Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix (Yas Marina)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hm pa ovako..
    Kao prvo ja ne navijam za tim nego za vozaca only.
    Kao drugo.. vidim da neki izlgeda navijaju samo za sampione .. to dovoljno govori o karakteru osobe..
    Kao trece ..nemam nameru da listam unazad ,postavio sam pitanje ko zeli nek odgovri ko nece ne mora.
    Kao cetvrto ,ne treba ti nikakvo umece da imas optimalnu temp gume i najbrzi bolid na pravcu (Alonso) ,tu bih i ja mogao obici Webera.

    I na kraju da i ja odg na svoje pitanje.. Iskreno samo za Senu ,Hakkinena i Raikkonena, najvise za Kimija ,verovatno i cinjenica da smo rodjeni istog dana ima neke veze stim
    Simpatisao sam Coultharda dok je bio sa Mikom u ekipi i to je to.

    ps Vibe cekaj jel casa polu prazna ili polu puna? Zasto kazes da su Pastor i Veber lose starovali a ne npr da je Kimi dobro starovao?
    Kimi odUVEK dobro startuje ,i pre treba valjda to naglasiti nego neciji los start.

    Vanja ,ja Alonsa nikada u zivotu necu postovati,jer nzm koliko vi ovde imate godinica ali ja ne gledam formulu od juce.. i VEOMA se dobro secam trke u Nirburgringu kada je Raikkonen CELU trku vodio ,istrosio desni prednji pneumatik zbog cega je isti jako vibrirao sto se jasno videlo sa onboard kamere.
    Kimi je isao na rizik jer ako udje u box Alonso pobedjuje ,a borili su se za titulu tada ,msm i da se Sumi borio ,ne secam se..
    Elem Kimi je isao na rizik da tako odveze ostatak trke ,ali desio mu se peh u ZADNJEM krugu gde je usled te vibracije tocak otpao pri brzini oko 300km/h ,i Kimi se zakucao pravo napred u ogradu ,dok je tvoj fantasticni Alonso sa fist-up-om proslavio to sto je covek mogao da pogine!!!

    Eto koliko je tvoj heroj spreman da ode daleko samo da bi pobedio...
    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

    Comment


    • Good for you...

      Comment


      • Originally posted by kimi View Post

        Kao drugo.. vidim da neki izlgeda navijaju samo za sampione .. to dovoljno govori o karakteru osobe..

        I na kraju da i ja odg na svoje pitanje.. Iskreno samo za Senu ,Hakkinena i Raikkonena, najvise za Kimija ,verovatno i cinjenica da smo rodjeni istog dana ima neke veze stim
        Simpatisao sam Coultharda dok je bio sa Mikom u ekipi i to je to.
        Sena, Hakinen i Raikonen nisu sampioni?

        Comment


        • Vanjica good for me.. a ostalo govori o tebi...

          Alen .. pa jesu s razlikom da sam za Miku navijao dok je jos vozio za tadasnji Lotus ,a za Kimija kao logicna zamena Miki kad je Mika otiso u penziju a Raikkonen seo na njegovo mesto.Dakle ni jedan ni drugi nisu bili sampioni kad sam poceo navijati za njih,dok je Senna druga prica.. klinacko navijanje.
          Cak sta vise ,ja nisam ni gledao F1 od kad je Kimi otisao iz Ferrarija.
          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

          Comment


          • Skroz si super, majke mi... Extra si poznavalac Formule 1! Respect!

            Comment


            • Jok eo icu kod tebe na casove..
              Ja znam o cemu pricam i iznosim cinjenice za razliku od tebe koji samo vredjas.
              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

              Comment




              • Spoiler
                Jao, Sunce li vam zareno, manite se psovki...


                Originally posted by kimi View Post
                Jok eo icu kod tebe na casove..
                Ja znam o cemu pricam i iznosim cinjenice za razliku od tebe koji samo vredjas.
                'Naci, brate, 'naci, dominiras...
                Last edited by Vanja #66; 05-11-12, 22:04.

                Comment


                • Originally posted by kimi View Post

                  ja Alonsa nikada u zivotu necu postovati,jer nzm koliko vi ovde imate godinica ali ja ne gledam formulu od juce.. i VEOMA se dobro secam trke u Nirburgringu kada je Raikkonen CELU trku vodio ,istrosio desni prednji pneumatik zbog cega je isti jako vibrirao sto se jasno videlo sa onboard kamere.
                  Kimi je isao na rizik jer ako udje u box Alonso pobedjuje ,a borili su se za titulu tada ,msm i da se Sumi borio ,ne secam se..
                  Elem Kimi je isao na rizik da tako odveze ostatak trke ,ali desio mu se peh u ZADNJEM krugu gde je usled te vibracije tocak otpao pri brzini oko 300km/h ,i Kimi se zakucao pravo napred u ogradu ,dok je tvoj fantasticni Alonso sa fist-up-om proslavio to sto je covek mogao da pogine!!!

                  Eto koliko je tvoj heroj spreman da ode daleko samo da bi pobedio...
                  Kimijevo izletanje na Nirburgringu 2005 jeste bilo strasno, gledao sam trku, ali odluka da vozi sa onakvom gumom
                  bila je nepromisljena koliko i hrabra ako ne i vise. Par krugova sam se pitao sta covek radi pogotovo sto je bila 7 trka od 19 a ne finis sezone. Nesecam se kako je Alonso proslavio pobedu a sto se tice trke pa zar je trebao da uspori sto protivnik ima problem ili stane? I nije se zakucao pravo u zid, nedaj boze, nego zadnjim levim tockom.

                  Ne navijam ni za Alonsa ni Fetela vec Hamiltona ovo pisem radi cinjenica.
                  Last edited by Alan; 05-11-12, 22:13.

                  Comment


                  • Kao sto rekoh.. na kraju krajeva ,ima jedna izreka skim si takav si..sto u sportu dodje za koga navijas i sam si takav..
                    A kad neko navija za Sumija ili Alonsa ,svaki dalji komentar je nepotreban.

                    Btw.. posto vidim da toliko lizes dupe Alonsu.. ako vec zelis obilazenje bez DRSa i hrabrost pogledaj Kimijevo obilazenje Sumija u Belgiji...

                    Alen P drug.. naravno,sam je izabrao taj rizik sto je u svakom slucaju ludost ali i cin za divljenje.
                    Naravno niko nije rekao da Alonso treba da place i da i sam izleti sa staze zbog toga ali veruj mi druze jaaako dobro se secam kako je stegao pesnicu u fazonu toooooooo!!! kada je video kako Kimi izlece sa staze..
                    Takvu gadost nisam video od kad gledam F1.
                    Last edited by kimi; 05-11-12, 22:13.
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • Pokusao sam da nadjem snimak sa pesnicom ali nemogu, svejedno ako se secas upravu si.

                      Comment


                      • Nisam trazio snimak ,mozda se i moze naci nemam pojma, ali nemam razloga da lazem,svakako tako nesto se ne zaboravlja ,to je bilo prvo sto se videlo cim su prikazali bolid Alonsa tj kada je isti dosao do mesta gde je video Kimija van staze.
                        Secam se ko da je juce bilo jel em sto je Kimi te sezone bio pravi baxuz sa stalnim kvarovima na motoru a ubedljivo je bio najbrzi maltene na svakoj trci.. pa onda jos ispadanje u poslednjem krugu ,ali kad sam video kako se Nando raduje ,totalno sam puko bio,jer nikada do tad nisam video tako nesto nesportsko ,pre bih rekao nehumano ponasanje.
                        Taj slucaj je nadvisio cak i onaj cuveni namerno izazvan sudar od strane Sumija kada je namerno slupao i sebe i Hilla jer ako obojica ispadnu u poslednjoj trci Sumi je champ. a inace je Hill vodio trku i pobedio bi verovatno sto bi njega dovelo do titule.Tada je razlika pre zadnje trke bio 1 bod u korist Nemca.
                        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                        Comment


                        • uh al se ovde zakuvalo, nema me neko vreme i odmah ludnica . Vidim da nisam jedini koji ne voli Alonsa, s tim sto zaista ne vidim cemu vredjanje drugih clanova foruma??? Jos nesto, Kimi gde si to video da ovde svi vole Vettela, ja kako udjem na thread vidim pljuvanje po Vettelu, komentari tipa "da bog da mu pukla guma" i sl. Ne voli ga skoro niko ovde... Moram priznati da ja izmedju Alonsa i Vettela biram Vettela, iako mi ide na kurac ono radovanje posle svake pobede kao da je prva, ali realno covek kida kako vozi, i zapravo dominira sampionatom i zasluzuje da uzme titulu. Alonso s druge strane, vozi konstantno, i uvek uzme koji bod vise na tudjim pehovima, to je moje vidjenje, s kojim se mnogi njegovi navijaci ne slazu, ali evo samo ove sezone koliko puta je Alonso profitirao na odustajanjima pre svih Hamiltona, pa onda Vettela i ostalih... Ne osporavam ga kao vozaca, izvlaci i vise od maksimuma iz ovog Ferrarija, ali dosta i profitira od tudjih nezgoda. Mislim da su ove sezone najbolji bili Hamilton i Vettel, nestvarno mi je koliko je puta McLaren izdao Hamiltona, sto u boxu sto mehanicki kvarovi, mislim da je izgubio lagano preko 100 bodova na tim glupostima, ali sta da se radi, to je deo sampionata. Vettela koliko god osporavali covek je u stanju da na trci u Abu Dabiju dodje do treceg mesta sa poslednjeg, ok, bila su 2 SC-a, ali realno da je Alonso to postigao, ovde bi svi pisali hvalospeve narednih godinu dana, ne bi govorili kako je imao srece.

                          P.S. Post nije upucen nikome odredjenom, da ne misli neko da ga prozivam, samo daje komentar na sampionat, posto me nije bilo nekih mesec/dva...
                          Poz
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam ko ga voli a ko ne voli ali decko se ovde konstantno razapinje na krst.. sta god uradio u trci
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • O ne,dobri stari internet stereotip - Ako se ne slazes sa mnom,mora da nesto nije u redu sa tvojom licnoscu

                              Comment


                              • Ok izvinjavam se ako sam nekog uvredio ,slazem se sa TonyG skorz,ne sporim kvalitete Alonsa Fettela ..odlicni su vozaci ali treba biti i realan a pre svega secati se i proslosti.
                                Znamo svi kako je MS dominirao ranije a sad ga nema nigde,a moje pitanje je zasto?
                                Ovo pricam na konto Fettela jer je meni licno RedBull jako sumnjiv.
                                Isto kao sto mi je Ferrari bio sumnjiv u eri MSa.

                                Elem sto se uopsteno vozaca tice ,nadam se da ce te se sloziti samnom da medju njima ipak ima/bilo par pokvarenjaka u novijoj istoriji.
                                Od ovih sadasnjih svakako tu ubrajam MS i FA pa donekle i LH ,ako se setcate incidenta u Kanadi msm ,kada se zakucao u KR u boxu ,ocigledno namerno kada je video da ne moze da izbegne sudar,skrenuo je u levo da udari u Kimija a ne u Rosberga.

                                Dakle ne sporim kvalitete bilo kog vozaca,ali treba biti realan ,i recimo najvise pohvaliti Pereza,DiRestu i Hulkenberga koji realno u krs vozilima imaju veoma zapazene rezultate.
                                Takodje i Kimi koji pose 2 sezone pauze opet realno u ne bas vrhunskoj ekipi ima dosta podijuma ,pobedu i treci je u generalnom.
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X