Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BLBL View Post
    Swansea City - Newcastle 2 (3.60)

    Mislim da ce Newcastle biti daleko motivisanija strana na ovom mecu. Tacnije, motivacije s njihove strane ce sigurno biti, jer su napokon uhvatili pravu formu i sigurno ce pokusati da jos vise poprave plasman na tabeli nakon silnih ulaganja u tim. U krajnjem slucaju, situacija je i dalje alarmantna kada je rijec o Newcastle-u, jer su i dalje u zoni koja je i vise nego opasna, pa se i dalje mogu smatrati timom koji je u borbi za opstanak. Jedan kiks i problemi bi vec bili tu...S druge strane, Swansea ima daleko bolju sezonu od Newcastle-a iza sebe, ali cinjenica da su prije par dana osvojili League Cup bi itekako mogla uticati na njih, sto je i sam Laudrup izjavio pred ovaj mec, plus nalaze se "ni na nebu, ni na zemlji", tako da hipoteticki govoreci, sezona za njih je vec gotova. Pod nekim drugim okolnostima, ovdje bih ocekivao goleadu, 3:2, 2:2, 2:3, ali u ovoj situaciji mislim da bi ovaj mec mogao otici u nekom drugom pravcu. Dakle, 0:0 ili 0:1...

    8 - 7
    1:0 FT



    Aalen - St.Pauli X2 (1.60)

    St.Pauli nije ni izbliza ona ekipa koja je prije par sezona izborila ulazak u prvu ligu, s obzirom da su kljucni igraci iz te sezone vec odavno u godinama, dok ostatak tima ipak nije na toliko kvalitetnom nivou. Medjutim, i dalje su solidna ekipa, itekako sposobni da svakoga savladaju, bilo da se igra na domacem terenu ili u gostima. Imaju odredjenih problema s povredama, ali ce ipak biti u stanju da izvedu tim koji je ipak jaci od Aalena, ekipe koja i ne igra neki spektakularan fudbal i koja nema bas mnogo stabilnosti da "otvori" takticki jake timovi, tako da ce St.Pauli biti u stanju da bez problema odrzava "nulu" u ovom mecu i da evenutalno ostvari i pobjedu krzo neki kvalitetan kontranapad.

    8 - 8

    Comment


    • Tottenham - Arsenal GG3+ @ 2.05

      Na njihovim utakmicama pretezno pada dosta golova, a verujem da ce tako biti i danas. Kada je Villas Boas vodio Celsi izgubio je protiv Arsenala 3:5(dakle doslo GG3+), a u jesenjem delu sezone je sa Totenhemom izgubio 5:2(takodje GG3+). Ocigledno mu ne lezi Arsenal.



      Skor: 3-2
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Roma - Genoa 1 @ 1.60

        Odlaskom Zemana i dolaskom normalnog trenera Roma je pocela da biljezi dosta bolje rezultate .. Genoa je katastrofalna u ovoj sezoni i mislim da ce Roma nastaviti sjajnu formu nakon pobjeda nad liderom Juventusom i nad Atalantom u Bergamu ..

        15-11
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Tottenham-Arsenal oba daju @ 1,55

          U zadnjih 7 medjusobnih duela obje ekipe su postigle makar po jedan pogodak.Mislim da ni ovaj put nece drukcije biti s obzirom kako igraju obje ekipe i da im se igra bazira na napadu.

          9-2
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Rondo9 View Post
            Hoffenheim - Bayern Munich H2 @ 1.70

            Najbolji napad protiv najgore odbrane. 'Nuff said.

            9-7
            0-1

            9-8
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Tottenham-Arsenal oba daju @ 1,55

              U zadnjih 7 medjusobnih duela obje ekipe su postigle makar po jedan pogodak.Mislim da ni ovaj put nece drukcije biti s obzirom kako igraju obje ekipe i da im se igra bazira na napadu.

              9-2
              2-1

              10-2
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Roma - Genoa 1 @ 1.60

                Odlaskom Zemana i dolaskom normalnog trenera Roma je pocela da biljezi dosta bolje rezultate .. Genoa je katastrofalna u ovoj sezoni i mislim da ce Roma nastaviti sjajnu formu nakon pobjeda nad liderom Juventusom i nad Atalantom u Bergamu ..

                15-11

                3-1 , dobra Roma

                16-11
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Curry > 22.5

                  Jos uvijek nije izdao , pa je red da ga ispostujem jos jednom

                  16-11
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by BLBL View Post
                    Aalen - St.Pauli X2 (1.60)

                    St.Pauli nije ni izbliza ona ekipa koja je prije par sezona izborila ulazak u prvu ligu, s obzirom da su kljucni igraci iz te sezone vec odavno u godinama, dok ostatak tima ipak nije na toliko kvalitetnom nivou. Medjutim, i dalje su solidna ekipa, itekako sposobni da svakoga savladaju, bilo da se igra na domacem terenu ili u gostima. Imaju odredjenih problema s povredama, ali ce ipak biti u stanju da izvedu tim koji je ipak jaci od Aalena, ekipe koja i ne igra neki spektakularan fudbal i koja nema bas mnogo stabilnosti da "otvori" takticki jake timovi, tako da ce St.Pauli biti u stanju da bez problema odrzava "nulu" u ovom mecu i da evenutalno ostvari i pobjedu krzo neki kvalitetan kontranapad.

                    8 - 8
                    0:1 FT



                    MSV Duisburg - Eintracht Braunschweig 1 (3.60)

                    Duisburg bez problema sa sastavom tima i definitivno u usponu forme u poslednje vrijeme. Dosta toga se izokrenulo u ovoj ligi, ali zaista je tesko gledati na Braunschweig kao top ekipu. Imaju odlicnu sezonu, puni su samopouzdanja, ali okosnicu tima cine neki igraci koji su vec godinama u Braunschweigu i generalno su izvukli neki maksimum iz te uigranosti. Po imenima, Duisburg je sigurno bolja ekipa, puna vec dokazanih igraca i uz pozitivan pristup ovom mecu, plus uz domaci teren, mislim da itekako mogu stvoriti ogromne probleme gostima.

                    9 - 8

                    Comment


                    • Originally posted by BLBL View Post
                      MSV Duisburg - Eintracht Braunschweig 1 (3.60)

                      Duisburg bez problema sa sastavom tima i definitivno u usponu forme u poslednje vrijeme. Dosta toga se izokrenulo u ovoj ligi, ali zaista je tesko gledati na Braunschweig kao top ekipu. Imaju odlicnu sezonu, puni su samopouzdanja, ali okosnicu tima cine neki igraci koji su vec godinama u Braunschweigu i generalno su izvukli neki maksimum iz te uigranosti. Po imenima, Duisburg je sigurno bolja ekipa, puna vec dokazanih igraca i uz pozitivan pristup ovom mecu, plus uz domaci teren, mislim da itekako mogu stvoriti ogromne probleme gostima.

                      9 - 8
                      1:0 FT

                      10 - 8

                      Comment


                      • D-Wade>22.5

                        U odlicnoj je formi, tako da ne bi trebao brat izdati..<3

                        2-4
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          D-Wade>22.5

                          U odlicnoj je formi, tako da ne bi trebao brat izdati..<3

                          2-4
                          Ispostovao brat moj i presao granicu pre kraja trece cetvrtine.<3

                          3-4
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Oxford United - Rotherham 1 @2.45

                            Usudicu se da ovo nazovem tip dana zbog klasicne raspodele bodova kada su ova 2 rivala u pitanju.

                            moj skor - 5:6
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Curry > 22.5

                              Jos uvijek nije izdao , pa je red da ga ispostujem jos jednom

                              16-11
                              25 , od toga 14 u 4/4 <3


                              17-11
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • United - Real oba daju go @ 1.50

                                Posebno bjasnjenje nije potrebno .. Real bez postignutog gola ne moze dalje , a United se nece proslaviti ako bude isao na 0-0 , ubijedjen sam da ce ovdje biti dosta golova ..

                                17-11
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X