Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2012-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sredio League Commissioner Wada

    Ko ne može da bude tad na netu, može koliko-toliko da olakša sebi sa Pre-Draft Player Rankings...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #62
      Originally posted by Miko View Post
      Eto Ljubasine imas zamenu
      imal sad mjesta za mene ili ne ...

      Comment


      • #63
        Budzet od 100$ je za free agente ?

        Kada je onda draft ?

        Da li je bitno da yahoo profil bude moj ? Mrzi me da pravim, a ima burazer.
        sigpic

        Comment


        • #64
          To vam je 2 minuta da popunite sve, malo pre sam ja napravio. Inace, ko vodi ekipe po nazivima: NY Mafia, KK Partizan Beograd i Bad Boy records?
          sigpic

          Comment


          • #65
            Ја сам Партизан.

            Шта ћемо са Скрилексом? Он има екипу тамо, а банован је овде.
            Last edited by Урош94; 22-10-12, 20:44.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #66
              Miko je verovatno ova mafija Ko je ovaj treci?
              sigpic

              Comment


              • #67
                Krle je mafija, a bad boy je Wade.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Bice zajebano
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Ja sam KK Partizan Igokea samo mi nije jasno otkud ovoliki timovi sad , da nisu usli neki drugi u ligu posto svaki moze da vidi sifru , je li se moze izbaciti iz lige neko ako udje sam :S Bolje da si preko pp slao sifru i ovo
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #70
                      Svi koji su za sad usli u ligu su prijavljeni, nema niko nepoznat.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        NY Mafia , Podgrijani Lesevi , Dawg team , Ljudi pa zive , Minny , Dule Vujosevic , Sejini Kerovi , ja nikog ne raspoznajem
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          Ludi pa zive ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Trebalo bi na prvu stranu u prvi komentar kad krene da se okaci imena timova i ciji je ciji da se raspoznajemo
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #74
                              NY Mafia - Krle, ja sam podgrijani, dawg je T-Mac (valjda mu vidis ovo ispod Nicka na foruma, ukljuci mozak), Sejini kerovi - Joe Cole 10, Minny-ja ne znam. Ali kaze LJudi pa zive ahahhahaahahahhahaha, car.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Ko jos fali?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X