Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Ančice i srećan ti rođendan devojčice!

    Ova je od prošle godine, a čekamo ovogodišnje sličice.

    Last edited by miloolja; 06-11-11, 09:25.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bravo Ana, titula je titula pa makar i u Baliju a sto jos vise raduje je njena igra, puno je organizovanija, preciznija i obecava bolj sljedecu sezonu.
      SRETANRODJENDAN ANA

      Comment


      • I meni je bas drago zbog titule.

        Srecan rodjendan Ana sve najbolje ! !

        Comment


        • Srecan rodjendan Ana!!!

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kako je samo lepa , ostao sam bez teksta, kakva Sharapova i ostale...
            Boginja
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Kako je samo lepa , ostao sam bez teksta, kakva Sharapova i ostale...
              Boginja
              Bravo Indigoti si to tek sad zakljucio ccccc
              Last edited by Duka; 06-11-11, 12:29.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment



              • Sve cestitke za Anu...

                Comment


                • Bravo Ana i srecan rodjendan! Samo da nastavi u ovom ritmu i sledece godine!

                  Comment




                  • Kraj sezone je bio vrlo uzbudljiv. Često, odmah posle US Opena, počinje da se razmišlja o sledećoj sezoni, jer se tada održava naredni Grand Slam: ta četiri turnira su mi uvek najvažnija.

                    Međutim, ova sezona je bila malo drugačija. Zbog te povrede leđa koju sam imala, kraj godine je bio neizvestan i povremeno stresan. Zahvaljujući sjajnoj nezi mog fizioterapeuta i fitnes trenera, uspela sam da se spremim za završne turnire, i naravno da sam oduševljena načinom na koji sam završila sezonu.

                    Ono što je najbolje u vezi osvajanje Balija je što sada mogu da se totalno opustim na ovom odmoru. Ranije sam se često osećala krivom, i mislila da ne smem da provodim ni malo vremena van teniskog terena, a sada znam da sam na pravom putu i da će kratak odmor pomoći mojoj igri. Ukratko, na odmor sam otišla posle sjajnog rezultata, i puna motivacije da počnem novu sezonu.

                    Nigel i ja sjajno radimo zajedno. Još nije prošlo šest meseci od kako smo počeli da radimo zajedno, ali mislim da je evidentan napredak u mojoj igri. Posebno nas raduje što do sada ni jednom nismo zajedno radili duže od dve nedelje bez prekida, daleko od turnira, a sada ćemo imati ceo mesec, što je jako velika stvar.

                    Ako budem mogla i dalje da napredujem, sigurna sam da ću ponovo moći da postignem sjajne stvari. Imanje strukture je jako važno, a razlika između ove i prošle godine - kada sam takođe osvojila Bali - je u tome što sada oko sebe imam sjajan tim, i nema neizvesnosti.

                    Šteta je što sledeće godine na Baliju neće biti WTA turnira. Za vreme turnira smo se šalili, "kad bi samo svake nedelje mogla da igram na Baliju". Bilo je jako zabavno, i van terena.

                    Moji roditelji su bili sa mnom, a pridružilo nam se i dvoje njihovih prijatelja, pa smo svi provodili dosta vremena zajedno. Na početku turnira smo jeli jedan od najukusnijih obroka ikada u St. Regis hotelu, i posle finala smo ponovo otišli tamo, na moju rođendansku večeru.

                    Išla sam i u spa - ne možete da odete na Bali, a da ne odete u spa! Malo sam plivala, i išla sam na plažu. Bali je stvarno prelepo mesto.

                    Pisaću vam ponovo sledećeg meseca, kada opet budem izašla na teren. Kao i uvek, prvih desetak dana pauze, do naredne sezone, ću raditi samo na kondiciji - sa povremenim lakim sparinzima - a onda će sva pažnja biti usmerena na tenis. Prešla sam na novi reket, i verujem da će on dodati nešto mojoj igri, i uzbuđena sam zbog toga.

                    Hvala vam na podršci koju ste mi pružali ove godine. Mislim da ima dosta dobrih stvari koje će se desiti u 2012.

                    Voli vas
                    Ana
                    http://anaivanovic.com/sr/diary/zavr...-jedna-sezona

                    I za kraj, highlights-i sa Balija





                    sigpic

                    Comment


                    • Svaka cast Anice.. Samo se ti spremi za narednu sezonu.. I proigraj vise kako znas i umes !

                      Ajmo Ana

                      Comment


                      • Ja se nadam da ćemo konacno vidjeti onu staru Anu u narednoj sezoni ,mnogo nedostaje ženskom tenisu i mislim da njena igra koja je specificna je uvijek prepoznatljiva i uvijek je uživanje gledati ,idemo Ana pa da opet uživamo dok ti igras all the best for you in next season.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • I ja se nadam da ce poceti da igra igru iz 2008 kad je prstala i razbijala sve pred sobom. Nedostaje to mnogo zenskom tenisu al bas mnogo.

                          Ajmo Anaa

                          Comment




                          • :






                            sigpic

                            Comment


                            • Anina oprema za AO

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Haljinice su divne i vec mogu zamisliti kako ce Ana lijepo izgledati u njima.......odlicno je zavrsila sezonu i ja vjerujem da u 2012 moze da se vrati u top 10, sredila je svoj zivot i svoju igru....samo naprijed Ana

                                Comment

                                Working...
                                X