Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Manu Ginobili 12.5 OVER @ 1.80

    po meni u situaciji kada je Toni na duze vreme povredjen, ovo sa kvotom je poklon, bez obzira sto San Antonio igra protiv mog Cikaga, koji su uzgred dobili i u Cikagu i to bez Dankana, Parkera i Djinobilija.
    Manu 18 poena

    moj skor 6:7
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
      New Orleans Hornets vs Los Angeles Lakers 2 @1.80 ( mozzartbet )

      Lakers-ima treba svaka pobeda u narednom periodu da bi usli nekako u Playoffs. A ekipe kao sto su New Orleans,ne sme sebi da dopuste da izgube od njih.

      Moj Skor 12-7
      102-108

      Moj Skor 13-7
      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
      Legends never die. Mamba will be back!
      sigpic
      HOUSE ALL NIGHT LONG

      Comment


      • Originally posted by BLBL View Post
        Sergiy Stakhovsky - Mischa Zverev 2 (2.50)

        Jednostavno prevelik koeficijent na Njemca koji ni po cemu nije losiji od Stakhovskog. Mozda je Ukrajinac jaci u igri u polju, ali Zverev sa svojom servom itekako moze stvoriti ogromne probleme danas. Podigao je nivo igre, dok je samopuzdanje takodje dosta veliko nakon pobjede protiv Roger-Vasselin-a. Po meni, u ovom trenutku, prilicno izjednacen mec, tako da ne vidim neki poseban razlog za ovoliko favorizovanje Stakhovskog.

        10 - 9
        0:2 (4:6, 0:6)



        Jurgen Melzer - Mischa Zverev 2 (2.10)

        Ne vidim nijedan razlog zasto Zverev ne bi bio u stanju da nastavi s dobrim igrama. Otvorio sezonu s nekoliko solidnih igara na challenger-ima, a ovdje u IW-u je bio i vise nego impresivan, tako da vjerujem da itekako ima odlicnu sansu da odrzi ovu formu. Melzer je sigurno favorit, ali je ipak u padu forme vec duze vrijeme, bez mnogo samopuzdanja, pa je za ocekivati da se suoci sa velikim otporom Njemca.

        11 - 9

        Comment


        • Originally posted by Rondo9 View Post
          Detroit Pistons - New York Knicks 2 @ 1.60

          Knicksi odlicni u poslednje vreme, ako pobede penju se na drugo mesto na istoku. Sa druge strani Pistonsi su u losoj formi i igraju bez preterane motivacije.

          9-8
          77-87

          10-8
          sigpic

          Comment


          • Tottenham - Inter oba daju gol @ 1.70


            Mislim da ce Tottenham dobiti , ali ovo mi je nekako sigurnije , to sam igrao i na kladari , tako da neka ovo

            19-11
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Tottenham - Inter oba daju gol @ 1.70


              Mislim da ce Tottenham dobiti , ali ovo mi je nekako sigurnije , to sam igrao i na kladari , tako da neka ovo

              19-11
              Znao sam da je Tottenham bolji , ali ne ovoliko ..

              3-0


              19-12
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by BLBL View Post
                Jurgen Melzer - Mischa Zverev 2 (2.10)

                Ne vidim nijedan razlog zasto Zverev ne bi bio u stanju da nastavi s dobrim igrama. Otvorio sezonu s nekoliko solidnih igara na challenger-ima, a ovdje u IW-u je bio i vise nego impresivan, tako da vjerujem da itekako ima odlicnu sansu da odrzi ovu formu. Melzer je sigurno favorit, ali je ipak u padu forme vec duze vrijeme, bez mnogo samopuzdanja, pa je za ocekivati da se suoci sa velikim otporom Njemca.

                11 - 9
                1:2 (6:3, 3:6, 6:7)



                Sorana Cirstea - Anabel Medina Garrigues 2 (2.10)

                Anabel u ocajnoj formi od pocetka godine i prva pobjeda je ostvarena upravo ovdje u Indian Wells-u, gdje je u prvom kolu savladala Casey Dellacqua-u, prekinuvsi seriju poraza. Poprilicno iznenadjujuci niz, s obzirom na impresivne igre na Hopman Cup-u. U svakom slucaju, vratila se na pobjednick kolosjek i u najgorem slucaju ocekujem da poprilicno namuci Cirsteu u danasnjem mecu. Rumunka je definitivno talentovanija igracica, ali sa ogromnim oscilacijama u igri i za ocekivati je da naidje na ogromne probleme protiv Medine koja je ipak dosta iskusnija i itekako je u stanju iskoristiti i najmanji pad u igri protivnice. Koeficijent na Cirsteu je poceo padati, ali mislim da ipak ne pokazuje realne sanse u ovom mecu, jer Medina uspije li odigrati bar na priblizno istom nivou sa Hopman Cup-a itekako je u stanju pobijediti ovdje.

                12 - 9

                Comment


                • Jagodina Partizan ki 2 1.70 kvota

                  Skor: 1:0

                  Comment


                  • Schalke - Borussia Dortmund GG @ 1.50

                    Verujem da ce oba tima ici na pobedu + ni jedni ni drugi ne mogu da sacuvaju svoju mrezu u ligi.

                    10-8
                    sigpic

                    Comment


                    • BSK - Vojvodina 2 @1.60

                      Verujem da ce Vosa lako resiti ovu utakmicu u svoju korist i upisati nova 3 boda.

                      moj skor 6:7
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Leotar - Radnik 1 @1,60 (Premijer liga BiH)

                        Jedan od sigurniijih parova kada je u pitanju današnja ponuda za Premijer ligu BiH. Duel 2 ekipe čiji je glavni cilj opstanak u ligi, Leotaru već godinama, dok Radnik kada igra najviši rang ima isti primarni cilj. Siguran sam da tim iz Trebinja želi ući u mirnu završnicu prvenstva i ne strepiti do samoga kraja, a za to će im biti potrebne pobjede kod kuće, pogotovo protiv timova iz donjeg dijela tabele. Iako imaju 8 bodova više od opasne zone, kiksom ovdje bi se doveli u neugodnu situaciju jer znamo kako samopouzdanje i moral lagano opadaju kod bh. klubova. Prethodno kolo Leotar je bio na teškom ispitu u Mostaru gdje su gostovali kod Zrinjskog. Nisu uspješno apsolvirali tu prepreku, jer su poraženi sa 2-0 iako se mora istaći da su ostavili dobar dojam kod ekipe koja se bori za izlazak na evropsku scenu. Imali su konkretnije prilike do gola Zrinjskog, koji je većim dijelom stigao kao kazna za par promašaja igrača Leotara. Drugi gol su primili u sudijskoj nadoknadi kada su krenuli na sve ili ništa, nisu imali drugog izbora. Cijenim da su krenuli agresivnije i ofanzivnije od samog početka da bi ostali neporaženi pod Bijelim Brijegom, jer cilj im je bio bod, no kada su vidjeli da mogu više i kada su se otvorili stvorili su par izuzetnih prilika. Danas igraju kod kuće s toga će imati incijativu i biti tim koji će konstantno napadati i tražiti gol, a vjerujem da mogu doći do 3 boda protiv slabašnog Radnika, koji se tek pobjedama u posljednje 2 utakmice izvukao sa samog dna tabele. Prva utakmica u Bijeljini završena je sa 0-0. Na kraju ću napomenuti još i činjenicu koju svi znamo, a to je da je Leotar domaćin i da to ruku na srce i dan danas igra veliku ulogu. Dakle, Leotar danas na Policama traži pobjedu za mirniji nastavak sezone, a kvota 1,60 je više nego primamljiva za igranje na neki malo veći ulog.

                        Skor: 3-2
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Swindon - Walsall 1 1.7

                          Jedinica zato sto je prethodna dva meca,kod kuce igrao bez pobjede,a u proslom kolu su dobili u gostima..vrijeme je za pobjedu pred svojim navijacima,u prilog tome ide i cinjenica da je ekipa ozbiljan pretendent za ulazak u Championship!
                          Bruka ako ne dodje kec!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by BLBL View Post
                            Sorana Cirstea - Anabel Medina Garrigues 2 (2.10)

                            Anabel u ocajnoj formi od pocetka godine i prva pobjeda je ostvarena upravo ovdje u Indian Wells-u, gdje je u prvom kolu savladala Casey Dellacqua-u, prekinuvsi seriju poraza. Poprilicno iznenadjujuci niz, s obzirom na impresivne igre na Hopman Cup-u. U svakom slucaju, vratila se na pobjednick kolosjek i u najgorem slucaju ocekujem da poprilicno namuci Cirsteu u danasnjem mecu. Rumunka je definitivno talentovanija igracica, ali sa ogromnim oscilacijama u igri i za ocekivati je da naidje na ogromne probleme protiv Medine koja je ipak dosta iskusnija i itekako je u stanju iskoristiti i najmanji pad u igri protivnice. Koeficijent na Cirsteu je poceo padati, ali mislim da ipak ne pokazuje realne sanse u ovom mecu, jer Medina uspije li odigrati bar na priblizno istom nivou sa Hopman Cup-a itekako je u stanju pobijediti ovdje.

                            12 - 9
                            Od 6:4, 3:1 do poraza...

                            2:1 (4:6, 6:3, 6:1)



                            Port Vale - Southend X2 (1.75)

                            Port Vale u fantasticnoj formi ove sezone, ali su ipak malo usporili u poslednje vrijeme. Tri poraza u poslednjih 5 utakmica i definitivno se moze govoriti o odredjenoj krizi. Iako su favoriti u danasnjem mecu, prevashodno zbog domaceg terena, nisam bas siguran da ce lako do pobjede, narocito pod malo vecim pritiskom, jer im je sada ugrozen i direktan ulazak u League One. Southend je uprkos losijem plasmanu ipak kvalitetnija ekipa od domacina i vec tradicionalno u poslednjih nekoliko sezona odnosi bod(ove) s ovog gostovanja, tako da ocekujem prilicno snazan otpor s njihove strane.

                            12 - 10

                            Comment


                            • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                              New Orleans Hornets vs Los Angeles Lakers 2 @1.80 ( mozzartbet )

                              Lakers-ima treba svaka pobeda u narednom periodu da bi usli nekako u Playoffs. A ekipe kao sto su New Orleans,ne sme sebi da dopuste da izgube od njih.

                              Moj Skor 12-7
                              Zaboravi opet ovo jos od pre par dana. Neverovatnim preokretom 102-108

                              Moj Skor 13-7
                              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                              Legends never die. Mamba will be back!
                              sigpic
                              HOUSE ALL NIGHT LONG

                              Comment


                              • Golden State Warriors vs Milwaukee Bucks 1 @1.60 ( mozzartbet )

                                Golden State je u poslednjih par nedelja u malo losijoj formi bio,ali zadnjih par tekmi odlicno igraju,a pogotovo kod kuce,tako da ce i ovo da dobiju.

                                Moj Skor 13-7
                                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                                Legends never die. Mamba will be back!
                                sigpic
                                HOUSE ALL NIGHT LONG

                                Comment

                                Working...
                                X