Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 3 (12. November - 18. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Gerald Wallace ni veceras nece igrati za Brooklyn protiv Bostona. To je njegova 6 vezana utakmica koju propusta.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #32
      Rajon Rondo questionable za vecerasnji mec!
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #33


        sigpic

        Comment


        • #34


          Wadice, cutimo, a?
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • #35


            Očekivao sam poraz sinoć naravno, ali neverovatan preokret Knicks-a. Imali su -12 u 4/4 i onda čudo... I opet sjajna odbrana u drugom poluvremenu. I to bez Melovih poena...

            Večeras mogu da izgube slobodno, oni su svoj posao odradili za ova 2 teška gostovanja na zapadu.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #36
              Cetvrtak - 15.11.2012.:

              Brooklyn Nets - Boston Celtics 102:97

              Highlights

              Spoiler


              Box score



              San Antonio Spurs - New York Knicks 100:104

              Highlights

              Spoiler


              Box score



              Denver Nuggets - Miami heat 93:98

              Highlights

              Spoiler


              Box score

              sigpic

              Comment


              • #37
                Randy Wittman said that lineup changes could be coming for the Wizards.

                This certainly makes sense for the only NBA team without a win. Kevin Seraphin has played well this season in his 22 minutes per game off the bench and one would think he's earned the starting distinction. He's coming off a 16-point game and we'd sign off on picking him up in some formats. Bradley Beal has also been struggling and has made just 16 percent of his 25 field goals in the last two games, but hanging on for a little longer seems like the right move for the rookie. It could even involve Trevor Ariza moving out of the starting lineup.
                Mora covek nesto da menja.

                Comment


                • #38
                  Nije on kriv sto mu je tim ofanzivno potentan kao MZT.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #39
                    Samo im nedostaje Blatche

                    Za mene je samo Beal razocarenje kod njih ...ocekivao sam od njega da ce biti malo bolji...ali ko zna mozda se popravi do kraja sezone ima jos utakmica da se igra...

                    Comment


                    • #40
                      Wada opet muku muci sa povredama. Opet stopalo. Jebeno neverovatno

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by T-Mac View Post
                        Nije on kriv sto mu je tim ofanzivno potentan kao MZT.
                        Polako...vratice se Wall i Nene, sve ce to mnoooogo bolje da izgleda. Samo sto ce biti kasno.

                        Beal je imao dve,tri strasne partije ali nije konstantan i to je najveci problem.

                        Znao sam da je poranio sa dolaskom u NBA, tako da sam sve ovo ocekivao. Ipak sam Floridu najvise gledao i znao sam koliko moze. Ubedjen sam da ce biti all star igrac.

                        Comment


                        • #42
                          Jel ste culi neke informacije o mogucem trejdu izmedju Lakers-a i Hawks-a ? Zamena bi bila Gasol za J. Smith i Kyle Korver. Mada Lakers-i pristaju kao i samo Gasol za Smith-a. U istom clanku pise da je Smith cak zainteresovan da igra u Boston zbog svog prijatelja Ronda ali da Boston jednostavno nema sta da ponudi Atlanti u zamenu za njega. Uostalom prelistajte sami

                          Code:
                          http://www.celticslife.com/2012/11/lakers-discussing-josh-smith-trade.html
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • #43
                            Pre 20 minuta sam citao ovo. Nema Boston sta da ponudi, a kombinacija koja bi mogla da prodje bi bila suvise sumanuta, dati cak 4 igraca za Smith-a je bas previse. Dok sa druge strane, mislim da bi dobro legao Lakrs-ima.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Ma Lakers-ima bi doso samo tako. Nego mislim da preteruju malo, da uz Smoove-a dobiju i meku ruku Korvera. Ali ocigledno idu na najvise, ali ce pristati i na manje samo da uzmu Josh-a. Vise bih voleo da ga vidim u Bostonu nego u Lakers-ima ali jbg.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • #45
                                Ne bi oni prihvatili Green-ov ugovor, inace bi se mogla sklopiti pristojna ponuda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X