Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 3 (12. November - 18. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ma nije problem citanje, nego mora da me 'grdi' ili ajde da kazem kritikuje (u prevodu sere) na svaki moj post, da me citira i trazi sta sam lose napisao.

    Dobro, ako nema smajlija, ne slazem se nikako sa T-Macovim pljuvanjem o Luu Williamsu. Decko ulazi sa klupe u Atlanti i nabada nekad 10, nekad 20, prosecno je to nekih 15ak poena , ne znam koliko je tacno sad. Dobar je i kradljivac, solidan asistent, dobar kreator za sebe i za druge, po meni zasluzuje i startnu jer niko lako naci igraca koji izmislja poene, i daleeeeeko je od siledzija kao sto su Nick Young i kompanija. Medju 50 najboljih igraca na svetu sigurno

    Comment


    • #92
      Subota - 17.11.2012.:

      Boston Celtics - Toronto Raptors 107:89

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Washington Wizards - Utah Jazz 76:83

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Charlotte Bobcats - Memphis Grizzlies 87:94

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks 95:103

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets 117:113

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      San Antonio Spurs - Denver Nuggets 126:100

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Los Angeles Clippers - Chicago Bulls 101:80

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Pheonix Suns - Miami Heat 88:97

      Highlights

      Spoiler


      Box score

      sigpic

      Comment


      • #93
        Jel normalan ovaj Bajnam? Covek jos vise ostetio svoje koleno na kuglanju
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • #94
          GAME OF THE NIGHT



          CHICAGO BULLS vs PORTLAND TRAIL BLAZERS




          STARTING LINEUPS


          1
          Kirk Hinrich

          Stats against Portland in the last regular season:
          0.0 PPG
          0.0 RPG
          3.0 APG
          Damian Lillard

          Stats against Chicago in the last regular season:
          Has not played any game
          1
          2
          Richard Hamilton

          Stats against Portland in the last regular season:
          Has not played any game
          Wesley Matthews

          Stats against Chicago in the last regular season:
          18.0 PPG
          2.0 RPG
          1.0 APG
          2
          3
          Luol Deng

          Stats against Portland in the last regular season:
          19.0 PPG
          2.0 RPG
          .0 APG
          Nicolas Batum

          Stats against Chicago in the last regular season:
          15.0 PPG
          9.0 RPG
          3.0 APG
          3
          4
          Carlos Boozer

          Stats against Portland in the last regular season:
          22.0 PPG
          14.0 RPG
          4.0 APG
          LaMarcus Aldridge

          Stats against Chicago in the last regular season:
          21.0 PPG
          5.0 RPG
          2.0 APG
          4
          5
          Joakim Noah

          Stats against Portland in the last regular season:
          12.0 PPG
          9.0 RPG
          5.0 APG
          J.J. Hickson

          Stats against Chicago in the last regular season:
          6.0 PPG
          5.0 RPG
          0.5 BPG
          5


          -Veceras nas ocekuje poprilicno interesantan duel izmedju Chicago Bulls-a i Portland Trail Blazers-a i dobicemo odgovor na pitanje, da li mlad i izuzetno talentovan sastav moze izaci na kraj sa jednom od najboljih odbrana lige i vezu trecu pobedu u nizu. Bulls-i sa druge strane zele da otklone gorak ukus od sinocnog poraza od Clippers-a. Gledajuci match-up prve petorke, imamo puno zanimljivih duela.

          Na pozciji plejmejkera imacemo okrsaj Damian-a Lillard-a i Kirk-a Hinrich-a. Oba igraca nisu sjajni defanzivci, ali sto se ofanzive tice, Lillard je u dalekoj prednosti. Hinrich je jedan od najslabijih, ako ne i najslabiji startni plejmejker u ligi koji ne igra mnogo bolje od svoje zamene sa klupe. Lillard bi veoma dobro mogao da iskoristi prednost u brzini kako kroz proigravanje saigraca, tako i kroz poentiranje iz prodora, a kad na terenu bude bio Nate Robinson imace puno prilika i za sut. Mozemo ocekivati odlicnu partiju od rookie-a sa Webber State-a i na ovoj poziciji je najveca razlika izmedju igraca ova 2 tima i prednost ide na stranu Portland-a koju bi morali dobro da iskoriste ukoliko zele pobedu.

          Na poziciji beka sutera imamo duel Hamilton-a i Matthews-a. Statistika im se ne razlikuje puno. Wesley ce imati fizicku prednost, ali pitajne je da li ce moci da je iskoristi jer naspram sebe ima odicnog defanzivca koji sve nedostatke moze nadoknaditi zahvaljujuci svom ogromnom iskustvu.

          Jedan od kljucnih faktora ove utakmice je kako ce Batum i Aldridge izaci na kraj sa Deng-om i Boozer-om. U prvom planu je duel 2 fantasticna defanzivca koja pored toga sto mogu da igraju odlicnu odbranu mogu i da zatrpaju protivnicki kos kako spolja tako i iz reketa. Deng je kroz sezone standardno dobar, dok je Batum ove prosto eksplodirao, belezi sjajnih 20.8 poena po mecu i zasad potpuno opravdava ugovor koji je dobio pre pocetka sezone. Na poziciji krilnog centra, takodje veoma vazan okrsaj izmedju Aldridge-a i Boozer-a. LaMarcus ove sezone igra sjajno, na all-star nivou i pravi je vodja ekipe, dok Carlos igra dsta promenljivo. Cas ubaci veliki broj poena sa odlicnim procentom suta, a cas ga nema nigde celu utakmicu. Dosta toga zavisi od njegovog raspolozenja veceras kao i od toga da li ce uspeti da iskoristi ne bas sjajnu odbranu koju igra Aldridge. Na najvisoj poziciji u obe ekipe se nalaze Noah i Hickson. To je duel u kome necemo videti puno poena, ali bice puno skokova, a prednost Noah-e je ta sto moze odlicno da razigrava svoje igrace i dodatno im moze pomoci u dobijanju svojih match-up-ova.

          Portland nam je pokazao da voli da igra neizvesne meceve pa se nadamo da ce ovaj biti isto tako neizvestan. Preporuka svim ljubiteljima kosarke u kasne sate.(Tekst by: colke995)
          sigpic

          Comment


          • #95
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #96
              Koliko se samo raspadamo, pa ovo je katastrofa. Imamo mnogo jacu ekipu nego prosle godine, a desavaju nam se ogromne oscilacije u igri, kao da je u pitanju ekipa u kojoj je prosek godina 20, a ne 30 Nadam se da ce povratak Bradley-a dosta toga da promeni i da ce forma ostalih igraca ici uzlaznom putanjom.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Ja iz sprdnje rekoh lagani fix na Detroit ono stvarno
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • #98
                  Nedelja - 18.11.2012.:

                  New York Knicks - Indiana Pacers 88:76

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score



                  Toronto Raptors - Orlando Magic 97:86

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score



                  Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 86:79

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score



                  Sacramento Kings - Brooklyn Nets 90:99

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score



                  Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 119:109

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score



                  Detroit Pistons - Boston Celtics 103:83

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score



                  Portland Trail Blazers - Chicago Bulls 102:94

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score



                  Los Angeles Lakers - Houston Rockets 119:108

                  Highlights

                  Spoiler


                  Box score

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Brandon Roy will undergo arthroscopic right knee surgery this week, the seventh knee surgery of his career.
                    Roy fatefully banged his knee in the Wolves' final preseason game, which led to ongoing soreness and caused him to miss the past four games. His upcoming surgery is another sad if predictable chapter in his NBA career, and could very well signal the end of his season, if not his career. With Roy, Chase Budinger and Ricky Rubio all out with knee surgeries, the Wolves are forced to rely on rookie Alexey Shved and creaky veteran Josh Howard.

                    Comment


                    • e jbg , nadao sam se da ce Roy uspeti ove sezone da igra , ali to ce tesko biti

                      Comment


                      • Ma nema od toga nista. Radovao sam se bas zbog njegovog povratka. Nadao se da je koleno njegova proslost ali...
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • barem je pokusao , sta da se radi sad

                          Comment


                          • Pretpostavio sam da od njega nema nista...jbga, nije slucajno otisao u penziju.

                            A secamo se kako je pre manje od dve godine unistio Dallas u onoj tekmi plejofa. Strasan igrac.

                            Comment


                            • Paul Pierce izjavio da ne veruje da je povreda clanka toliko ozbiljna, ipak neizvestan je za utakmicu protiv Spurs-a.

                              Deron Williams-a muci lakat, ali ce najverovatnije igrati protiv Lakers-a.

                              Charlotte je bez Tyrus Thomas-a do sredine januara.

                              J.J. Barea neizvestan za 21. novembar i utakmicu sa Denverom.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment

                              Working...
                              X