Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix (Yas Marina)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekajte ljudi,el kaznjen Vettel????Koj startuje,sta se desava?!??!
    Kad je trka sutra?
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Zar je toliko tesko vratiti se 3, 4 strane unazad?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Zar je toliko tesko vratiti se 3, 4 strane unazad?
        Video sam.A,jer toliko tesko odgovriti mi na postavljeno pitanje?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Pa ne vec tri puta je ponovljena prica na 7 strana, majku mu zasto pisemo onda?Nije meni tesko ni referat da napisam, samo je glupo da se iznova ponavljamo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Pa ne vec tri puta je ponovljena prica na 7 strana, majku mu zasto pisemo onda?Nije meni tesko ni referat da napisam, samo je glupo da se iznova ponavljamo.
            Ccc, jel stvarno potreban takav recnik...



            Cuj, Mare, imas prakticno live-feed situacije od 3 do 7 stranice, zavalis se u stolicu i procitas u 10 minuta kako smo kidali kosu i kidali se od smeha idiotluku situacije. Dobro, ja znam za sebe da sam kidao kosu, za volontera nisam sasvim siguran.

            Comment


            • To je makedonski, kako si nerasan i neinformisan. Ja kao Nando i Stela, freestyle raznijeh jezika
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • OK, Fernando, Vettel is ventiquattresimo al momento, il vostro obietivo es una grand victoria para sellar the Driver's Championship.
                Ocekujem sutra da ce Stella detaljno pricati Alonsu kojim tempom Vettel napreduje. Inace, Red Bullu je dozvoljeno da izvrse neke izmene u podesavanju bolida pred trku ako pristanu da startuju iz pitlane-a. Tj. to je slucaj za sve timove.

                Voleo bih da vidim Alonsa u jos jednom jurisnom izdanju, ali zavisi dosta od okruzenja u kom se bude nasao i kad.

                Comment


                • Barikelo i Vurc su pricali preko Twittera da bi oni startovali iz pita i produzili brzine. Pitanje je samo u kakvom je stanju menjac i da li ce podneti takve napore, ili ce Seb biti bas u problemu zbog delova do kraja sezone.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Mora da ih produzi, fali mu bar 6-7km/h da bi mogao da prestize ljude nakon Toro Rossa. Prosle godine je bilo puno situacija u kojima se prestizalo u DRS1 (A prestize B), a potom ponovo u DRS2 (B prestize A), nije iskljuceno da ce mu se upravo to dogoditi par puta, sa Meckama sigurno. Tih 10s zaostatka nadoknadjuje u 2 kruga i ovako i onako.

                    Bas me zanima da li ce biti nekog karanbola na startu, narocito u sredini. To valja zapamtiti...

                    Comment


                    • ..ja bih sa ovom Gorgi Tompson sa SKY-a rado promenio neka iskustva..naravno iz F1..a mozda bi i prosirili temu..;)
                      sigpic

                      Comment


                      • ..kaze Alonso da su dali maximum i da su isli bas dobro....sta li bi tek bilo da se nisu trudili..??;)..skoro cela sekunda..
                        sigpic

                        Comment


                        • sad moze da prica sta oce kad vettel startuje daleko.. da je vettel uzeo pol alonso bi opet bio ljut na mehanicare
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Nisu dali maximum, mogao je da spusti do 1:41.3, ali izleteo mu Grosjean pred poslednji krug, probao ej da ga prestigne, pa je odustao i povukao se, izgubio temperaturu u gumama... Drugi put za redom mu se desava da kad je najbitnije ne odradi posao kako treba.

                            Ako cemo realno, to i nije previse zaostatka, Hamilton je na drugoj planeti ovog vikenda, RB je isao do 1:40.9, tako da se zapravo smanjili taj zaostatak. Ne koliko treba, ali su smanjili.

                            Originally posted by Iceman View Post
                            sad moze da prica sta oce kad vettel startuje daleko.. da je vettel uzeo pol alonso bi opet bio ljut na mehanicare
                            Zapravo, to je rekao pre nego sto je zavrsen postupak sa Vettelom.

                            Comment


                            • http://trendsmap.com/topic/vettel

                              Zumirajte i pogledajte Spaniju
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja sam optimista po pitanju Alonsove trke.Kada bolje pogledam Q2 i Q3 vidim da od svih vozaca koji su bili ispred njega on imao slabije vreme i siguran sam da niko od njih nece biti u mogucnosti da puno pobegne Alonsu, a i ne deluje mi da neko od njih moze da veze par veoma brzih krugova sem Vebera i Hamiltona.A i Maldonaldo ako posle prve krivine ostane na trecem mestu ocekujem da ce da usporava Kimija i Batona tako da ce Alonso vec od treceg kruga moci da uz pomoc DRS-a pretekne svu trojicu.Samo da se nekako prezivi ta prva krivina.Kao sto i znate nema puno preticanja na ovoj stazi i jedine su sanse dve DRS zone i tu mislim najvise na prvu posto je ta deonica duza od druge.Cenim da je realno da ce Alonso biti treci na kraju trke, a za Fetela videcemo.

                                Comment

                                Working...
                                X