Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Premier League (transferi, spekulacije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomenuo sam njega u LFC temi, bas je tema bila koliko Ligue 1 ima talenata za koje slabo ko zna (sem mene posto pratim Francuze )... Ima tamo kvaliteta koliko oces, ali skauta dobrih ocigledno nema...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=R4tnkp2e-L4
      Mene ovaj igrac odusevljava u Udineseu i nije mi jasno kako ga niko ne trazi
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Polako sine, u Lećeu je bio odličan, ovo je prva sezona u Udinezeu. I ja sam isto mnogo očekivao od njega na startu sezone... Bio je i povređen a treba i da smrša malo. Imaju njuh zebre... Sad se evo vratio i na poslednja 3 meča je dao gol na svaki.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Murijela ja redovno dovodim na Fifi u karijeri! Brz je ko munja! On i Insinje cine odlican tandem!

          Comment


          • Mo's the man for Wenger

            Arsene Wenger wants to snatch Mohamed Diame from London rivals West Ham in January, and Arsenal will watch the midfielder in Wednesday's clash with Man United before launching a £3.5m bid
            Source: The Sun
            Tuesday, 15 January 2013 00:26
            Mislim da je odlicna kupovina za te pare!

            Chelsea want another striker

            Chelsea are lining up a £5.5 million bid for Celta Vigo striker Iago Aspas as they continue to boost their forward options, with fellow Premier League side Reading also interested in the 25-year-old
            Source: The Sun
            Tuesday, 15 January 2013 00:22
            Lampard's Chinese deal off the table

            Guizhou Renhe have revoked their £20 million contract offer to Frank Lampard, with the Chelsea midfielder refusing to commit to a two-year £250,000-a-week deal at the Chinese club
            Source: The Sun
            Tuesday, 15 January 2013 00:18
            Yann M'Vila next coup for QPR

            With Loic Remy on the verge of joining QPR, Harry Redknapp will also bring Rennes midfielder Yann M'Vila to Loftus Road in the next 24 hours in an £8 million deal
            Source: Daily Mail
            Tuesday, 15 January 2013 00:06
            Hari se ne zeza, nimalo!

            Kompany ban could see Man City spend

            If Vincent Kompany's ban for his red in Sunday's 2-0 victory over Arsenal is not rescinded, then Man City may buy a defender in the January window, with Dortmund pair Neven Subotic and Mats Hummels potential targets.
            Source: Mirror
            Monday, 14 January 2013 23:36
            Zbog tri meca oni bi doveli novog stopera! Mislim BVB nece prodati sigurno, ali opet nista iznenadjujuce od strane Sitija. Gomilali su napadace, mogu sad i odbrambene igrace.

            QPR Odemwingie interest gives Baggies dilemma

            QPR are continuing their pursuit of West Brom striker Peter Odemwingie, meaning Baggies boss Steve Clarke may not start the player against the Rs in Tuesday's FA Cup third round replay
            Source: Mirror
            Monday, 14 January 2013 23:32
            Hm... i oni ce da krenu sa gomilanjem...

            Guardiola to take over at Bayern Munich

            Pep Guardiola will take over Bayern Munich in the summer. The former Barcelona coach will complete his year-long sabbatical from football and take over Jupp Heynckes, who will retire.
            Source: Sky Sport 24
            Monday, 14 January 2013 22:33

            Everton line up Toulouse star

            Everton could land Toulouse midfielder Etienne Capoue in the January transfer window, despite the France international being held in high regard by the Ligue 1 side.
            Source: Ouest France
            Monday, 14 January 2013 21:07
            Samo napred, voleo bih da Everton dovede jedno kvalitetno pojacanje pa da se bori do samog kraja za mesto koje vodi u LS.

            Comment


            • Ta 2 vezna iz Tuluza Sisoko i Kapu(e) od toga da prelaze u najvece klubove do klubova sredine tabele. Isto kao i Jan Mvila.
              sigpic

              Comment


              • Sky Sports News ‏@SkySportsNews
                Swansea have signed winger Roland Lamah on an 18-month deal from Osasuna #ssn

                Swonsi se pojacao....

                Comment


                • QPR nudi 80.000 funti Remiju.Od nas to nikad neće dobiti.Ipak nama treba napadač koji je u formi,koji treba odma da trpa kad dođe.Suludo je davati ovoliku platu igraču koji prvi put kroči u PL,al ajde.Uostalom,imaće klauzulu da ako ispadnu,on ode za free.Tad ćemo i ga dovesti,ko Dembu

                  Comment


                  • Covek vezni igrac, kakvo crno krilo. Sky ne prati Primeru.

                    QPR izgleda dogovorio transfere Remy-a i M'Vile za 15 miliona funti.

                    QPR’s boss pounced for £8m Remy within hours of the Marseille striker rejecting Newcastle.

                    And Redknapp then sealed a £7m deal for Rennes’ bad-boy midfielder M’Vila after watching him in action at the weekend.
                    Both players will go straight into the struggling Rangers team to face West Ham at Upton Park on Saturday.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Covek vezni igrac, kakvo crno krilo. Sky ne prati Primeru.

                      QPR izgleda dogovorio transfere Remy-a i M'Vile za 15 miliona funti.
                      Za dzabe, samo da izbore opstanak i mogu dogodine da se nadaju LE!

                      Inace Foren je odbio da se pridruzi Liverpulu, gde bi bio na probi i otisao je u Sautemtpon gde bi trebao da potpise ugovor.

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post

                        Inace Foren je odbio da se pridruzi Liverpulu, gde bi bio na probi i otisao je u Sautemtpon gde bi trebao da potpise ugovor.
                        Cist dokaz koliko je prelazni rok zajebana stvar, nista nije sigurno dok ne izadje na sajtu, a igrac drzi sal "Moja kuca".
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Pa videcemo jos, ni ovo nije sigurno. Dosta PL ekipa se interesuje za njega, izmedju ostalog i Everton.

                          EDIT: Mediji navode i da se jos jedna ekipa umesala. Mozete tri puta da pogadjate koja je!

                          1... 2 ... 3... Kvins Park Rendzers!
                          Last edited by Sir Giggsy; 15-01-13, 11:54.

                          Comment


                          • West Ham manager Sam Allardyce has cooled speculation linking Arsenal with a move for his midfielder Mohamed Diame. (Sky)
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Forren želi da igra u prvoj postavi što nije moguće trenutno u Liverpoolu stoga je i odbio probu. Sretno mu bilo, 4 miliona nisu malo + imamo Coatesa i Carru na toj poziciji.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Za dzabe, samo da izbore opstanak i mogu dogodine da se nadaju LE!

                                Inace Foren je odbio da se pridruzi Liverpulu, gde bi bio na probi i otisao je u Sautemtpon gde bi trebao da potpise ugovor.
                                Ako je istina za ovu dvojicu, imace QPR dosta zanimljiv tim. Imaju par gotivnih igraca, nije mi jasno kako je onaj Hughes mogao ovako lose rezultate imati.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X