Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
    New Orleans Hornets vs Chicago Bulls 2 @1.80 ( mozzartbet )

    New Orleans ocajno igra ove sezone. Imaju prvog pika A.Davis-a i vratio se Eric Gordon ali nije to to. Davis moze mnogo bolje od ovogo. Dok sa druge strane Bulls-i igraju dobro i bez D.Rose,mozda i najbolja odbrana lige uz Indianu i Memphis.

    Moj Skor 6-5
    87-96

    Moj Skor 7-5
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Arsenal-Bayern oba daju @ 1,6

      Poznato je da Arsenal redovno postize golove,ali tako isto i redovno prima golove i od mnogo slabijih ekpa nego sto je Bayern,a s obzirom kako izgleda napad Njemaca ne sumnjam da cemo vidjeti dosta golove i da nijedan tim nece sacuvati mrezu.

      7-2
      1-3

      8-2
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Indiana Pacers vs New York Knicks 1 @1.60 ( mozzartbet )

        Indiana je mozda i najbolja ekipa koja igra kod kuce,mislim da imaju oko 15-17 pobeda za redom kod kuce i odlicno igraju,trebalo bi i ovo da dobija i ako ce biti teze.

        Moj Skor 7-5
        Last edited by NbaIsMyLife; 21-02-13, 11:37.
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • LA Lakers - Boston Celtics H2 (+7.5) @ 1.85

          Prevelika je ovo prednost na Lakerse, prvo zato sto je derbi, a drugo jer su losija ekipa. Sa druge strane Boston ima 8 pobedu u poslednjih 10 meceva.

          6-5
          sigpic

          Comment


          • Curry preko 22.5

            Gazi decko , sinoc 29 , i to lagano

            Danas mislim da ide preko 22

            9-8
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Galatasaraj-Saleke....Freneticna atmosfera na takvim utakmicama ..pogotovo 1/8 LS..Velika ocekivanja Turaka kao i to sto su ipak jaci od Njemaca..Jedinica!

              za sad sam na 1-1


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Galatasaray - Schalke 1 @ 2,50

                Ovako Galatasaray kuci docekuje Salkea koji nije u dobroj formi i dosta igraca ce odsustvovati veceras a to su
                Uchida, Howedes, Papadopoulos, Afellay, Huntelaar je takodje upitan. Galata dovela Drogbu i Snajdera i citava drzava je poludela ja cesto idem u Tursku tamo mi zivi brat i jos dosta porodice i znam kakva je situacija jednostavno svi su ludi i svi zive za ovom tekmom. Cijela drzava je na nogama i to vam ne mogu opisati recima, bio sam na dosta utakmica Galate i ta atmosfera je neverovatna . Znamo da ce navijaci pripremiti svoj takozvani "pakleni docek" sa onim "welcome to hell" plakatima i raznim fazonima i sve to izgleda ZASTRASUJUCE
                Ocekujem da pred punim stadionom Burak,Drogba,Snajder i drustvo dodju do pobede !!!

                Comment


                • Originally posted by BLBL View Post
                  Zastal Zielona Gora - Lokomotiv Kuban 2 (1.65)

                  Utakmica bez nekog znacaja, s obzirom da su gosti odavno obezbijedili prolaz dalje, dok Poljaci ne mogu s treceg mjesta zbog slabijeg medjusobnog skora sa St.Petersburg-om. Medjutim, trener Kubana - Evgeniy Pashutin, uprkos tome sto ce smanjiti minutazu bitnijim igracima, najavljuje veoma ozbiljan pristup ovom mecu u cilju da nastave seriju pobjeda. Trenutno imaju 13 pobjeda u nizu i sigurno nece tek tako odbaciti ovaj "momentum".Zastal jedno od prijatnijih iznenadjenja, ali su generalno osrednja ekipa i za Poljske prilike, tako da ne vidim bas mnogo nacina kako bi se mogli nositi s daleko jacim gostima.

                  3 - 2
                  94:88 FT

                  3 - 3


                  Od 79:83 od 92:83 u zavrsnici meca...serija 13:0... ...pa jos primiti 60 poena u drugom poluvremenu!

                  Comment


                  • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                    Indiana Pacers vs New York Knicks 1 @1.60 ( mozzartbet )

                    Indiana je mozda i najbolja ekipa koja igra kod kuce,mislim da imaju oko 15-17 pobeda za redom kod kuce i odlicno igraju,trebalo bi i ovo da dobija i ako ce biti teze.

                    Moj Skor 7-5
                    Lagano 121-91

                    Moj Skor 8-5
                    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                    Legends never die. Mamba will be back!
                    sigpic
                    HOUSE ALL NIGHT LONG

                    Comment


                    • Lyon - Tottenham X (3.30)

                      Moj inicijalni Tip Dana je bila Roberta Vinci protiv Stosur, ali sam se na kraju ipak odlucio za remi u mecu izmedju Lyon-a i Tottenham-a, prevashodno zbog mnogo boljeg koeficijenta. U svakom slucaju, iako nece propustiti priliku i da pobijede, ako im se ukaze ista, mislim da ce Tottenham ovdje ici na remi i na dosta zatvoreniju varijantu, bez mnogo rizika. Uglavnom onako kako i sve engleske ekipe igraju u gostima kada je eliminaciona faza u pitanju. U takvim okolnostima, zaista ne vidim nacin na koji bi Lyon uspio da ih "probije", s obzirom na dosta sumnjivu formu u poslednje vrijeme. Razvalili su Bordeaux u gostima prethodnog vikenda, ali na osnovu svega vidjenog u njihovom poslednjem mecu na svom terenu, protiv Lille-a, zaista mi ne ostavljaju utisak ekipe koja je u stanju da eliminise Tottenham, koji je generalno ipak za nijansu bolji u ovom trenutku. Mislim da ni 0:0 kao konacan rezultat nije iskljuceno, mada Lyon je ipak dosta nepredvidljiv ove sezone.

                      3 - 3

                      Comment


                      • Originally posted by Rondo9 View Post
                        LA Lakers - Boston Celtics H2 (+7.5) @ 1.85

                        Prevelika je ovo prednost na Lakerse, prvo zato sto je derbi, a drugo jer su losija ekipa. Sa druge strane Boston ima 8 pobedu u poslednjih 10 meceva.

                        6-5
                        113-99

                        6-6
                        sigpic

                        Comment


                        • Рубин-Атл.Мадрид 1Х (1.52)

                          Искрен да будем мислим да би Мадрид тешко добио овај меч и да је комплетан, а како вечерас путују у Казањ без 8 играча из прве поставе то је разлог више да Брајкулица одигра овде овај двознак. Љуби вас брат све на благајни вечерас.

                          Мој скор: 4-4

                          Comment


                          • Liverpool-Zenit 1 @ 1,7

                            Liverpool vrlo ozbiljno shvata ovo takmicenje i sigurno da ce veceras izvesti najjaci moguci sastav.Imat ce veceras ogromnu podrsku,a i da je Suarez pogodio zicere koje je imao u prvoj utakmici,rezultat je na kraju vrlo lako mogao glasiti u njihovu korist.

                            8-2
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Genk-VFB Stuttgart 2 @ 2.30

                              Verujem u brata Vedu i u prolaz mocnog Stuttgart-a.<3

                              1-3
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Curry preko 22.5

                                Gazi decko , sinoc 29 , i to lagano

                                Danas mislim da ide preko 22

                                9-8

                                Curry 17 .

                                Bože me sacuvaj , od 9-3 6 promasaja zaredom

                                Danas :

                                Lyon - Tottenham prolaz 2 @ 1.50

                                Imaju prednost 2-1 iz prve tekme , jednostavno po meni su jaca ekipa i ako danas zabiju go mislim da je to to , a sanse da ga ne zabiju su male
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X