#msg266316 date=1299953516]

                            Vukic je povredio primicac i stvarno je pitanje da li ce biti spreman za sredu.
                            Takodje se i Petrovic pozalio na povredu, ali za njega i nije neka steta ako ne igra. $#^%RT
                            [/quote]

                            Nista strasno Sale ce na centralnog a Adija moze na bok eventualno Tomic.

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg266328#msg266328 date=1299954055]
                              Nista strasno Sale ce na centralnog a Adija moze na bok eventualno Tomic.
                              [/quote]


                              Koliko sam primetio Sale uopste ne razmislja o varijani da Adija ide na bok, tako da ce najverovatnije u slucaju ako Zvone ne bude spreman igrati Tomic.

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                E moji Partizanovci, niko da ostavi nikakav post #%d*
                                Bio sam na utakmici, lepa atmosfera, jedino sto sam pokisao 7&@%q
                                Nismo igrali nista spektakularno, ali najvaznije da smo pobedili. Smiljanic i Petrovic ne bi trebali da igraju zajedno, jer je onda kreacija na sredini nikakva. Od pocetka bi u buduce trebalo da igraju Medo i Adija i bece bolje @(*6sd$%

                                Comment

                                Working...
                                X