Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    Vec vidim analize posle meca gde se pise da je dobro sto je onako izgubio prvi set, da mu je takav mec trebao, bla bla bla.
    A i vi sto se svadjate, stvarno ste mi hit. Nikako mi ne ide u glavu zasto ne mozete da se drzite svi zajedno
    Shardo, pa ne mogu svi da budu kao mi, mi smo jedinstveni i u pobedi i u porazu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja ga potpuno razumem....dosadno mu je!
      Mora malo da pusti da se zakuva....da proradi adrenalin...Da dogura do ivice ponora, da bi proigrao kako zna i ume.
      Dok sve ide glat, njemu je doooossssadnooooo i tako ne može, ne može dobro da igra, pa to ti je.
      Ko voli nek izvoli.
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • кад му проради адреналин иде, чим се опусти диже супарника....
        sigpic

        Comment


        • Neverovatan je Novak

          Comment


          • Ovaj gem nije lose igrao u polju ali ga je bez ikakve potrebe vratio u zivot. Jos nalazi prvi servis, kratki su poeni dosta. Sad opet jurnjava iako je vrlo lako mogao da ode na 3:0
            sigpic

            Comment


            • Tako lepo pustis da padne i niko nema problem
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                Vec vidim analize posle meca gde se pise da je dobro sto je onako izgubio prvi set, da mu je takav mec trebao, bla bla bla.
                A i vi sto se svadjate, stvarno ste mi hit. Nikako mi ne ide u glavu zasto ne mozete da se drzite svi zajedno
                A peckaš, peckaš...šta ti sada smeta.. ko se svađa...
                A naravno da je dobro što ima ovakav meč i pad, ali ne i prvi set. ;)
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Evo ga opet,ista prica iz prvog seta.Obice mu se o glavu kad tad

                  Comment


                  • Te kratke, posredini svako bi kaznio.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Da,da, definitivno ga je Nole vratio u zivot, meksi su mu udarci i Stan je odmah agresivniji i diktira poen.

                      Comment


                      • A ovaj maser sa ES brate "strašno pa strašno" ne znam da li mi više ide na živce kad je stvarno strašno il kada nije
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Šta je bilo? Ko se posvadjao? Sporo čitam dok gledam Noleta i pišem....
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Brat ne prenosi mec , vec trazi s kim Paire igra dubl
                            sigpic
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakva je Ivanisevicu faca ovo je nerealno kad je Stan vodio imao je prelijepi osmjeh, sad vec gricka nokte. Ovo vraca uspomene na W 2011. i mec sa Bernardom
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A peckaš, peckaš...šta ti sada smeta.. ko se svađa...
                                A naravno da je dobro što ima ovakav meč i pad, ali ne i prvi set. ;)
                                pa malo se cackate, zar ne?
                                Ma daj sta ima dobro u ovome, to je samo fraza za tesenje, kao kad bi mi rekli da je za Feda bio dobar onaj mec sa Benetoom gde se vracao posle 0-2 ja tu ne vidim nista dobro i sto se mene tice bolje da se taj mec nikad nije ni desio

                                edit: a malo ste se smirili jer je Djokovic proigrao i rezultat se stabilizovao, inace bi ovde padale glave
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X