Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Све што си постигао, постигао си на лудачки адреналин и лудило, то фолирање и глуматање хладнокрвности као да си Феки, нема прођу, само те отера у веће проблеме и лудаке... ајде фокусирај се и удри.
    sigpic

    Comment


    • Koju sreću ima ovaj Rovokopač, pa to nije normalno. Poklonis neka vrata nekoj crkvi bogu iza leđa i eto te u finalima najvecih turnira. Taman i Ferer neka bude u finalima, pa da gledamo epske meceve teske teniske industrije.

      Ajmeeeee Steeeen, idemo u peti.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        E ali kao da uziva u tome da vraca protivnika u zivot majke mi,koliko je puta u karijeri tako uradio i izgubio neke dobijene meceve.Ne znam zasto to radi...
        Uživa, na neki perverzan način, slažem se, ali mislim da postaje svestan da će mu takav stav pre ili posle doći glave...Ja mislim da već rade na tome, Nole i ekipa. Da li se sećaš njegovog kasnog, prekasnog paljenja, do nedavno? Da se često dešavalo da ga "nema" na terenu do poslednjeg trena? Kaži da nema poboljšanja... ;)
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Uživa, na neki perverzan način, slažem se, ali mislim da postaje svestan da će mu takav stav pre ili posle doći glave...Ja mislim da već rade na tome, Nole i ekipa. Da li se sećaš njegovog kasnog, prekasnog paljenja, do nedavno? Da se često dešavalo da ga "nema" na terenu do poslednjeg trena? Kaži da nema poboljšanja... ;)
          Nadam se da ima poboljsanja ali to necemo saznati dok se ne sastane sa Marejom ili Fekijem.Nadam se da je masers kup mnogo bitan za finale AO ako Novak naravno dodje do njega...

          Comment


          • изкида нас на резанце... сада ми је јасно што му отац доби срчку.. увек на ивици и марици...

            Last edited by Žika; 20-01-13, 11:59.
            sigpic

            Comment


            • 2:1 za Novaka, sad ce Stan da digne igru.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                2:1 za Novaka, sad ce Stan da digne igru.
                oce kad se majmuni sisaju

                Comment


                • Comment


                  • Opet Novakov prvi servis gem od 40:0 do djusa

                    I brejk lopta, pametno Stan pusta Novaka da se ispucava, ocigledan je pad koncentracije.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Nadam se da ima poboljsanja ali to necemo saznati dok se ne sastane sa Marejom ili Fekijem.Nadam se da je masers kup mnogo bitan za finale AO ako Novak naravno dodje do njega...
                      Koliko pesimizma boze moj pa svako ima pad u igri.Tuzno je sto imas tako pesimisticno razmisljanje nije to dobro ni za samog tebe.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Vidim Stan se bas raspao na sve strane
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Zasto ne moze da prikuca loptu i zavrsi poen,meni to nikada nece biti jasno.

                          Comment


                          • Oooooooooouuuuuuuuuuuuuuuu Big Stan!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by stefan12 View Post
                              Koliko pesimizma boze moj pa svako ima pad u igri.Tuzno je sto imas tako pesimisticno razmisljanje nije to dobro ni za samog tebe.
                              GDe si ti osetio pesimizam ja ne znam,nista nije sigurno u zivotu kao ni u sportu koji crni pesimizam covece

                              Comment


                              • Ma dajte ne sekirajte se, uživajte u tenisu!
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X