Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Faustino, kako ono, 25 7 8?
    U zivotu brate nisam video losijeg kosarkasa na ovim prostorima, keve mi moje. Gledam ja zagrevanje i Tomas ide na levi ulaz ono klasika i polozi ja se zacudio. Steta sto je Dule tvrdoglav kao vo pa nije hteo odmah da prizna gresku i najuri stetocinu. Ovo sto on igra je genocid prema kosarci.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Danilo bre , idemo , samo odbrana dobra
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Al' me jebe ovaj stream, kad nmg k'o covek da gledam derbi, nek se goni RTS...

        Ovo se doduse ocekivalo, nema dubine u timu, jos mlad tima, pa gde ces na dva fronta. Mozda je i bolje da se ispadne iz EL u ovom trenutku, pa da se fokusira na ABA ligu, ovaj tempo utakmica je neizdrziv za neke timove koji cak i imaju dubinu tima, a ne za nas.;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          U zivotu brate nisam video losijeg kosarkasa na ovim prostorima, keve mi moje. Gledam ja zagrevanje i Tomas ide na levi ulaz ono klasika i polozi ja se zacudio. Steta sto je Dule tvrdoglav kao vo pa nije hteo odmah da prizna gresku i najuri stetocinu. Ovo sto on igra je genocid prema kosarci.
          25 7 8



          Rekao sam ti jos sinoc sta mislim o njemu, da se ne ponavljam. Kako mi je drago sto DeMarcus i Elton gaze.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Vesterman kopira Tomasa, kakav kanal.

            Ne bi im 5 meseci platu dao posle ovoga.
            sigpic

            Comment


            • Pustimo ih malo da se primaknu, da se ponadaju ali im brzo objasnimo ko je gazda
              sigpic

              Comment


              • Mvp-ju bratu je dobar, ima bicepse.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Al' me jebe ovaj stream, kad nmg k'o covek da gledam derbi, nek se goni RTS...

                  Ovo se doduse ocekivalo, nema dubine u timu, jos mlad tima, pa gde ces na dva fronta. Mozda je i bolje da se ispadne iz EL u ovom trenutku, pa da se fokusira na ABA ligu, ovaj tempo utakmica je neizdrziv za neke timove koji cak i imaju dubinu tima, a ne za nas.;)
                  kako brate
                  ovo je kul link. meni sljaka savrseno

                  http://www.sportstream.cc.cc/p/channel-1.html

                  ocaj zivi u napadu od partizana. sta je ovo jbt. ne mogu da prihvati "umor". pa pocetak je sezone. nisu bili "u nadnici " 12 sati nego odigrali jednu utakmicu, a volja kita

                  Comment


                  • skot user

                    Comment


                    • Rutina.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sto li ovo Dule gubi konce, ne vjerujem da cemo dat' 100.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dzaba Dule, bolje motivisi tim umesto sto na sudiju ides.

                          Cestitke rivalu na pobedi. Pokazali ste kako se bori.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Dzaba Dule, bolje motivisi tim umesto sto na sudiju ides.

                            Cestitke rivalu na pobedi. Pokazali ste kako se bori.
                            Da ga jebem ako smo samo to pokazali.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Da ga jebem ako smo samo to pokazali.
                              Fenomenalna igra vasih ali meni je najbitnije da Partizan zeli pobedu vise od svakog. Zato smo i dobili mnoge derbije kad smo igrali losije, mnoge utakmice u ABA posle EL a da ne pricam o EL i cudima u Pioniru. To je moj Partizan a ne ovi setaci. Zato prvenstveno naglasavam borbenost.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odlicno igraju, nema tu price, ovi nasi mucenici se bore koliko mogu i znaju, dosta su i dekoncentrisani zbog umora, to se videlo na Kapitenu prvenstveno i kod bacanja i kod nekih resenja u napadu, Leo gubi dve vezane lopte...Ispadamo u odbrani ko volovi. Teraj EL u kurac, pripremaj se nedelju dana za svakog sledeceg protivnika i da dogodine igramo EL kad ova generacija sazri uz bolje crnce.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X