Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aleksaVP View Post
    Ja bih najvise voleo da oni igraju Evroligu , jer su stvarno zasluzili prikazanim igrama
    ali nzm dali zadovoljavaju uslove koji je propisao ULEB ;)
    Shvatas da ako oni budu igrali EL tvoj tim vrlo verovatno nece?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Mislim dvorana je li zadovoljava ? Sto se dvorani tice neki sitni problemcici su u pitanju , ako se izbori EL sredice se Ako ne mogne onda ce se Borik srediti pa ce se u njemu igrati ili ce na kraju krajeva Mile novu dvoranu sagraditi
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Shvatas da ako oni budu igrali EL tvoj tim vrlo verovatno nece?
        Zasto ? , pa mi mozemo i da osvojimo Final Four , i tako se valjda ide direktno kroz ABA Ligu

        Comment


        • Zelim Dodiku sve najgore u zivotu, pa se ovde dvoumim da li da navijam da budu osmi, ili da se plasiraju a da ne mogu da igraju, pa da se jos vise nervira. Svakako, bicu opasno srecam kada ih otresemo kao slinu u toj fiskulturnoj sali punoj nasih navijaca.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Zbog cega takav stav ? Ne znam cemu vredjanje i cime je on zasluzio da se vredja u ovoj prici ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Imam svoje razloge. Nebitno za pricu, ne nervira me Igokea kao klub, naprotiv, ima tu nekoliko meni bas gotivnih igraca, ali medved na celu mi je jedan od najmrznijih likova koje sam ikada video.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Pa ako nije za forum nemoj ni vredjati onda isto kao sto ja ne vredjam vaseg predsednika , a kad bi mu rekao ono sto si ti ovome a zasluzio je sigurno vise nego Dodik popio bi ban tako da smiri strasti , nema potrebe za ovime
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Uhvati se ti svojih i o njima dikutuj i nazivaj ih kako hoces, a ostavi se Mile.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Slobodno vredjaj Tomu seljaka, ja ti nista necu reci A mafijase cu uvek provlaciti kroz blato, u svakoj situaciji, i nemam nista protiv da za to dobijem ban, ne zivim od ovog foruma, tako da ono. No da zavrsimo off topic, nece izaci nista dobro, izvinjavam se sto sam pokrenuo temu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • I ja i ti znamo da nisam mislio na Tomu

                      edit : A veruj mi ni on ne zasluzuje puno bolje (Toma) , ali necemo vise , stavljamo tacku da ne idemo u dalji off
                      Last edited by Mr.M; 09-01-13, 07:17.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Negde sam procitao da dvorana u EL mora imati najmanje 5000 mesta , je li to tacno ? Ako je tako onda ni Laktasi ni Borik ne mogu ispuniti uslove
                        sigpic
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Devil View Post
                          Negde sam procitao da dvorana u EL mora imati najmanje 5000 mesta , je li to tacno ? Ako je tako onda ni Laktasi ni Borik ne mogu ispuniti uslove
                          EL pravila funkcionisu na jednom vrlo prostom principu, ako platis, (gotovo) sve moze. Tako da se na to ne treba mnogo obazirati.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Rekao i Misko kod Edina i Koleta u obrucu da dvorana nece biti problem uopste
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Zelim Dodiku sve najgore u zivotu, pa se ovde dvoumim da li da navijam da budu osmi, ili da se plasiraju a da ne mogu da igraju, pa da se jos vise nervira. Svakako, bicu opasno srecam kada ih otresemo kao slinu u toj fiskulturnoj sali punoj nasih navijaca.
                              Sone ti bi za ovakav post ili dao ban ili trazio da se banuje na mesec dana + je tvoj potpis izuzetno provokativan, ne meni ali mnoge ljude moze da iznervira.

                              O politici ne bih ovde mnogo, samo znam da se u RS zivi najbolje od svih delova bivse SFRJ i da Igokea postepeno raste kao klub, tim nije toliko jak ali imaju izuzetnu hemiju i ginu na terenu. On je malo prost covek ali zna sta hoce i sta radi, ono sto zacrta to i ostvari + su svi odavde mnogo gori od njega. Jedino ako ti smeta sto nece odustati od EL da biste isli vi(mada cete ici svakako jer ste prejaki) ali sta da ti radim. Ne moze sve na silu i sve uz protekciju kao sto vi hocete na celu sa Covicem i Vucicem, ne moze.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam da li je neko napisao ali Splitovi igraci:Vujcic, Mimica, Kruslin, Kraljevic, Sobin i Subotic su se otrovali hranom, a ABA nije htela da odlozi utakmicu, tako da Igokea ima zicer tekmu.
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X